Autor Wątek: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia  (Przeczytany 109852 razy)

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #120 dnia: Maja 09, 2018, 18:18:48 pm »
Wg tych informacji ma jeszcze ważny kontrakt:

http://siatka.org/pokaz/jastrzebski-wegiel-sie-zbroi-przedluza-kontrakty/
https://jastrzebieonline.pl/news,11505,konarski-za-muzaja-duze-zmiany-w-jastrzebskim-weglu.html

Owszem, ma ważny kontrakt. Ale też nie jest żadną tajemnicą, że Fefe Olivy w zespole nie chce.

Bini@

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #121 dnia: Maja 09, 2018, 19:06:48 pm »
Ja absolutnie sie nie śmieje uważam ze pls to co innego niż Chiny a liga + puchary jak pozbędą sie Olivy jest nie do przeskoczenia zdrowotnie przez francuza . Jak zostanie Oliwa to faktycznie bedą mieć chyba najlepsze przyjęcie w lidze choć jak się potwierdza moje informacje to Skra bedzie miała bombę na przyjęciu - cóż liga moze odżyje
Hmm bomba na przyjęciu w Bełchatowie...
Brzmi ciekawie

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #122 dnia: Maja 09, 2018, 19:17:23 pm »
Ciekawe czy ten skład się potwierdzi:
rozegranie: Kawika Shoji, Redwitz ;
atak: Schulz, Jarosz;
środek: Lemański, Możdżonek, Dryja, Smith ;
przyjęcie: Mika, Buszek, Rossard, Szerszeń;
libero: Erik Shoji, Masłowski;
Luke Perry zamiast Erik Shoji i gra ;)

kanap

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 175
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #123 dnia: Maja 09, 2018, 19:53:42 pm »
Ja absolutnie sie nie śmieje uważam ze pls to co innego niż Chiny a liga + puchary jak pozbędą sie Olivy jest nie do przeskoczenia zdrowotnie przez francuza . Jak zostanie Oliwa to faktycznie bedą mieć chyba najlepsze przyjęcie w lidze choć jak się potwierdza moje informacje to Skra bedzie miała bombę na przyjęciu - cóż liga moze odżyje
Jak myślisz, że przy ewentualnym pozbyciu się Oliwy nie sprowadziliby kolejnej gwiazdeczki na przyjęcie to jesteś naiwny.

Luke Perry zamiast Erik Shoji i gra ;)

Młody ten Australijczyk a pozycja libero to raczej tak jak w przypadku rozgrywacza z wiekiem jest się lepszym, chociaż nie w każdym przypadku.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #124 dnia: Maja 09, 2018, 21:35:13 pm »
A'propos Perry'ego - właśnie został mistrzem Niemiec. Berlin wygrał piąty mecz (na parkiecie VfB) 3:0.
Fryderyki... Określę to tak: drużyna wesołych flotowców bez jakichkolwiek atutów.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #125 dnia: Maja 09, 2018, 22:39:45 pm »
Odnośnie naszego składu to można dojść do kilku wniosków. Po pierwsze jest to skład (jeśli się potwierdzi), który pozwoli nam walczyć o dużo, chociaż wiadomo na papierze może wyglądać dobrze, a w praktyce zobaczymy. Wygląda, że powinny funkcjonować dobrze dwa elementy. Pierwszy - zagrywaka, powinna być dużo lepsza niż w tym sezonie, Shulz, Rossard, Szerszeń - z wyskoku bardzo dobra, Shoji- chyba też z wyskoku niezła plus dobre floty Możdżona, Lemana i Miki. Drugi - blok, Mika- 2,06 m., Shulz - 2,08, plus nasze dwie wieże na środku. Moim zdaniem znowu może być problem z przyjęciem, bo nie widzę w tej czwórce wybitnego odbierającego zagrywki, nie znam Szerszenia.   
Jak zostanie Oliwa to faktycznie bedą mieć chyba najlepsze przyjęcie w lidze choć jak się potwierdza moje informacje to Skra bedzie miała bombę na przyjęciu - cóż liga moze odżyje
Możesz napisać jakie są te twoje informacje - jak się nie potwierdzi to trudno ;)

Czy ktoś wie dlaczego jednak Luke Perry, a nie Eric Shoji? Podejrzewam, że Eric zrezygnował, bo klub chyba go chciał, czy nie?- Nastawiłem się już na braci bliźniaków w pasiaku.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #126 dnia: Maja 09, 2018, 23:06:04 pm »
Czy Oliva w Skrze to bomba  ;)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 09, 2018, 23:19:14 pm »
Ot i nasz Świetny skład na tle innych już taki świetny nie jest. Zapowiada się iż Jastrzębie, Skra, ZAKSA i Resovia odjadą innym. Może Warszawa do tego dołączy. Parę klubów środka tabeli jak Radom i Gdańsk.  Pozostałe kluby ledwo wiążą koniec z końcem i będą walczyły o przetrwanie. Będziemy mieli ligę dwóch prędkości.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 10, 2018, 09:38:46 am »
Przed nami okres mozolnego wspinania się w ligowym układzie sił. Zbankrutował pomysł "młodych zdolnych", nie znaleźliśmy drugiego Achrema, na którym zawsze można było polegać, więc dopiero zaczynamy selekcję wśród w miarę dobrych zawodników.
Dla dobra Resovii życzę sukcesu w LM Zaksie. Będzie o to trudno, ale oby się udało. Dlaczego? Bo kiedyś mieliśmy ambicję dogonić Skrę. Włożyliśmy mnóstwo pracy i pieniędzy, żeby się to udało. Natomiast nigdy nie mieliśmy ambicji dogonić najlepszych klubów w Europie. Gdyby Zaksie się udało (wiem, wiem - szanse nie są wielkie), być może i my nabralibyśmy takiej ochoty? Choćby z zawiści.  ;D
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #129 dnia: Maja 10, 2018, 10:00:34 am »
Bo kiedyś mieliśmy ambicję dogonić Skrę. Włożyliśmy mnóstwo pracy i pieniędzy, żeby się to udało. Natomiast nigdy nie mieliśmy ambicji dogonić najlepszych klubów w Europie. Gdyby Zaksie się udało (wiem, wiem - szanse nie są wielkie), być może i my nabralibyśmy takiej ochoty? Choćby z zawiści.  ;D
To fakt, taka motywacja przydałaby się Nam ale i całej lidze  :) zawsze to wzbudza większe ambicje jeśli w meczu ligowym masz za przeciwnika medalistę LM takich bodźców Nam potrzeba.