Autor Wątek: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia  (Przeczytany 109809 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #350 dnia: Maja 28, 2018, 13:05:45 pm »
Trochę się zmartwiłem. Chyba nie potrafi zagrywać flotem... Bierzemy młodzików, których będziemy uczyć podstaw siatkówki.

Też lubie się pośmiać, i również nie mam najlepszego zdania o Kowalu, ale tak z ciekawości chętnie poznał bym przykłady, albo chociaż jeden przykład zawodnika który dysponował super mocnym serwisem a pod wpływem Kowala zmienił na flot?
W końcu.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #351 dnia: Maja 28, 2018, 14:56:01 pm »
Też lubie się pośmiać, i również nie mam najlepszego zdania o Kowalu, ale tak z ciekawości chętnie poznał bym przykłady, albo chociaż jeden przykład zawodnika który dysponował super mocnym serwisem a pod wpływem Kowala zmienił na flot?
Uderz w stół a o Kowalu ktoś wspomni.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka


Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #352 dnia: Maja 28, 2018, 21:27:37 pm »
Mateusz Malinowski na 2 lata w Zawierciu.
Ciekawie.
I Bartłomiej Mordyl w Gdańsku:)
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2018, 21:30:04 pm wysłana przez Paulina »
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

Bartek944

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #353 dnia: Maja 28, 2018, 23:22:15 pm »
Też lubie się pośmiać, i również nie mam najlepszego zdania o Kowalu, ale tak z ciekawości chętnie poznał bym przykłady, albo chociaż jeden przykład zawodnika który dysponował super mocnym serwisem a pod wpływem Kowala zmienił na flot?

Wojtek  Grzyb jak  grał w Resovi  to  serwował  float  a   wcześniej  grając  w Olsztynie ( jak się mylę to poprawcie  mnie )  i  ostatnio  w gdańsku  serwował  mocną zagrywkę

Penchev miał predyspozycję do  mocnej zagrywki  a   serwował  głownie float
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2018, 23:25:34 pm wysłana przez Bartek944 »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #354 dnia: Maja 28, 2018, 23:29:54 pm »
Wojtek Grzyb grał flota przy Travicy. Przy Kowalu grał mocną z wyskoku.
Penczew grał, a ile się czuł. Bodajże w którymś mecz z JW, w V secie zagrał chyba 9 mocnych zagrywek pod rząd. Penczew raczej grał mocną.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Bartek944

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #355 dnia: Maja 28, 2018, 23:31:52 pm »
możliwe,  nie będe się kłócił :)  a co do Niko  to  pamiętam ten mecz  ze  stanu  0:7  na prowadzenie  wyprowadził    :)

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #356 dnia: Maja 29, 2018, 00:44:56 am »
możliwe,  nie będe się kłócił :)  a co do Niko  to  pamiętam ten mecz  ze  stanu  0:7  na prowadzenie  wyprowadził    :)

Rekord kolejnych zagrywek to chyba pobił u nas kiedyś Marcin Wika w meczu z Wieluniem. Z tego, co pamiętam, to skończyliśmy drugiego seta trzema kolejnymi zagrywkami (choć tu nie mam pewności, czy to był akurat Wika), a potem Marcin zaczął na zagrywce seta nr 3 i tak sobie tam został do stanu 14:0. Mogło to więc być 17 zagrywek z rzędu, a na pewno było 14. Oczywiście, nie wszystko to były asy.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #357 dnia: Maja 29, 2018, 07:29:08 am »
Rekord kolejnych zagrywek to chyba pobił u nas kiedyś Marcin Wika w meczu z Wieluniem.
A nie było to w meczu z Kielcami?

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #358 dnia: Maja 29, 2018, 07:30:53 am »
A nie było to w meczu z Kielcami?
Nie

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #359 dnia: Maja 29, 2018, 11:19:39 am »
Rekord kolejnych zagrywek to chyba pobił u nas kiedyś Marcin Wika w meczu z Wieluniem. Z tego, co pamiętam, to skończyliśmy drugiego seta trzema kolejnymi zagrywkami (choć tu nie mam pewności, czy to był akurat Wika), a potem Marcin zaczął na zagrywce seta nr 3 i tak sobie tam został do stanu 14:0. Mogło to więc być 17 zagrywek z rzędu, a na pewno było 14. Oczywiście, nie wszystko to były asy.

Ponieważ temat pojawił się w kontekście K.Shoji, to warto wspomnieć, że legitymuje się on tegoroczną serią 11 zagrywek w lidze włoskiej przeciwko Piacenzy.
Warto obejrzeć, wracają dobre wspomnienia  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=VAQ9MwsrMuc