Autor Wątek: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 27.10.19 godz. 14:45  (Przeczytany 7977 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 27.10.19 godz. 14:45
« Odpowiedź #20 dnia: Października 29, 2019, 07:34:00 am »
"... Nie kończyliśmy wielu akcji na pojedynczym czy lotnym bloku. Byliśmy mało agresywni w pierwszej piłce i zagrywce. Graliśmy miękko. A to, co mnie na koniec zdenerwowało, to fakt, że zespół Katowic chciał dużo bardziej wygrać niż my. Szybko nas złamał. Resovii nie powinno się złamać, my mamy grać i bić się z każdym. Musimy odbudować znaczek Resovii, który trochę stracił z tej wielkiej magii. Dzisiaj nikt się nas nie boi i to jest przykre - mówił Gruszka w Radiu Rzeszów..."

Nic dodać, nic ująć.

Przynajmniej wywalona kawa na ławę...
Panowie, do roboty! W Resovii nigdy nie grało się łatwo. Zawsze była presja i oczekiwania. I to między innymi nas wyróżniało na tle innych drużyn.
Także nie ma, że "oczekiwania wypaczają obraz gry". Oczekiwania kreują ten obraz. I trzeba zrobić wszystko, żeby się do tych oczekiwań dostosować...
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2019, 07:37:26 am wysłana przez leon »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 27.10.19 godz. 14:45
« Odpowiedź #21 dnia: Października 29, 2019, 14:40:12 pm »
A ja się jutra już doczekać nie mogę  :P
Trochę głód Podpromia i siatkówki podratowałem Developreskami, ale w końcu zobaczyć Resovię na żywo + Podpromie to będzie coś  8)
Nawet mój 7'mio latek się upomniał o swojego pasiaka  ;D