Autor Wątek: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia  (Przeczytany 109819 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #310 dnia: Maja 24, 2018, 10:58:34 am »
Gdyby Alek chciał grać w Resovii to nie odchodziłby do Turcji. Miał propozycję gry w Resovii? Miał, ale wybrał pieniądze. Więc o czym my teraz rozmawiamy?, że chciał wrócić, ale Resovia miała już wcześniej skompletowany skład i była po słowie z graczami, którzy obecnie prezentują wyższy poziom niż Alek?

K...a mać Najlepiej z IKONY  zrobić Czarnego Luda. Człowieku, jak będziesz miał rodzinę na utrzymaniu i zbliżał się do emerytury, to wtedy będziesz mógł powiedzieć miałem  ofertę pracy za większą kasę, ale wybrałem tą gorszą. Poza tym nie wiesz jak było wtedy. Troszeczkę kulisów znam i wygladało to zgoła inaczej od tego, jakie masz wyobrażenie.

Paulina, tak z ciekawości, to "źródło" pewnie jest bardzo blisko klubu, albo z nim związane?!

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #311 dnia: Maja 24, 2018, 11:03:08 am »
Alek dba o rodzine, a Asseco Resovia o swoje interesy. Tak to wygląda w zawodowym sporcie. Czy tego chcesz czy nie.

Ja rozmawiam o faktach, nie interesują mnie powody dla których ktoś podejmuje takie czy inne decyzję.  Nie napisałem nigdzie, że nie rozumiem motywacji Alka. Ale irytuje mnie już to Wasze pisanie jaki to Kowal czy Górski zły, bo nie wzięli Akhrema.


Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #312 dnia: Maja 24, 2018, 11:22:44 am »
  Nie napisałem nigdzie, że nie rozumiem motywacji Alka. Ale irytuje mnie już to Wasze pisanie jaki to Kowal czy Górski zły, bo nie wzięli Akhrema.....

Nic prostszego. Nie czytaj takich wpisów.  Ja też mam tutaj takich forumowiczów, których wpisy omijam szerokim łukiem.
Można też zaparzyć sobie melisy przed włączeniem tego forum  ;) .

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #313 dnia: Maja 24, 2018, 11:33:38 am »
Też mi się nie chciało wierzyć, a jednak.
Innym możesz zejść z ceny. Resovii nie.


To całkiem logiczne zamiast za podobne pieniądze być blisko dzieci i swojego domu, dojeżdżać 2,5h
Zweryfikuj źródła bo to totalna bzdura.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #314 dnia: Maja 24, 2018, 11:46:22 am »
Ja Wam się z niczego nie muszę tłumaczyć. Nic też nie muszę sobie weryfikować. Możecie mi wierzyć, nie musicie.

P.S. podacie mi źródło informacji, że to Alek bardzo chciał do Resovii, a AK i BG powiedzieli mu, że nie chcą go tu?
Obiecuję, że każdego z Was przeprosze tu na forum, osobiście i w prasie. Proszę tylko o wskazanie takiego źródła, a wszystko to odszczekam.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #315 dnia: Maja 24, 2018, 12:02:09 pm »
P.S. podacie mi źródło informacji, że to Alek bardzo chciał do Resovii, a AK i BG powiedzieli mu, że nie chcą go tu?
Obiecuję, że każdego z Was przeprosze tu na forum, osobiście i w prasie. Proszę tylko o wskazanie takiego źródła, a wszystko to odszczekam.

o składzie drużyny decyduje trener. Alek dostał propozycję z Zawiercia i z niej skorzystał. Życzę mu jak najlepiej.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #316 dnia: Maja 24, 2018, 12:11:08 pm »
Ja Wam się z niczego nie muszę tłumaczyć. Nic też nie muszę sobie weryfikować. Możecie mi wierzyć, nie musicie.

P.S. podacie mi źródło informacji, że to Alek bardzo chciał do Resovii, a AK i BG powiedzieli mu, że nie chcą go tu?
Obiecuję, że każdego z Was przeprosze tu na forum, osobiście i w prasie. Proszę tylko o wskazanie takiego źródła, a wszystko to odszczekam.

Paulina skoro jesteś pewna swojego źródła, jak będziesz w Zawierciu, albo jak Zawiercie będzie na Podpromiu, podejdź do Alka i powiedz Mu w twarz: Innym  możesz zejść z ceny. Resovi nie..
 

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #317 dnia: Maja 24, 2018, 13:45:59 pm »
Paulina skoro jesteś pewna swojego źródła, jak będziesz w Zawierciu, albo jak Zawiercie będzie na Podpromiu, podejdź do Alka i powiedz Mu w twarz: Innym  możesz zejść z ceny. Resovi nie..
Zapewniam Cię, że jeśli tylko będę miala okazję z nim o tym porozmawiać, to to uczynię. Dodam też, że żałuję że u nas nie gra.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

hapy

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #318 dnia: Maja 24, 2018, 13:54:40 pm »
Cóż ja słyszałem coś zupełnie innego niż Paulina, z dość wiarygodnego że tak ujmę źródła...
Ps. Paulina otrzymałaś moją prywatną wiadomość?

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #319 dnia: Maja 24, 2018, 14:19:12 pm »
Cóż ja słyszałem coś zupełnie innego niż Paulina, z dość wiarygodnego że tak ujmę źródła...
Ps. Paulina otrzymałaś moją prywatną wiadomość?
Otrzymałam :) I odpisałam:)
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!