Autor Wątek: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)  (Przeczytany 27878 razy)

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 17, 2019, 19:33:15 pm »
Napiszcie proszę o co chodzi z tym Wanio ?

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 17, 2019, 19:40:04 pm »
W sporcie nie takie rzeczy się zdarzają, a Ty od razu, że Cretu to cham ?! Nie wiemy tak naprawdę co się stało i o co trener ma pretensje do Kadziewicza. Jednak jego zachowanie pokazuje, że jest "grubo" .
Nie wiadomo do kogo był skierowany ten gest, ale na pewno nie chodzi o Kadziewicza. Panowie są w dobrych, co najmniej koleżeńskich relacjach. Po meczu rozmawiali, Kadziewicz pogratulował Cretu wygranej, a gest był do .... no właśnie nie wiadomo. Ciekawe czy Prezes Ignaczak zareaguje. W poprzednim roku Śliwka po zdemolowaniu kanapy przeprosił w klubowym oświadczeniu, ciekawe czy można spodziewać się tego samego zestrony Cretu. Hmm... Nawet po pięknym zwycięstwie musi być jakaś rysa. Ten sezon jest nienormalny. Co się jeszcze wydarzy?... :o

Kiko1905
W ostatniej 7strefie w PS Wanio stwierdził że Resovia po 5 zwyciestwie ledwo przekroczyła granicę wstydu, jakoś tak to było, też to było odniesienie do Będzina.

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 17, 2019, 19:42:01 pm »
Coś czuję że po tych wydarzeniach z wczoraj znowu nasza drużyna pójdzie w dół ehh

Zawodnicy mają wyje... na takie gesty, kibice dorabiają miliony teorii i sieja negatywne komentarze/emocje, co widać w tej dyskusji.
Wygrywamy razem, przegrywamy razem, pokazujemy fakerka razem.

Amen.

benio

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 17, 2019, 19:58:32 pm »
Dlaczego Cretu po meczu nie przywitał się ze Swędrowskim ?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 17, 2019, 20:42:25 pm »
W sporcie nie takie rzeczy się zdarzają, a Ty od razu, że Cretu to cham ?! Nie wiemy tak naprawdę co się stało i o co trener ma pretensje do Kadziewicza. Jednak jego zachowanie pokazuje, że jest "grubo" .

Proszę nie wsadzać w moje usta słów, których nie powiedziałem. Napisałem, że nie lubię chamówy czyli zachowania Cretu godnego takiego określenia. A to nie jest równoznaczne z określeniem George Cretu to cham .
Swoją drogą to, 3 zwycięstwa z rzędu ( w tym 2 bardzo dobre mecze) Resovii i ilu obrońców George Cretu powróciło. A nasz trener ma wiele za uszami. O tym w sposób bardzo delikatny napisał Repres (upór Dzianniego do niektórych zawodników) . 
Myślę, że to również dostrzega nasz Prezes. Stąd, m.in. takie, a nie inne decyzje, o których coraz głośniej się mówi. 

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 17, 2019, 21:02:37 pm »
Nie wiadomo do kogo był skierowany ten gest, ale na pewno nie chodzi o Kadziewicza. Panowie są w dobrych, co najmniej koleżeńskich relacjach. Po meczu rozmawiali, Kadziewicz pogratulował Cretu wygranej, a gest był do .... no właśnie nie wiadomo.
Ja tego gestu nie widziałem, ale obserwatorzy z hali, którzy gest widzieli, byli innego zdania niż Ty.
Gest z pewnością nie był skierowany do klubu, bo za takie coś się wylatuje bez odszkodowania.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 17, 2019, 21:30:09 pm »
Ja tego gestu nie widziałem, ale obserwatorzy z hali, którzy gest widzieli, byli innego zdania niż Ty.
Gest z pewnością nie był skierowany do klubu, bo za takie coś się wylatuje bez odszkodowania.
Czyli te osoby z hali twierdzą,że to był gest do Kadziewicza, bo nie rozumiem? Kadziewicz w Prawdzie Siatki powiedział że rozmawiali z Cretu przed spotkaniem, a po meczu co było na wizji zbili piątki, Cretu coś szepnął Kadziewiczowi do ucha i odszedł wykonując ten gest do kamery. Kadziewicz powiedział jedynie że Cretu był bardzo rozemocjonowany i chciał pokazać tym meczem że warto czekać i ufać trenerowi.
https://www.youtube.com/watch?v=GzusVH-VysQ

