Autor Wątek: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18  (Przeczytany 17729 razy)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 07, 2018, 20:38:06 pm »
Masłowski - brawa! Więcej takich występów  8)

Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 07, 2018, 20:38:48 pm »
Brawo Sovia, Jeszcze Mika i Masłowski podciągną się i będzie dobrze. Zastanawia mnie nasz nowy rozgrywający z USA dlaczego nie gra? Co się z nim dzieje? Tak mało zgrany jest ?
Jeszcze raz Brawo dla chłopaków, widać już był błysk w oku i chęć do walki ....

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 07, 2018, 20:46:03 pm »
Rafa mocno oszczędzał Damiana. Na kontrach prawie do niego nie grał. Nie wiem dlaczego, ale wiem, że Rafa to doświadczony sypacz, więc musi mieć ku temu racjonalne powody. Wiem też, że Cretu to doświadczony trener i nieprzypadkowo postawił na Damiana. Widocznie potrzeba czasu. Na dziś atak kuleje. Jeśli dojdzie atakujący (to kwestia czasu), będzie lepiej.
Szkoda 2 setów na przewagi, ale znów popełniliśmy zbyt dużo niewymuszonych błędów.
Nie przesadzajmy z brawami, bo jeszcze nie ma za co bić brawo. Oby wkrótce było za co.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 07, 2018, 20:54:06 pm »
Nareszcie można coś pozytywnego napisać po takim występie, szkoda tylko zmarnowanego jak dotąd czasu.
Musielibyśmy mieć ogrom szczęścia aby być w 6 po rundzie zasadniczej, ale jak w okół Resovii będą już się działy tylko pozytywne rzeczy to przyszły sezon może być ciekawy.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 07, 2018, 20:56:01 pm »
Rafa mocno oszczędzał Damiana. Na kontrach prawie do niego nie grał. Nie wiem dlaczego, ale wiem, że Rafa to doświadczony sypacz, więc musi mieć ku temu racjonalne powody. Wiem też, że Cretu to doświadczony trener i nieprzypadkowo postawił na Damiana. Widocznie potrzeba czasu. Na dziś atak kuleje. Jeśli dojdzie atakujący (to kwestia czasu), będzie lepiej.
Szkoda 2 setów na przewagi, ale znów popełniliśmy zbyt dużo niewymuszonych błędów.
Nie przesadzajmy z brawami, bo jeszcze nie ma za co bić brawo. Oby wkrótce było za co.

Brak zgrania i zaufania.... jakby nie patrzeć długo ze sobą nie trenują. Zwłaszcza że trener Kowal stawiał na parę Shoji i Schulz a tutaj mamy Rafę na rozegraniu.
Choć i tak po tym meczu jestem zły, że nie udało się zdobyć choć 1 punkcika, a była na to duża szansa.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 07, 2018, 21:17:49 pm »
Porażka, która nie boli

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 07, 2018, 21:23:24 pm »
Brawo Smith [ZAGRYWKA!!] ! Brawo Masło! Brawo cała DRRużyna!
..w tunelu zobaczyłam światło i co najważniejsze WALKE!
Martwi mnie Mika - jest swoim cieniem. Kilka świetnych akcji, niestety przykrytych absolutnymi "wtopami".
Skra nie grała dzisiaj cudów - była spokojnie do przejścia.
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 07, 2018, 21:43:28 pm »
Strasznie mnie zawodzi Shoji, dobry gracz, a tu od początku sezonu wygląda jakby mu się nie chciało, zupełnie nie jak typowy Jankes. Mam nadzieję, że się ogarnie, bo tylko z nim możemy wskoczyć na wyższy poziom - rozegranie, zagrywka, blok.

Smith to jest gość, wielki szacun! A z kolegą z kadry stanowiłby jeszcze większe zagrożenie w ataku.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 07, 2018, 21:49:27 pm »
Nie ma punktów, ale i wstydu nie ma.
Najlepszy nasz mecz od początku sezonu.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 07, 2018, 22:03:16 pm »
Brak zgrania i zaufania.... jakby nie patrzeć długo ze sobą nie trenują. Zwłaszcza że trener Kowal stawiał na parę Shoji i Schulz a tutaj mamy Rafę na rozegraniu.
Nie sądzę, żeby była to kwestia zgrania czy zaufania. W końcy wystawić wysoką piłkę na prawe skrzydło (obojętne: na I czy na II linię) to abecadło każdego rozgrywającego. Ćwiczą to nawet libero (zza 3. metra) i zgranie się z atakującym nie ma tu nic do rzeczy. Widocznie Damian nie jest jeszcze w stanie unieść gry i Rafa o tym wie. Oby Damian odbudował się mentalnie, bo widać, że Cretu na niego stawia. Nie nazwałbym tego "brakiem zaufania".
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.