Siatkówka ogólnie > Liga Polska

Plusliga 2018/19

<< < (2/16) > >>

leon:
Cóż, stało się. Dalej "czerwona latarnia". Choć to dla nas znowu nie takie nieszczęśliwe rozwiązanie na ten moment.
Trza robić swoje. Na maksa. Już w piątek najbliższa okazja. Z Olsztynem łatwo nie będzie. Wiele zależy od tego, jak zagramy w przyjęciu. Hadrava jest bodaj najlepiej zagrywającym ligi w tej chwili.
Na szczęście my zagrywką też możemy ugryźć.

tomi92:

--- Cytat: mistrz2014 w Listopada 19, 2018, 21:42:22 pm ---Zgadza się i tak się stało ale też do 6 miejsca tracimy 9 oczek a nie 10  ;)

--- Koniec cytatu ---
Jeśli wygramy za 3pkt wszystkie mecze do końca pierwszej rundy to zdobędziemy 20pkt. Patrząc na dwa poprzednie sezony aby być w top6 po pierwszej rundzie potrzeba 22-24pkt.   Raczej nie wygramy wszystkiego za pełną pulę więc możemy załapać 17-18pkt, pewnie będziemy na 7-8 miejscu po I rundzie  , aż tak wielkiego znaczenia w tym momencie ta strata nie ma. Tym bardziej że Warszawa ma zaległy mecz więc możilwe że dalej 10pkt straty wskoczy. Nie bądźmy niewolnikami tabeli, grajmy swoje a top6 przed faza play-off będzie w "zasięgu ręki" :)

Wronka:
Zawiercie stłukło Skrę za trzy punkty, GKS wygrał że Stocznią pełną pulę... cuda, cuda. Nic mnie chyba w tym sezonie nie zdziwi.

tomi92:
I pięknie, kolejny mecz z wynikiem bardzo dobrym dla nas. Chemik- JW 3:0  8)

Dude:
Lepszy byłby tie-break. Drugi set to jakiś kosmos :o.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej