Autor Wątek: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia  (Przeczytany 109917 razy)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #230 dnia: Maja 22, 2018, 09:40:00 am »
A Mika znów ma problemy z kolanami
Aaaaa to Ty myślałeś, że On zdrowy do nas przychodzi ?!?!?!  ::)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #231 dnia: Maja 22, 2018, 09:44:26 am »
A Mika znów ma problemy z kolanami
Bardzo lubię Mateusza, miło by było gdyby wrócił do najlepszej formy, ale no cóż nie ma zaskoczenia u Nas będzie więcej się leczył niż grał   :-X

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #232 dnia: Maja 22, 2018, 10:48:05 am »
No i niech się Mika u nas leczy. Tak naprawdę to będziemy go potrzebować dopiero w lutym. Pograją sobie pozostali. Z ostrożności warto zgłosić do rozgrywek kilku juniorów. Na dwóch Juniorów zawsze można liczyć  :)
W nadchodzącym sezonie chyba nie będzie kłopotów z awansem do "6", "8", czy co tam jeszcze Liga wymyśli (ja wolałbym "8"). W europejskich pucharach... nie wiem, czy wystartujemy. Jakoś myślę, że nie wystartujemy. Będziemy sobie narzekać tylko podczas zwykłych meczów ligowych. Może uda się ucieszyć czekających na PP?
W nadchodzącym sezonie stać nas będzie na regenerację poszczególnych zawodników. Wystarczy się skoncentrować na meczach z "dolną połówką" tabeli, coś wyrwać z tej "górnej połówki" i czekać na play-off (mam nadzieję, że ta faza będzie, ale po władzach Ligi wszystkiego się można spodziewać).
Tak naprawdę to już przestaję się napinać na na "wielki skład". Wielkie składy już mieliśmy. Wielkie sukcesy też (z wyjatkiem tego największego). Bardziej od medali interesuje mnie to, co uda się zbudować w relacjach zawodnicy - kibice. Amerykanie, Australijczycy to dość otwarte na innych nacje. Rafa - chyba nie ma co reklamować go na tym gruncie. Zobaczymy jaką osobowością okaże się Szerszeń, ale mam nadzieję, że złapał wiele amerykańskiego luzu.
Nie mam jakichś wielkich oporów co do Smitha. "Emeryt"? Pamiętam jak pożyteczny okazał się dla nas "emeryt" Holmes (gorzej było z Millarem, ale też nie było tragicznie).
Po srebrze w sezonie 15/16 i znakomitym, ale przegranym F4 LM w Krakowie nie wierzę, że "walka o medale przynosi satysfakcję kibicom". Na nic ten srebrny medal. Na nic dobra postawa w F4 LM. Wynik staje się kwestią drugorzędną. Bardziej liczy się coś irracjonalnego. Niektórzy określą to jako "styl gry", inni jako "zaangażowanie w walkę", jeszcze inni jako "atmosferę w zespole". Ja określę to jako stworzenie fajnych relacji zawodnicy - kibice. Reszta, czyli wynik, w większym czy mniejszym stopniu przyjdzie sama. Ewentualny splendor spadnie na zawodników i najlepszych kibiców na świecie (bo tacy wtedy będziemy). Ewentualna wtopa spadnia na... wiadomo kogo (taka fucha).
Zdrowy Mika byłby wart coś około 400.000 euro. Za dużo, jak na nasze warunki. No to trzeba się zadowolić rekonwalescentem, czyli grajkiem dostępnym dla naszej kieszeni, naprawić Mikę na play-off (lub na wczesniejszy PP) i spróbować coś z nim wygrać. Nie jest to aż tak nierozsądne. A jak Mikę naprawimy i coś z nim wygramy, to i tak nie będzie nas stać, żeby go zatrudnić na kolejny sezon. Takie wybralismy sobie miejsce w szeregu.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #233 dnia: Maja 22, 2018, 13:50:23 pm »
A Mika znów ma problemy z kolanami
Jak to prezes powiedział, wierzymy lekarzowi kadry. Selekcjoner tez wierzy. Stare przysłowie mówi, umiesz liczyć to liczę na siebie. Inne to nie kupujcie kota w worku.

 Po raz kolejny Resovia została zrobiona w "bambuko".

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #234 dnia: Maja 22, 2018, 13:59:34 pm »
Po raz kolejny Resovia została zrobiona w "bambuko".

Tego nie wiemy, bo to zależy od ceny. Jeśli ta jest jak za Mistrza Świata, to masz rację. Jeśli natomiast została zdyskontowana o problemy zdrowotne, to niekoniecznie. Bambukiem natomiast jest zakontraktowanie tylu obcokrajowców. Chociaż to też może się jeszcze wybronić, jeśli w listopadzie Szerszeń zacznie grać jako Polak.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #236 dnia: Maja 22, 2018, 15:45:55 pm »
Jeśli to jest Alek...  >:( >:( >:(
Poczekam do 20:00... 

Edit: Żeby nie było, że będę miał coś do Alka za taki ruch... Chodzi mi raczej o pewną korporację.
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2018, 16:17:53 pm wysłana przez Unge »

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902

Dzojstik19

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #238 dnia: Maja 22, 2018, 16:07:48 pm »
https://youtu.be/8eDurmZ7sKI Nicolas na trzy sezony😎

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #239 dnia: Maja 22, 2018, 16:55:03 pm »
To Alek?
 https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1966795820029332&id=605230026185925

Czekam z niecierpliwością. To może być news na miarę...zakupu przeze mnie karnetu na przyszły sezon...