Więc nie wiem do kogo to był gest? Do krytykantów?kibiców?władz klubu? Wątpie by chodziło o pana Wanio, chyba że ktoś podpowiedział Cretu, że Wanio niezbyt przychylnie wypowiadał się o Resovii.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #67 dnia: Lutego 17, 2019, 21:32:55 pm »
Zawodnicy mają wyje... na takie gesty, kibice dorabiają miliony teorii i sieja negatywne komentarze/emocje, co widać w tej dyskusji.
Wygrywamy razem, przegrywamy razem, pokazujemy fakerka razem.

Amen.

Otóż fakerka razem nie pokazujemy. Zachowanie Cretu było prostackie i chamowate. Szczególnie w siatkówce odwykliśmy od tego typu...zagrań, a już w wykonaniu trenera i do tego na chłodno...bez emocji, z pełną...celowością. Nie ma czego bronić. Kulturalny człowiek po prostu by przeprosił, jeśli zdarzyłoby się mu to w jakimś chwilowym zapomnieniu. Ale w tym przypadku ja na taki gest nie liczę, bo...nie było to zapomnienie. Przykry widok.
I jeszcze jedno...negatywne reakcje są wynikiem...negatywnych zachowań. Dobrze jest o tym pamiętać, kolego Bartolini, zanim następnym razem już we dwóch z trenerem zdecydujecie się na taki pokaz...pożałowania godny.

Tym sposobem zamiast rozmawiać o naszej wygranej nad Zaksą pół Polski gada o naszym chamowatym trenerze.
Doprawdy...sukces.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #68 dnia: Lutego 17, 2019, 21:33:13 pm »
Ja tego gestu nie widziałem, ale obserwatorzy z hali, którzy gest widzieli, byli innego zdania niż Ty.
Gest z pewnością nie był skierowany do klubu, bo za takie coś się wylatuje bez odszkodowania.

Nie zdziwiłbym się, jak do kibiców. Pokazał Gianni, gdzie ma kibiców myślących samodzielnie/inaczej/nieprawomyślnie.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #69 dnia: Lutego 17, 2019, 21:49:03 pm »
Swoją drogą to, 3 zwycięstwa z rzędu ( w tym 2 bardzo dobre mecze) Resovii i ilu obrońców George Cretu powróciło. A nasz trener ma wiele za uszami. O tym w sposób bardzo delikatny napisał Repres (upór Dzianniego do niektórych zawodników) . 
Myślę, że to również dostrzega nasz Prezes. Stąd, m.in. takie, a nie inne decyzje, o których coraz głośniej się mówi.
Zaraz zaraz, popatrzmy na historię na chłodno. Przychodzi Cretu w trakcie sezonu i zaczyna od stabilizowania składu (tzn. próbuje zbudować pewność zawodników dając im kredyt zaufania nawet gdy idzie im słabo). Ufa tym, którym zaufałby każdy, bo każdy liczyłby na to że Schulz i Mika się przełamią grą i zaczną wreszcie prezentować swój nominalny poziom. W niektórych momentach wprowadza jednak zmienników (Jarosz, Buszek) a Ci jednak zawodzą. Więc wraca do tych teoretycznie lepszych - jacy by nie byli, są lepsi niż zmiennicy.
Wreszcie zmiennicy odpalają i nagle... to Cretu ma za uszami, bo uparcie stawiał na niektórych zawodników? :)

Cretu mnie ani grzeje ani ziębi. Nie mam pojęcia do kogo co pokazywał. Ale przynajmniej rzetelnie oceniajmy "fakty dokonane".