Autor Wątek: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia  (Przeczytany 109854 razy)

LideRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 383
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #130 dnia: Maja 10, 2018, 11:58:19 am »
Ot i nasz Świetny skład na tle innych już taki świetny nie jest. Zapowiada się iż Jastrzębie, Skra, ZAKSA i Resovia odjadą innym. Może Warszawa do tego dołączy. Parę klubów środka tabeli jak Radom i Gdańsk.  Pozostałe kluby ledwo wiążą koniec z końcem i będą walczyły o przetrwanie. Będziemy mieli ligę dwóch prędkości.
Czy odjadą to się przekonamy, spodziewał się ktoś Olsztyna walczącego w półfinale? Dla Warszawy sezon (pod względem miejsca) może być podobny do poprzedniego. Radom sam jestem ciekaw co pokażą w przyszłym sezonie. Cuprum może mieć słaby sezon :( i raczej będzie przewodził wśród mksu bdg stoczni.. no i jestem ciekaw Zawiercia, młode wilki z zaksy będą chciały pokazać swoją wartość. A może i Bociek wytrzyma cały mecz ma fajnym poziomie przy Masnym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #131 dnia: Maja 10, 2018, 19:18:37 pm »
SupporteRR nastawiłeś się na "braci bliźniaków w pasiaku", możesz napisać o jakich bliźniaków Ci chodziło ? ;) :). Co prawda meczów amerykańskiego libero nie widziałem za wiele, ale Luka Perry trochę widziałem i ma on niezłe przyjęcie, więc nie byłoby znowu tak źle z naszym przyjęciem.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #132 dnia: Maja 10, 2018, 19:43:58 pm »
SupporteRR nastawiłeś się na "braci bliźniaków w pasiaku", możesz napisać o jakich bliźniaków Ci chodziło ? ;) :). Co prawda meczów amerykańskiego libero nie widziałem za wiele, ale Luka Perry trochę widziałem i ma on niezłe przyjęcie, więc nie byłoby znowu tak źle z naszym przyjęciem.
Wydawało mi się, że bracia Shoji są bliźniakami, moja wtopa.
Chodziło mi o to, że nasi nowi przyjmujący nie są geniuszami przyjęcia i może być z tym kłopot, ale zobaczymy.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #133 dnia: Maja 10, 2018, 19:58:02 pm »
Chodziło mi o to, że nasi nowi przyjmujący nie są geniuszami przyjęcia i może być z tym kłopot, ale zobaczymy.
Oczywiście wszystko jest względne i zależy od wielu rzeczy, ale można założyć, że w dobrej formie i bez kontuzji Mika daje jednak radę. A jeden solidny, który "ogarnia" bardzo ułatwi grę pozostałym dwóm przyjmującym.
Moim zdaniem tak zbudowany skład ma (słowo klucz) potencjał. Porównując baaaaaardzo ogólnie do obecnego składu, to zagrywka powinna wyglądać lepiej, przyjęcie również, a dzięki niemu (oraz z faktu, że Kawika jest jednak lepszy od Tichaczka czy Kędzierskiego) również rozegranie - zwłaszcza, że wreszcie powinno być sensowne odejście do prawego.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #134 dnia: Maja 10, 2018, 20:39:35 pm »
Chodziło mi o to, że nasi nowi przyjmujący nie są geniuszami przyjęcia i może być z tym kłopot, ale zobaczymy.

Może na poziomie Antigi nie są, ale i Mika i Buszu przyjmują bdb, to samo Rossard, nawet przy Masłowskim przyjęcie powinno być w końcu naszą mocną stroną.
W końcu.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #135 dnia: Maja 10, 2018, 20:48:40 pm »
Chodziło mi o to, że nasi nowi przyjmujący nie są geniuszami przyjęcia i może być z tym kłopot, ale zobaczymy.
Jednego niegeniusza przyjęcia, czyli Buszka, próbował złamać trener naszej reprezentacji i wyszło Buszkowi coś około 70% pozytywnego. Rafał jest na 21 miejscu w rankingu przyjmujących, ale odejmując libero jest 12
Mika przez całą swoją karierę uchodzi za geniusza przyjęcia. Czy słusznie? Zobaczymy.
O Szerszeniu nie wiem prawie nic. Mogę mieć tylko nadzieję, że nie za wcześnie został zawodnikiem Resovii.
Rossard w tym sezonie był 6 w rankingu przyjmujących (odejmując libero jest 4).
Nie jest z nami aż tak źle w tym elemencie. Przynajmniej teoretycznie.
Żeby było ciekawiej, w rankingu na 1. miejscu jest Marcin Wika, a na 3. miejscu Michał Ruciak. Rozdziela ich Tomek Fornal.
Nie przesadzajmy zatem z wpływem przyjęcia na grę. Szczecin przy takim przyjęciu i mając dobrego rozgrywającego powinien być bardzo wysoko w tabeli.
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2018, 20:50:30 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #136 dnia: Maja 10, 2018, 23:32:33 pm »
Moje spostrzeżenia oparłem na obserwacji, nie na statystykach - często widać jedno, a w statystykach drugie. Może i rzeczywiście będzie nie najgorzej w tym przyjęciu. Patrząc na przyszły skład moje jedyne, wstępne obawy dotyczyły przyjęcia (ale pewnie się mylę), bo tak wydaje się, że powinno być sporo jakości od ataku, bloku do zagrywki. Skład chyba dobrze zbilansowany, z tym, że tak jak pisałem wcześniej będą problemy z limitami obcokrajowców. Ale dopiero jak poznamy składy wszystkich drużyn będzie można dokonywać porównań i określać cele na przyszły sezon.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #137 dnia: Maja 11, 2018, 17:50:06 pm »
Rekordzistami w  zakresie zmian w składzie nie zostaniemy:
http://siatka.org/pokaz/cuprum-odchodza-trenerzy-9-zawodnikow/
-----------------------------------------------------
Leona w Resovii się nie doczekam. To może choć Kurka na przyjęciu...
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-05-11/kurek-zdradzil-na-jakiej-pozycji-zagra-w-tym-sezonie-w-kadrze/?ref=dyscyplina
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2018, 21:37:39 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Suegef

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #138 dnia: Maja 14, 2018, 18:26:00 pm »
Ktoś wie może dlaczego jeszcze nie ogłaszamy nowych nazwisk, lub wie kiedy będą ogłoszone ?

macdyl

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 75