Resovia > Mecze

Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018

<< < (2/42) > >>

dzidek:

--- Cytat: tomi92 w Października 24, 2018, 09:56:55 am ---Ze Szczecina do morza to jeszcze 1,5gdz drogi  :)

--- Koniec cytatu ---
Z perspektywy Rzeszowa - Szczecin to już morze.
Z perspektywy Szczecina, Rzeszów to już góry  ;D

BTW, w Szczecinie to już legendy miejskie krążą jak to mieszkańcy byli zaczepiani przez ludzi w strojach kąpielowych z ręcznikami, z pytaniem "którędy do plaży"  ;D ;D ;D

tomi92:

--- Cytat: dzidek w Października 24, 2018, 12:56:57 pm ---Z perspektywy Rzeszowa - Szczecin to już morze.
Z perspektywy Szczecina, Rzeszów to już góry  ;D

BTW, w Szczecinie to już legendy miejskie krążą jak to mieszkańcy byli zaczepiani przez ludzi w strojach kąpielowych z ręcznikami, z pytaniem "którędy do plaży"  ;D ;D ;D

--- Koniec cytatu ---
Coś w tym jest, rok temu będąc na Helu, tamtejszy sklepikarz stwierdził  że skoro jestem z pod Rzeszowa do pewnie co niedziele na rowerze po Bieszczadach jeżdżę, bardzo się zdziwił gdy powiedziałem mu że do Bieszczad to mam około 100km  ::)

Majer:
Jeden gość z Sanoka kiedyś stwierdził, że mieszka w sercu Bieszczad  ;) ;D, tak więc jesteśmy wg niego zdecydowanie w przedsionku Bieszczad ha, ha, ha  ;D. Kiedyś DJ w Bełchatowie przywitał KK Resovii słowami " witamy kibiców z Ukrainy", tak więc widzisz jaka jest znajomość geografii w narodzie  ;D

jasio p:

--- Cytat: dzidek w Października 24, 2018, 12:56:57 pm ---BTW, w Szczecinie to już legendy miejskie krążą jak to mieszkańcy byli zaczepiani przez ludzi w strojach kąpielowych z ręcznikami, z pytaniem "którędy do plaży"  ;D ;D ;D

--- Koniec cytatu ---
Pytali o plażę nad jez. Dąbie po prostu ...

PS
Ciekawostka - jezioro to zajmuje teren 54 km2, czyli około 45 % powierzchni jaką ma nasze miasto.

Why:

--- Cytat: jasio p w Października 24, 2018, 18:46:08 pm ---Pytali o plażę nad jez. Dąbie po prostu ...

PS
Ciekawostka - jezioro to zajmuje teren 54 km2, czyli około 45 % powierzchni jaką ma nasze miasto.

--- Koniec cytatu ---
Po 1 stycznia będzie mniejszy procent  :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej