Autor Wątek: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18  (Przeczytany 43225 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 04, 2018, 20:36:48 pm »
Weź Darek,
Igła zamknął treningi? W tym sezonie też?

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 04, 2018, 20:41:20 pm »
Jesteśmy od lat uczestnikiem turnieju w Krośnie. Popularyzacji Resovii nie można ograniczać do Rzeszowa i Podpromia. Mnie bardzo brakuje przedsezonowego Turnieju Strzelczyka, ale rozumiem, że warto grać w Krośnie.
Zamknięcie treningów to fatalna decyzja, z wielu względów. Nie chce mi się jednak o to walczyć, bo znów nie będę miał sojuszników, skoro taką decyzję podjął trener Cretu. Po Kowalu można było za tę decyzję jeździć (od pewnego czasu, bo na początku prawie wszyscy to chwalili), ale po trenerze Cretu nikt się nie ośmieli. A to on podjął taką decyzję.
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2018, 20:44:40 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 04, 2018, 20:51:25 pm »
"..... Kibice? Chyba nie (pomijam kolegę Majera, bo jego miłość do Kowala jest patologiczna jak dla mnie)." weź się Kolego guer ...(skreśliłem - repres1)  ode mnie, piszę to z pełną konsekwencja moich słów, skoro nie reagują moderatorzy, to ktoś to musi zrobić, nie masz nic innego do napisania to piszesz takie brednie, zajmij się kolego czymś pożytecznym, no nie wiem może przygarnij jakiego pieska bezdomnego, dokarmiaj ptaki, albo po prostu zbieraj znaczki  ::)
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2018, 08:03:58 am wysłana przez repres1 »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 04, 2018, 20:58:30 pm »
Weź Darek,
Igła zamknął treningi? W tym sezonie też?
A były zamknięte?
Serio pytam, bo nie słyszałem aby w tym sezonie za trenera Kowala ktoś został wyproszony. Parę osób mówiło, iż na treningi chodziło.

Ale bądźmy że sobą szczerzy. To ulubieniec kibiców Igła stał za ideą zamknięcia treningów.

Ps. Trener Cretu zamkną, to jakaś nowość. Może coś mi umknęło.
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2018, 21:03:42 pm wysłana przez A :) »

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 04, 2018, 21:07:43 pm »
2. Igła nie jest od takich decyzji nie róbmy sobie jaj, chcieć to sobie mógł, ciężko to na niego zwalać.
Repres1 - zamykanie treningów przez każdego uważam za kretyński pomysł i powinien być odgórnie zakazany.

3. Ktoś firmę wybrał, wybór odpowiedniego zleceniobiorcy to nie jest "rocket science".
Wystarczy wejść na ich stronę przez komórkę i zobaczyć że części tekstów zupełnie nie da się przeczytać, to nie jest jakaś fachowa wiedza... to jak idziesz do krawca i widzisz żę
połowa klientów dostaje o dwa rozmiary za dużą marynarkę.... to idziesz do innego. Nie zasłaniajmy się budżetem, to nie jest jakaś niesamowita wyrwa w budżecie plusligowego klubu, a jest to okno na świat.
Jak ktoś daje d... z aktualizacja to odpowiada za to przełożony, prosta krótka piłka to jest okno na świat danego klubu.

4. Jest cała masa sposobów które można wdrożyć, to że się nie udało i że mamy na stronie w sklepiku takie a nie inne koszulki to jest kompromitacja i tym słowem powinniśmy to nazwać.

6. Znowu to nie są jakieś niesamowicie drogie rzeczy, nie róbmy z tego budżetu filmu akcji. Przecież poziom tego co było to jest poziom weselny... a przecież YT to idealne miejsce do promowania klubu. A tak mamy taki lekki dramat, czyli najgorzej jak można coś zacząć i...
Jest cała masa pomysłów które zapaliłyby kibiców, pomogły w identyfikacji z zawodnikami, trenerem, klubem, ale ktoś oczywiście położył na to lage... proszę nie mówić o budżecie bo mówimy o plusligowym klubie...


repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 04, 2018, 21:09:12 pm »
Przez przypadek się dowiedziałem. Podobno nawet sprzątaczkę wyprosił z hali.
Teraz czekam na gramialny atak na Cretu za tę decyzję. Ale chyba się nie doczekam.
Swoją drogą, dziwne, że nikt z kibiców nie próbował obejrzeć nowego trenera przy pracy.
---------------------------------
Boćku, nie mam pojęcia o sprawach stron internerowych i nie mam powodu powątpiewać w Twoje uwagi. Czy byłbyś więc uprzejmy umówić się z prezesem Górskim i pomóc w rozwiązaniu tych problemów? Oczywiście bezpłatnie. Myślę, że Twoja pomoc z miłą chęcią będzie przyjęta.
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2018, 21:20:50 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 04, 2018, 21:17:28 pm »
Ja mówię jak było. Igła przekonał trenera, iż tak będzie lepiej. Trener poszedł do prezesa i powiedział, iż tego sobie życzy drużyna. I reszta poszła z górki. Żeby nie było, kibice też dołożyli swoje. W sezonie gdzie był Jesche dziewczyny za nim latały co utrudniało trening. Do tego jeszcze nie szanowano mimo wszystko tego, iż to jest trening. Były śmiechy i  hihy.

Więc w końcu wyszło jak wyszło.

Budżet nie jest z gumy. Nie mam pojęcia ile co kosztuje w klubie. Ale wiem, iż można wydatki pompować w nieskończoność. Niestety czasem trzeba gdzieś obciąć wydatki, zwłaszcza jak trzeba oddać długi. Nie na wszystko starczyło. A poprzedni sezon to był sezon zaciskania pasa. Nie ma tyle kasy z TV czy z centrali PlusLigi, aby na wszystko starczyło. Wbrew temu co się mówi aż tak pieniędzmi nie szastamy.

Aby uzmysłowić skalę przedsięwzięcia to w tej chwil klub AssecoResovia to ponad 40 osób. Zawodników, sztabu, pracowników klubu. I co chwila słychać o potrzebie zatrudnienia kolejnych osób. Psychologa sportowego, dyrektora sportowego, operatorów ARTV itd. A i zwolniliśmy trenera i asystenta (i wypłaciliśmy odszkodowanie) a w ich miejsce zatrudniono dwie nowe osoby. Wątpię aby było to ujęte w budżecie. Gdzieś pieniądze trzeba na to znaleźć.
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2018, 21:26:23 pm wysłana przez A :) »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 04, 2018, 21:19:10 pm »
Ps. Trener Cretu zamkną, to jakaś nowość. Może coś mi umknęło.
Zaraz po konferencji, w wtorek, napisałem do Klubu zapytanie o treningi - strasznie jestem ciekawy pracy Gianniego i miałem ochotę się wybrać.
Odpowiedź - cytuję "Treningi pozostają zamknięte dla kibiców."

...i tak się zastawiam czy tak szybko już podjął taką decyzję (to byl wtorek), czy może po prostu nie zdaje sobie sprawy, że treningi są zamknięte i nie wie, że trzeba wydać dyspozycję odwrotną !
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2018, 21:28:18 pm wysłana przez dzidek »

ajsmen90

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 04, 2018, 21:30:57 pm »
Aby uzmysłowić skalę przedsięwzięcia to w tej chwil klub AssecoResovia to ponad 40 osób. Zawodników, sztabu, pracowników klubu. I co chwila słychać o potrzebie zatrudnienia kolejnych osób. Psychologa sportowego, dyrektora sportowego, operatorów ARTV itd. A i zwolniliśmy trenera i asystenta (i wypłaciliśmy odszkodowanie) a w ich miejsce zatrudniono dwie nowe osoby. Wątpię aby było to ujęte w budżecie. Gdzieś pieniądze trzeba na to znaleźć.

No to mogli dać Kowalowi kontrakt na 5 lat i zapłacić jeszcze większe odszkodowanie. Serniottiemu też trzeba było dać odszkodowanie. Tam w ogóle myślą czasem?

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 04, 2018, 21:32:49 pm »
Mnie na tym etapie zamknięcie treningów wcale nie dziwi , jak chcą uzdrowić sytuacje potrzebują spokoju pracy koncentracji . Na treningi owszem przychodzą kibice fachowcy ale może być dużo hotek i innych kibiców galeriowych - dajmy chłopakom popracować w spokoju i tak są kłębkiem nerwów widać było to na meczu nawet u spokojnego kapitana Możdżonka krzyczącego na sędziego i komisarza