Autor Wątek: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia  (Przeczytany 109920 razy)

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #250 dnia: Maja 22, 2018, 20:35:35 pm »
Ciesze się, że Alka znowu zobaczymy na parkiecie Plusligi. Szkoda, że nie w biało-czerwonych barwach...

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #251 dnia: Maja 22, 2018, 20:39:07 pm »
Szkoda, że nie u nas :(
Chciałbym żeby w meczu z Zawierciem, poza oczywistymi kwiatami i standing ovation, każda udana akcja Alka była skwitowana oklaskami - bez owacji, ale z klasą i uznaniem - jak na Wimbledonie.

Gandalf11

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #252 dnia: Maja 22, 2018, 20:41:00 pm »
Była gwiazda Asseco Resovii Rzeszów wraca do PlusLigi
Choć zapowiadał, że jeśli wróci do Polski, to tylko do Asseco Resovii Rzeszów, to we wtorek jego transfer do klubu PlusLigi stał się faktem. Olieg Achrem, bo o nim mowa, w nowym sezonie będzie występował w Aluronie Virtu Warcie Zawiercie.

https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/756236/byla-gwiazda-asseco-resovii-rzeszow-wraca-do-plusligi

Przynajmniej nie odszedł do największych rywali tak jak to kilku zawodników poczyniło. Do zobaczenia na Podpromiu kapitanie

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #253 dnia: Maja 22, 2018, 20:41:47 pm »
Kurde... weź tu rezygnuj z przychodzenia na Podpromie.
Jeśli to prawda, że na inaugurację jest mecz z Zawierciem, to pojawię się tylko po to, by bić brawo Alkowi na stojąco, a potem jak gdyby nigdy nic, sobie pójść  8). El Capitano zawsze będzie dla mnie jednym z tych kilku siatkarzy, którzy zarazili mnie tym pięknym sportem. Nie znam wszystkich okoliczności Jego odejścia, dlatego też- będę tylko i wyłącznie pamiętał te dobre chwile.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #254 dnia: Maja 22, 2018, 20:45:24 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=G-mc5XaXUg0

Fajnie usłyszeć Alka... :)
Asseco upadło już tak nisko, że nie wiem czy niżej się da... ŻENUJĄCY KLUB!!! Ikona i legenda Resovii idzie do Zawiercia, żeby mieć bliżej do rodziny w Rzeszowie. Ten klubiki to jakaś porażka! Brawo, tracicie kolejnego kibica! Nie mam zamiaru patrzeć na tą degrengoladę. Grajcie se tam z Kowalem, Szerszeniem... Weźcie se nawet Leona, ale nie szanujecie żadnych wartości!!! Dla tego klubiku nie liczy się już chyba nic poza kasą i zapchaną halą przez szkoły, żeby Góral miał ładną statystykę! Nie musicie już żegnać żadnych zawodników tj. Igła... Nie musicie choćby podziękować za grę i wkład w drużynę takiemu Nowakowskiemu. Wyrzućcie Perłę i weźcie sobie kolejnego najemnika. Zwalniajcie se trenerów kiedy chcecie i jak chcecie!
Plujcie w twarz kibicom! To na pewno na dobre wam wyjdzie... Tu już nie ma Resovii. Tu jest samo Asseco! Teraz możecie zmienić sobie nawet logo klubu i nazwę. Wisi mi to. Nie będę patrzył na to towarzystwo wzajemnej adoracji. Żegnam.

Edit: Fajnie chociaż, że Alek sobie jakoś poradził i będzie mógł dokończyć karierę w Polsce, blisko rodziny! Powodzenia Alek! :)
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2018, 20:51:24 pm wysłana przez Unge »

LideRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 383
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #255 dnia: Maja 22, 2018, 20:54:39 pm »
Asseco upadło już tak nisko, że nie wiem czy niżej się da... ŻENUJĄCY KLUB!!! Ikona i legenda Resovii idzie do Zawiercia, żeby mieć bliżej do rodziny w Rzeszowie. Ten klubiki to jakaś porażka! Brawo, tracicie kolejnego kibica! Nie mam zamiaru patrzeć na tą degrengoladę. Grajcie se tam z Kowalem, Szerszeniem... Weźcie se nawet Leona, ale nie szanujecie żadnych wartości!!! Dla tego klubiku nie liczy się już chyba nic poza kasą i zapchaną halą przez szkoły, żeby Góral miał ładną statystykę! Nie musicie już żegnać żadnych zawodników tj. Igła... Nie musicie choćby podziękować za grę i wkład w drużynę takiemu Nowakowskiemu. Wyrzućcie Perłę i weźcie sobie kolejnego najemnika. Zwalniajcie se trenerów kiedy chcecie i jak chcecie!
Plujcie w twarz kibicom! To na pewno na dobre wam wyjdzie... Tu już nie ma Resovii. Tu jest samo Asseco! Teraz możecie zmienić sobie nawet logo klubu i nazwę. Wisi mi to. Nie będę patrzył na to towarzystwo wzajemnej adoracji. Żegnam.

Edit: Fajnie chociaż, że Alek sobie jakoś poradził i będzie mógł dokończyć karierę w Polsce, blisko rodziny! Powodzenia Alek! :)
Kontrakt na 2 lata niby ma wiec może na ostatnie zarobki do Resovii wróci na sezon? :D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #256 dnia: Maja 22, 2018, 20:55:24 pm »
W Zawierciu wiedzą co dobre.

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #257 dnia: Maja 22, 2018, 21:02:44 pm »
Kontrakt na 2 lata niby ma wiec może na ostatnie zarobki do Resovii wróci na sezon? :D
Jakie ostatnie zarobki? On ma 35 lat... Jasne, niech gra do 50, albo i dłużej. To jest mój idol! Mam koszulkę z pierwszego sezonu Alka 2009-2010 w Resovii! Nigdy jej nie zmieniłem.
Ale pytam się dlaczego On idzie do Zawiercia, a nie do Asseco (kiedyś Resovii) skoro chce być z rodziną?! Kwas zżera ten klubik od środka... Pusty, bezwartościowy wytwór.

LideRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 383
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #258 dnia: Maja 22, 2018, 21:02:54 pm »
Ja wciąż nie wierzę, jak wygrywaliśmy 2.ligę (co było całkiem niedawno i tak) czy jak zamykaliśmy tabelę 1.ligi to w tym czasie oglądałem Alka w pasiaku. I dzisiaj się dowiaduję, że ten sam Alek będzie znowu w Polsce.. u nas w Zawierciu!! Przede wszystkim charakter i waleczność. Trzymam mocno kciuki i już zapraszam na 1.mecz nowego sezonu na naszą malutką halę. :)

ollo0

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #259 dnia: Maja 22, 2018, 21:03:46 pm »
Ludzie Alek wraca do Polski i będzie grał w Zawierciu nie wiemy czy były z nim prowadzone rozmowy ,czy sam Alek chciał wrócić także bez takich tekstów ze ktos sie obraża jak małe dziecko bo Alek nie zagra w Resovii Alek był jest i Będzie Legendą tego klubu i trzeba go szanowac wybrał taką decyzje a nie inna