Autor Wątek: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia  (Przeczytany 109818 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #290 dnia: Maja 23, 2018, 20:48:25 pm »
Tematem Alka rozwiano wpisy niektórych forumowiczów, którzy uważali że dopóki trenerem będzie Kowal , to nikt do Resovii nie przyjdzie, czy za Kowala wszyscy grali gorzej. Czyżby Alek był idiotą , nie wiedział gdzie chce grac?, pod wodzą Kowala, tego nieudacznika? Chyba tureckie słońce przygrzało umysł Alkowi, że chciał wracać do Kowala ;). Ludzie piszący takie brednie ogarnijcie się trochę, ale przede wszystkim powiedzcie Alkowi że zgłupiał do reszty, skoro chciał tu grac. A może Alek nie wiedział kto będzie trenerem przez najbliższe 2 sezony ?, a może jednak wiedział i jego menago celowo dla Resovii wywindował cenę z kosmosu(oczywiście aby Alkowi ulżyć w cierpieniach związanych z osobą trenera) , by dla Zawiercia zejść do poziomu juniora. Zauważyliście aby inne klubu składały Alkowi ofertę ?, nie wiem za ile sympatyczny Białorusin z urodzenia będzie grał, ale myślę że nie będzie to hit ligi.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #291 dnia: Maja 23, 2018, 21:32:35 pm »
Zauważyliście aby inne klubu składały Alkowi ofertę ?

Tak z czystej ciekawości gdzie to można zauważyć kto składa komu ofertę?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #292 dnia: Maja 23, 2018, 21:33:33 pm »
Majer ma dziś urodziny. Sto lat Paweł.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #293 dnia: Maja 23, 2018, 21:37:06 pm »
Najważniejsze, że Andrzej Kowal to w ogóle byczy chłop ;D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #294 dnia: Maja 23, 2018, 21:52:35 pm »
Resovia dziś odpaliła największą petardę w swoim składzie. Nowego atakującego.  Jest to bez wątpienia numer 1 wśród naszych transferów. Dla mnie Damian to jest zawodnik, który wspiął się na szczyt swoją ciężką pracą. Nie jest synem sławnego siatkarza, nie jest gwiazdą SMSu Spała. Zaczynał w Pile później pierwsza liga i w końcu awans do ekstraklasy. Nic mu się nie należało, o wszystko musiał walczyć. Nikt nim się nie przejmował, iż młody zdolny i na ławce. Kolejna nadzieją kadry i musi grać. Walczył i wywalczył miejsce w składzie. Teraz przyjdzie czas na wejście na szczyt. Kadra sportowo i Resovia finansowo. Wg. mnie, jest to zawodnik na lata gry w Resovii. Dość dobry a i Polak. Co przy limitach jest bardzo cenne. Jeden z trójki najlepszych polskich atakujących. Pozostali to Wlazły i Konarski. Szkoda, iż nie ogłoszono go na początku okienka. Odbiór byłby inny. A tak pozostał w cieniu Alka.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #295 dnia: Maja 23, 2018, 21:56:18 pm »
"Alek w Zawierciu :)", biberion zapytaj kobara, gdzie on to wyczytał, lub skąd się dowiedział. Darek dzięki za życzenia. Mam ogromny szacunek do Alka, jest wielką postacią ale................. . Alek złożył akces gry w Resovii, po rozmowie z nim i rozbieżnościach jakie były między nim a klubem, nie doszło do transferu. Faktem jest że Alek chciał tu grać (tak wynika z wpisów paru osób na tym forum), skoro tak było, to chyba zasadne jest to co pisałem, no chyba że Ci co to pisali po prostu oszukują innych kibiców i wciskają im kit.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #296 dnia: Maja 23, 2018, 22:06:19 pm »
Zauważyliście aby inne klubu składały Alkowi ofertę ?


"Alek w Zawierciu :)", biberion zapytaj kobara, gdzie on to wyczytał, lub skąd się dowiedział.


Czekaj, czyli Twoim zdaniem pełną listę klubów z jakimi zawodnik rozmawiał i jakie były zainteresowane pozyskaniem Alka można by zobaczyć tu na forum? Bo Kobar napisał że będzie w Zawierciu? A jak o innych klubach on czy inni forumowicze nie napisali to tych rozmów i zainteresowania, a także ofert ze strony innych klubów nie było?
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2018, 22:09:43 pm wysłana przez biperion »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #297 dnia: Maja 24, 2018, 07:23:22 am »
Tak mi się dziś skojarzyło, iż odkąd odeszedł Alek to w Resovii skończyły się medale. Pierwszy rok bez Alka to czwarte miejsce, drugi rok to 6. Za każdym razem Resovia mówi, iż rozmawia z nim. W zeszłym roku podobno nie chciał go Serniotti, dziś to nie wiadomo co się stało. W warunki finansowe raczej nie wierzę. Jesteśmy bogatszym klubem niż Zawiercie. I jakby nam zależało to by Alek grał. Zapewne decydowała koncepcja trenera, ale pewności nie mam.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #298 dnia: Maja 24, 2018, 07:57:06 am »
Też mi się nie chciało wierzyć, a jednak.
Innym możesz zejść z ceny. Resovii nie.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #299 dnia: Maja 24, 2018, 08:01:44 am »
Państwo z klubu to się mega zapętlili.
Przypomnę.
1. Jak zaczęło Magowi nie iść, to poszła plotka, że RS nie chciał Alka.
2. Na przyszły sezon to Mag podjął decyzję, że nie chce Alka.
3. Tym samym Mag przyznaje, że RS miał rację.
4. Do RS mogliśmy mieć pretensje, że Alka nie chciał, ale Mag ma rację. Do niego grama pretensji.