Autor Wątek: Resovia - Politechnika Warszawa  (Przeczytany 27969 razy)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #30 dnia: Października 17, 2018, 23:46:11 pm »
1. Gramy na własnej hali, u siebie a przeciwnik znacznie lepiej wygląda w tym elemencie i robi więcej krzywdy;
2. Zawodnicy nie wiedzą kiedy wchodzą i jakim systemem grają. Masło był mega zdziwiony jak go zawołali w połowie I seta. Później wiele dyskutował i widać było że domagał się jakiś informacji jak i kiedy wchodzą/schodzą;
3. Naszej formy to nie ma chyba nawet w lesie, muł i parę km niżej :/ Co oni robili w okresie przygotowawczym?!
4. Zawodnicy więcej rozmawiają na przerwach z Lucio niż Andrzejem. Sami do niego podchodzą - widać że nie ma chemii do Andrzeja, a Masło to już jakiś chyba otwarty konflik sądząc po zachowaniu i mowie ciala;
5. Nie ma DRUŻYNY - jest 14x całkiem niezłych zawodników !!! Ale bez DRUŻYNY to my za dużo nie ugramy :(

Też pije wodę....

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #31 dnia: Października 17, 2018, 23:46:36 pm »
Kolego Majer ( miałem z Tobą ostatnio na tym forum, po meczu w Zawierciu, przyjemność polemizować ) jestem pewien, że Ty i ja jako duet trenerski ( przy mojej bardzo amatorskiej wiedzy ) nie byłby gorszy od obecnego.
Nie będę kopał leżącego, ale to jest dramat. Myślę, że cały nasz management myśli już o następnym sezonie. Trzeba w końcu znaleźć 10 nowych zawodników, a to nie będzie łatwe bo Resovia powoli kojarzy się ze zgniłym jajem. Przynajmniej trenera nie trzeba zmieniać. I tak koniec tego fajnego kiedyś klubu jest coraz bliżej za sprawą paru ludzi, którzy nie mają honoru odejść. 

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #32 dnia: Października 17, 2018, 23:55:27 pm »
Słabo to wyglądało. Słabo fizycznie. Stojan Stojanow na niemal każdej pozycji (z wyjątkiem rozgrywającego).
Panowie, czy Wam się to podoba, czy nie, w siatkówkę gra się przede wszystkim nogami. Trzeba przebierać nogami i skakać. Nie podskakiwać tylko skakać. Skoczność to wypadkowa siły i szybkości, a nam wciąż brakuje szybkości.
Rafa wybronił więcej piłek niż cała reszta razem wzięta.
Pozytyw jest taki, że Damian przestał klepać i zaczął atakować.
Życie toczy się dalej.
Zawodnicy nie wiedzą kiedy wchodzą i jakim systemem grają. Masło był mega zdziwiony jak go zawołali w połowie I seta. Później wiele dyskutował i widać było że domagał się jakiś informacji jak i kiedy wchodzą/schodzą;
Wątpię, żeby Masłowski nie potrafił liczyć do 3. Myślę, że potrafi i wie, kiedy ma wejść/zejść.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #33 dnia: Października 18, 2018, 00:04:44 am »
Dziwnie to wyglada... Patrzylem dzisiaj na zawodnikow i wygladalo to tak, jakby chcieli powiedziec: spoko, jestesmy cierpliwi... przegramy tyle meczy z rzedu ile bedzie trzeba, aby na kolejnym treningu pojawil sie ktos inny jako trener

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #34 dnia: Października 18, 2018, 00:13:59 am »
Dziwnie to wyglada... Patrzylem dzisiaj na zawodnikow i wygladalo to tak, jakby chcieli powiedziec: spoko, jestesmy cierpliwi... przegramy tyle meczy z rzedu ile bedzie trzeba, aby na kolejnym treningu pojawil sie ktos inny jako trener

Tu Kolego niestety się mylisz. Kowal jest nie do ruszenia.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #35 dnia: Października 18, 2018, 00:21:18 am »
Przesadzacie. Fajny meczyk był. Rafa jak za dawnych dobrych lat. Szkoda że przyjęcie było słabe i że było tylko pół skrzydła, i że bloku nie było i że zagrywki nie było (nie dotyczy Smitha) i że gry na kontrze nie było....

Coś mi się rozjeżdża koncept na ocenę tego meczu  ??? ??? ???

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #36 dnia: Października 18, 2018, 00:40:55 am »
Ze wszystkich nowych zawodnikow w zespole, dwoch jasno deklarowało, ze trafili do Rzeszowa, bo wlasnie tu od dawna chcieli grac... w Resovii. Mowa o Szerszeniu i Shojim. Obaj sprawiaja wrazenie, jakby emocje, trema kompletnie ich sparaliżowały. Nie radzą sobie z tym, grają, albo raczej próbują grać z pełnymi gaciami.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #37 dnia: Października 18, 2018, 01:01:28 am »
Obstawiam, że Smith najdłużej utrzyma formę. Jest nieco przygłuchy.......
Kolego, gdyby to ode mnie zależało to dostałbyś bana albo poważne ostrzeżenie. Jeśli słyszysz na swoją parę uszu to ciesz się z tego i dziękuj Bogu albo sile wyższej. Są pewne granice żartu lub ironii które warto przestrzegać. Szacunek też jest w cenie, do wszystkich. I jeśli myslisz że to było śmieszne to się grubo mylisz.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #38 dnia: Października 18, 2018, 01:23:10 am »
Myślę, że Twoja, SupporteRR, uwaga wystarczy.
Dobrze, że są jeszcze forumowicze, którzy mają takt.
Dziękuję za Twój wpis.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #39 dnia: Października 18, 2018, 06:04:18 am »
Dzień Dobry
Wczoraj juz mi sie nie chciało....
A tu już tyle napisane....
Byłem, kibicowałem , przegrałem
O grze RR napisać coś pozytywnego to ciężka rzecz
Nie ma lidera, nie ma drużyny nie ma charyzmy
Ps.  Tak mi się przypomniało z ubiegłego sezonu:

"..... przyznaje, że czarę goryczy przelała piątkowa porażka z ONICO Warszawa....."

zamieniamy piątek na środę , dokładamy jurajskich i mamy już 1 pkt. po 2 kolejkach
1 warunek już został spełniony
zostało 10 kolejek i 19 pkt do zdobycia o ile się nie mylę a te przytoczone słowa pamiętam....

" Ostatnie wyniki i gra zespołu nie były satysfakcjonujące dla sympatyków naszego klubu i sponsorów. Dlatego podjęliśmy dość trudną decyzję o...."