Resovia > Mecze

Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.

(1/31) > >>

leon:
Do meczu z liderem PlusLigi wyjdziemy pewnie podstawową, od dwóch meczów, szóstką, czyli: Smith, Możdżonek, Rafa, Mika, Tibo, Schultz i Masło.
Nasz atut to zagrywka. Nie powinniśmy się na własnej hali w tym elemencie mylić, a kopnąć nią ma kto. Może by tak zadaniowo Kawikę wpuszczać za Rafę przynajmniej w decydujących momentach seta na ten właśnie element?
Wygrać będzie niesłychanie ciężko, ale...czy jest to niemożliwe?
A dziś, kto tylko może, niech przyjdzie na trening.
Czas najwyższy odbić się od dna...

tomi92:
Tak z ciekawości bo nie wiem czy mnie pamięć nie myli, ale w poprzednim sezonie nie było tak że ZAKSA rowniez z każdym wygrywała i schodziła pokonana dopiero w konfrontacji z Resovia ?
Która lepiej niż w tym sezonie ale jednak również nie zachwycała.
Historia lubi się powtarzać :)

dzidek:

--- Cytat: tomi92 w Listopada 09, 2018, 08:18:18 am ---[...] ale w poprzednim sezonie nie było tak że ZAKSA rowniez z każdym wygrywała i schodziła pokonana dopiero w konfrontacji z Resovia ?

--- Koniec cytatu ---
Dokładnie tak było  ;D Z nami zaliczyli pierwszą przegraną w sezonie.
Też liczę, że i teraz się na nas potknął, a my w filmowym stylu odwrócimy "los" ;)

Slawko:
A ja  jestem gotów przyjąć w spokoju kolejną porażkę. Przeżyłem ich w tym sezonie 6, to i ta jedna więcej mnie nie "zabije". Tym bardziej, że mam świadomość z kim gramy. W naszej grze widać światełko w tunelu.
A dzisiaj z przyjemnością przyjdę na Podpromie wesprzeć naszą Drużynę i Trenera.

repres1:
Tak samo do tego podchodzę.
Nasza wygrana byłaby sensacją. Nie "niespodzianką", ale "sensacją".
Trzeba wesprzeć Resovię w trudnych chwilach.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej