Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn  (Przeczytany 13488 razy)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 02, 2019, 18:40:59 pm »
No to mecz z Bydgoszczą o miano czerwonej latarni. Co do dzisiejszego spotkania: bez lewego skrzydła nie da się grać. Zagrywkę przemilczę...
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 02, 2019, 18:50:00 pm »
Kibice dzisiaj dali radę, momentami było wręcz super. Szkoda, że siatkarze totalna padaka. Jest mi najzwyczajniej w świecie przykro, gdy patrzę na to co oni wyprawiają. Po Bartmanie to już chyba tylko koszulka została, Mariański w przyjęciu totalnie sobie nie radzi, Kosok jakby siły w ręce nie miał, non stop podbijany, Marechala w ataku nie ma, kolejny raz została zmontowana nieadekwatnie do ponoszonych kosztów drużyna.

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 02, 2019, 18:55:34 pm »
Pomijając aspekt sportowy, bo tu nie ma o czym mówić... Dno!
To chciałbym zapytać czy długo będziemy słuchać bębna z głośnika i konferansjera...? Jak będę chciał mecz z komentarzem to sobie puszcze transmisje w TV! Całkiem pójdźmy w komercję... To ma być Panie Ignaczak budowanie drużyny opartej na tradycjach, walce i utożsamianiu się z klubem? Że o hymnie na meczu ze Ślepskiem nie wspomnę! Tego się oglądać nie da! Hitem są koszulki... Dobrze, że chociaż barwy zachowaliście. Róbcie tak dalej... Brawo! Asseco Rzeszów w I lidze będzie się dumnie prezentować. Może chociaż Rosir będzie się dało przebudować na wasze potrzeby... Obok wybudujecie przedszkole imienia Prezesa (największej gwiazdy drużyny z charakterem), a przy okazji będzie można do Galerii Rzeszów wyskoczyć w przerwie meczu... Podobno tam najwierniejsi kibice siedzą cały czas i wyczekują na prezentacje za rok.

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 02, 2019, 19:02:12 pm »
...do tego ustawienie materaca przy trybunach oraz nowa/ kolejna maskotka - czerwony pies ;/ Koszulki to najgorszy projekt od kiedy pamiętam - w sumie idealnie wpisują się ogólną beznadzieje.
Ponadto Prezes obserwujący mecz zza szyby z trybuny VIP - z dystansu wcale nie widać więcej.
Nie tędy droga!
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 02, 2019, 19:51:04 pm »
Dramat. Wymienić zawodników, wymienić trenera, nawet prezesa a gra k****a bez zmian. Nie wiem jak to jest możliwe, to jakaś klątwa na klubie. Można grać słabo ale my gramy dokładnie tak samo żenująco jak w poprzednim sezonie na początu.

Gregor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 140
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 02, 2019, 19:58:18 pm »
W przerwie po 2. secie Kosok próbował zmotywować chłopaków, wydawało mi się, że jakoś to wszystko pójdzie w dobrym kierunku, ale jednak nie. Nie potrafimy się pozbierać gdy przeciwnik prowadzi 2-3 punktami, sypie nam się wszystko. Środkowi niesamowicie anemiczni, a Krulicki chyba ani razu nie wykonał mocnego ataku.

A bęben pewnie po to z głośnika, żeby go Igła lepiej słyszał w loży na górze.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 02, 2019, 22:13:19 pm »
A dla mnie najsmutniejsze po tym meczu jest to, że zapamiętałem z niego tylko...czerwoną kartkę Woickiego...
Tak krótko mogę opisać swoje emocje.
I to jest przykre...

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 03, 2019, 01:40:46 am »
Prezes odizolowany od kibiców, to faktycznie smutny widok..

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 03, 2019, 05:55:07 am »
Damy radę przegrać 3 mecz u siebie ?
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
MECZ: ASSECO RESOVIA RZESZÓW - BKS VISŁA BYDGOSZCZ
Śr 6.11 20:30 na żywo  Polsat Sport

Niech wynik wszyscy zobaczą.....

nikal

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Indykpol AZS Olsztyn
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 03, 2019, 08:44:03 am »
Zibi nie odpalił,Hoag dostosował się do reszty,zespołu nie ma,polityka transferowa sięgnęła dna,a Resovii wychowanek Ziobrowski Jakub leje Skrę w Bełchatowie,że aż miło.Oglądałem mecz,silne,wysokie,młode chłopisko.Resovia jest słaba i mam nadzieję,że wszystkim poza Marcinem Komendą kończą się w tym roku kontrakty.Wracajmy do naszych młodych Resoviaków panie prezesie Ignaczak,bo co za różnica z kim będziemy walczyć o 10 miejsce?W tym roku będziemy toczyć zaciętą i mniemam,że zwycięską rywalizację,czy będziemy przed Endriu,czy za Endriu?Jak myślicie?Endriu ma lepszego atakującego,lepszego środkowego,na pozostałych pozycjach HGW,ale my za to mamy głębię składu!!!Stawiam jednak na wynalazki Kowala,Igły i Gruchy,że po morderczej walce,damy im radę w końcówce sezonu,kiedy towarzystwo wzajemnej adoracji uzmysłowi sobie,że w Resovii nie mają już czego szukać i żeby podpisać jakikolwiek nowy kontrakt gdziekolwiek to czas jakoś zacząć grać.Tak jak są w Rzeszowie marnowane pieniądze to aż wierzyć się nie chce.Jest wszystko sponsorzy,kibice,zainteresowanie mediów,tradycja,hala,wsparcie miasta,a nie można znaleźć 6 chłopa,którzy na przyzwoitym poziomie przebijałoby piłkę przez siatkę?