Autor Wątek: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18  (Przeczytany 17728 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 07, 2018, 22:46:41 pm »
Po porażce tylko 5 stron , brawo wy  ;) ;D

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 07, 2018, 23:36:41 pm »


Po porażce [...]
Eeeee to raczej po prostu przegrana po walce niż "porażka".
Porażka to Będzin, Zawiercie, Katowice - tam nie było gry.
Dziś Drużyna przegrała ale w końcu GRAŁA !!!

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 08, 2018, 13:02:17 pm »
Oro był wczoraj w sztabie, bo go nie widziałem na ławce rezerwowych, ani za bandami ?

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 08, 2018, 14:11:50 pm »
Bilans 0:6 i 1 pkt Fakt.
Gra lepsza ale jeszcze sporo brakuje czy zdążymy poprawić cos do niedzieli eh OBY.
Jest jakiś progres...
Czy idzie ku lepszemu nie umiem powiedzieć - jestem jednak niepoprawnym optymistą i szczerze w wierze w niedzielne zwycięstwo  :)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 08, 2018, 14:53:04 pm »
Ten mecz był do wygrania i to za 3pkt, a tak mamy stosunek 0:6 i tracimy 8 pkt do 6 miejsca. Po 7 kolejce będziemy już w połowie pierwszej fazy i ciężko uwierzyć żebyśmy ugrali jakieś punkty z ZAKSA więc zaczyna robić się bardzo źle, chociaż może jednak trzeba myśleć o utrzymaniu się w lidze a nie o play offach  ::)
Odniosłem takie wrażenie że nie mogliśmy uwierzyć że aż tak dobrze zaczyna nam się gra zazębiać i w kluczowych momentach za brakło zimnej krwi :)

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 08, 2018, 15:05:23 pm »
Odniosłem takie wrażenie że nie mogliśmy uwierzyć że aż tak dobrze zaczyna nam się gra zazębiać i w kluczowych momentach za brakło zimnej krwi :)
Zwróciłbym jednak uwagę, że Skra nie wyglądała jakby się chciała położyć i oddać punkty. Co więcej - nie śledzę ich każdego meczu, ale nie pamiętam kiedy Mariusz zagrał ostatnio taki mecz.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 08, 2018, 15:11:03 pm »
Zwróciłbym jednak uwagę, że Skra nie wyglądała jakby się chciała położyć i oddać punkty. Co więcej - nie śledzę ich każdego meczu, ale nie pamiętam kiedy Mariusz zagrał ostatnio taki mecz.
Jedno i drugie się nie wyklucza wręcz przeciwnie  ;)

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 08, 2018, 16:27:00 pm »
Mariusz zdobył wczoraj 8 pkt blokiem, a środkowym nie jest. Oglądałem prawie wszystkie mecze Skry i wczorajszy na pewno był jego najlepszym w tym sezonie.Przełamał się jjuż chyba Szalpuk i to też wpłynęło korzystnie na ich grę.
A u nas:
-Mika zawodzi w przyjęciu, w ataku nie jest źle, choć też są rezerwy
-Jeśli Shoji miał być naszym pierwszym rozgrywaczem (a miał) to to jest dziwne że nie może się zgrać z drużyną (chyba to jest przyczyna). Wydaje mi się że tracimy dużo punktów gdy Rafa blokuje na prawym skrzydle. Shoji chyba ma ciut lepszy blok, jakoś tak zapadł mi w pamięci jego blok z Będzinem na bodajże Buchowskim, a i chyba tak permanentnie nie atakują nad nim. Zagrywkę Shoji ma potężną, Rafa trochę zbyt bezpieczną. Oczywiście jeśli gorzej rozgrywa to nic z tych rzeczy nie ma znaczenia. Ale że rozgrywać potrafi pokazał choćby w meczach LN.
-Nie stać nas na pewno na to by Smith nie grał. To co ten gość robił na zagrywce przechodzi ludzkie pojęcie. W ataku też jest świetny, brakło mi trochę bloków.
-Masłowski zaczyna dużo lepiej wyglądać, jeśli to jest prawda że nie ma pewności i nie radzi sobie gdy musi zmieniać się z Perrym, to ciekawe czy Australijczyk nie postoi dłużej w kwadracie. Noi zobaczymy czy trener Cretu będzie przekonany do koncepcji z dwoma libero.
-Chyba najważniejsze- co jest do jasnej cholery, że przegraliśmy chyba wszystkie sety na przewagi w tym sezonie ( na pewno wczoraj dwa, Katowice Będzin i ze dwa razy 23:25.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 08, 2018, 18:51:32 pm »
Dzidek to dla Ciebie :


Słownik języka polskiego
porażka
1. ?przegrana walka lub rywalizacja?
2. ?poważne niepowodzenie?

Porażka to znaczy to samo co przegrana i wiele innych synonimów, porażka to jest to co Ty napisałeś, pewnie pani od polskiego wstydziłaby się za Ciebie gdyby to czytała  ;)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 7.11.2018, godz. 18
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 08, 2018, 23:23:21 pm »
Mariusz zdobył wczoraj 8 pkt blokiem, a środkowym nie jest. Oglądałem prawie wszystkie mecze Skry i wczorajszy na pewno był jego najlepszym w tym sezonie.

Pewnie trochę za wiele wymagam, ale atakowanie przy antence na bloku Wlazłego jest takim samobójstwem siatkarskim trochę.

-Jeśli Shoji miał być naszym pierwszym rozgrywaczem (a miał) to to jest dziwne że nie może się zgrać z drużyną (chyba to jest przyczyna). Wydaje mi się że tracimy dużo punktów gdy Rafa blokuje na prawym skrzydle. Shoji chyba ma ciut lepszy blok, jakoś tak zapadł mi w pamięci jego blok z Będzinem na bodajże Buchowskim, a i chyba tak permanentnie nie atakują nad nim. Zagrywkę Shoji ma potężną, Rafa trochę zbyt bezpieczną. Oczywiście jeśli gorzej rozgrywa to nic z tych rzeczy nie ma znaczenia. Ale że rozgrywać potrafi pokazał choćby w meczach LN.

Na ten moment Kawika przegrywa w najważniejszym elemencie z Rafą - rozgrywanie, dlatego nie gra. Zaksie udaje się zamaskować Toniuttiego w bloku, zresztą w tym elemencie (blok-obrona) są najlepsi w lidze, zupełnie na innym poziomie.

-Masłowski zaczyna dużo lepiej wyglądać, jeśli to jest prawda że nie ma pewności i nie radzi sobie gdy musi zmieniać się z Perrym, to ciekawe czy Australijczyk nie postoi dłużej w kwadracie. Noi zobaczymy czy trener Cretu będzie przekonany do koncepcji z dwoma libero.

Szczecin daje radę, ale oni są w trochę innym miejscu niż ARR. Tutaj wyklarowała się "6" dopiero co- zdecydowanie się na grę 2 libero wymaga czasu i... wygrania kilku meczów, żeby wróciła pewność siebie.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!