Autor Wątek: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia  (Przeczytany 109902 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 01, 2018, 10:50:38 am »
Gonzo pomyliłeś mnie z kimś innym, ale wcale mnie to nie dziwi, Ty w ogóle straciłeś poczucie rzeczywistości. Zadawałem pani pytania takie jak A, czyli o merytoryczne argumenty, ale i u niej, jak i u Ciebie ich brakło. RZW podał jeden, uważam że mało istotny, ale....... Olek miał więcej błędnych decyzji, ale trener wytrzymał, nie macie o to chyba pretensji do Kowala? Szkoda, że Możdżonek nie miał pretensji do Śliwki o to, że zamiast prać po łapach, to plasuje lub oburącz oddaje piłkę. To przecież abecadło siatkówki, że kiwka ma wyeliminować przede wszystkim atak z pierwszej linii i utrudnić atak z drugiej, więc powinna być tuż za blok, lub daleko pod linię.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 01, 2018, 11:13:25 am »
Skoro takich decyzji można wymienić wiele, to poproszę o 6.
Nawiasem mówiąc, pokonaliśmy Olsztyn w rundzie zasadniczej, gdy w składzie Był Krastins, a nie było Śliwki.

Jesteś starszy lis ode mnie, ale przecież doskonale wiemy, że podam rzeczone 6 to dalej będzie mało.
A tak w ogóle to dlatego, że w/w przeze mnie błąd był jedyny w wykonaniu trenera, to tylko dlatego do Możdżon zauważył i dlatego wstał!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 01, 2018, 11:16:20 am »
Powtórzę: w rundzie zasadniczej wygraliśmy z Olsztynem, a w składzie był Krastins i to przez cały mecz - we wszystkich ustawieniach.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 01, 2018, 11:31:04 am »
Jochen Schops i Lukas Tichacek odchodzą z Resovii Rzeszów - potwierdził A. Kowal w wywiadzie dla TVP3 Rzeszów
Aleksander Śliwka odchodzi z Resovii Rzeszów - sam Olek potwierdził w wywiadzie dla plusligi.
Elviss Krastins z Resovii przeniesie się do Arago de Sete - poinformował francuski klub.
Mówiło się o powrocie Ivovica do PlusLigi, ale były to tylko plotki, Marko podpisał kontrakt z Novosibirkiem.[/li][/list]

źródło: Liga Siatkarska fb
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

Suegef

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 01, 2018, 12:09:41 pm »
Nie chcę być jakimś obrońcą Kowala ale uważam, że wina nie leży po jego stronie, ale w tym jaki mieliśmy skład. Jak to mawia przysłowie z pustego to i Salamon nie naleje. Fakt była szansa na bycie w 4 ale zabrakło doświadczenia w końcówkach setów z Olsztynem

Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 01, 2018, 12:54:41 pm »
Doszły mnie słuchy, że Masłowski chce uciec z Rzeszowa, ma dosć trenera. Jak rozmawiałem z niektórymi zawodnikami to opinia o trenejro jest nieciekawa. Zawodnicy nie chcą podpisywać kontraktów z Resovią ze względu na trenera ja już jak podpisują to stawka 1/3 większa niż dostał by gdzis indziej.
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2018, 12:57:28 pm wysłana przez Greg »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 01, 2018, 16:29:12 pm »
Doszły mnie słuchy, że Masłowski chce uciec z Rzeszowa, ma dosć trenera. Jak rozmawiałem z niektórymi zawodnikami to opinia o trenejro jest nieciekawa. Zawodnicy nie chcą podpisywać kontraktów z Resovią ze względu na trenera ja już jak podpisują to stawka 1/3 większa niż dostał by gdzis indziej.
A Masłowski niech zacznie grać, a nie gwiazdorzyć. Czyżby młody, przestraszył się że parasol ochronny został złożony i trzeba będzie przestać w kwadracie, reprezentując taką formę, jak w zakończonym sezonie.
Niech idzie, płakał nie będę.

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 379
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 01, 2018, 16:56:15 pm »
    Jochen Schops i Lukas Tichacek odchodzą z Resovii Rzeszów - potwierdził A. Kowal w wywiadzie dla TVP3 Rzeszów
    Aleksander Śliwka odchodzi z Resovii Rzeszów - sam Olek potwierdził w wywiadzie dla plusligi.
    Elviss Krastins z Resovii przeniesie się do Arago de Sete - poinformował francuski klub.
    Mówiło się o powrocie Ivovica do PlusLigi, ale były to tylko plotki, Marko podpisał kontrakt z Novosibirkiem.[/li][/list]

    źródło: Liga Siatkarska fb

    Nie wyobrażam sobie że klub nie zorganizuje pożegnania dla Jochena i Tichego...

    Majer

    • SSPS Resovia
    • Senior/-ka
    • *
    • Wiadomości: 2082
    • Resovia na zawsze w moim sercu
    Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
    « Odpowiedź #58 dnia: Maja 01, 2018, 17:41:21 pm »
    Na treningu otwartym siedziałem w czwartym rzędzie nad zawodnikami i słyszałem jaż Masłowski żalił się do masłowskiego że trener ma do niego pretensje. Chodziło o to że Masłowski źle ustawiał sie w obronie, kowal udzielił mu wskazówek, a młody libero obruszył się jakby był jakimś wielkim graczem a trener udziela mu wskazówek. Depowski nie zareagował na żale Masłowskiego. Slawko ma rację Masłowski zamiast gwiazdorzyć powinien się wziąć do roboty, bo talent i geny to nie wszystko, w zawodowym sporcie trzeba jeszcze zap........ać na treningach. Nie wiem czy przy Australijczyku czegoś się nauczy, ale na pewno przestanie gwiazdorzyć, bo skoro chce grać, to musi zacząć słuchać mądrzejszych od siebie.

    Carpyook

    • SSPS Resovia
    • Junior/-ka
    • *
    • Wiadomości: 848
    Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
    « Odpowiedź #59 dnia: Maja 01, 2018, 17:55:51 pm »
    Doszły mnie słuchy, że Masłowski chce uciec z Rzeszowa, ma dosć trenera. Jak rozmawiałem z niektórymi zawodnikami to opinia o trenejro jest nieciekawa. Zawodnicy nie chcą podpisywać kontraktów z Resovią ze względu na trenera ja już jak podpisują to stawka 1/3 większa niż dostał by gdzis indziej.

    Kurczę, a ja znam kogoś, kto też rozmawiał z niektórymi zawodnikami i ta opinia była ciekawa. ;)