Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn  (Przeczytany 13487 razy)

Wilinho10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 114
Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« dnia: Listopada 01, 2019, 20:19:48 pm »
Plusliga pędzi jak szalona, więc za kilkanaście godzin kolejny mecz.  :D

Jutro naszym przeciwnikiem będzie AZS Olsztyn. Po tym co Resovia pokazała z Suwałkami ,niestety ale to goście są faworytami tego meczu. Dlaczego tak sądzę? Ponieważ nasi znowu mogą wyjść przestraszeni na boisko ,że mogą przegrać i seria będzie się ciągnąć. Kwestie psychologiczne również nie są po naszej stronie.

Czy była jakaś informacja kiedy Tomas będzie mógł w końcu wyjść na boisko? Mam przeczucie ,że tylko ten gość w połączeniu z Hoagiem i Bartmanem mogą tą Resovię pchnąć do przodu. Marechalem to ja jestem załamany. Chłopak wygląda jakby biegał po boisku z 10kg workiem na plecach. Gdzie ten Francuz co jeszcze nie tak dawno był bardzo solidnym siatkarzem PLS. Schulz podobnie.

Problemy zdrowotne Lemana też nam nie pomogły. Na środku w ogóle nie mamy ognia. Marcin z sezonu na sezon coraz słabszy w ataku. Co nam z tego ,że raz na jakiś czas piłkę zablokujemy jak później 80% ataków nam podbijają bo są za słabe.

Jak do jutra nie wyczyszczą głowy to wynik ze środy pewnie się powtórzy.

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 02, 2019, 09:14:18 am »
Po zemście Jarosza i Szerszenia kolej na Mikę i Woickiego?   Mam nadzieję,że tak nie będzie. Kowal po trzech przegranych podał się do dymisji.  Dzisiaj wygramy. Do boju.
Miał być poszerzony klub kibica. W ostatnim meczu kiepsko to wyglądało.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 02, 2019, 10:31:30 am »
Z taką grą ciężko będzie ugrać seta
W końcu.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 02, 2019, 11:36:50 am »
Kuba, to był dzień pracujący, zobaczymy jak to będzie dzisiaj.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 02, 2019, 11:43:04 am »
Nie tylko KK blado wypadł w środę, reszta kibiców też nie pomogła. Reasumując to kibice zaprezentowali taki sam poziom co siatkarze. Zamiast biadolić to pomóżmy im dzisiaj jak tylko najlepiej potrafimy !!!

Gregor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 140
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 02, 2019, 13:15:04 pm »
Mam nadzieję, że nie będzie więcej eksperymentów z nagłaśnianiem bębna, bo po 5min takiego rezonującego umc umc umc człowiek chce wyjść z hali, i tu duży minus do obsługi technicznej (o ile jakakolwiek była), bo przez 30min pierwszego seta nie było żadnej reakcji. Przez ostatnie 10 lat jakoś radziliśmy sobie bez takich dodatków.

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 02, 2019, 13:16:38 pm »
Mam nadzieję, że nie będzie więcej eksperymentów z nagłaśnianiem bębna, bo po 5min takiego rezonującego umc umc umc człowiek chce wyjść z hali, i tu duży minus do obsługi technicznej (o ile jakakolwiek była), bo przez 30min pierwszego seta nie było żadnej reakcji.

To samo wstawki dźwiękowe przy challenge czy przy bloku. Nie czerpmy wzorców dopingu z reprezentacji, nie idźmy tą drogą...

nikal

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 02, 2019, 13:32:51 pm »
Jak Zibi zrobi z 20 punktów,to może jakoś się uda.Argumentów to my za bardzo nie mamy.Czy da się w dwójkę wygrać?Może się uda.Sam Hoag w Katowicach zdobył punkt meczowy,to może razem z Zibim zdobędziemy dwa?

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 02, 2019, 14:50:55 pm »
Bębny dalej z głośników, myślałem, że w Rzeszowie tego nigdy nie doświadcze, ale jednak...

Hahahaha, jeszcze ten Monster Block...
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2019, 21:39:22 pm wysłana przez kobar »

Sypki

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 02, 2019, 15:13:21 pm »
No cóż..