Resovia > Kibice

Doping na Podpromiu

(1/8) > >>

Slawko:
List otwarty do Prezesa Ignaczaka


Szanowny Panie Prezesie

Na początku tego listu pragnę Panu podziękować, za trud i zaangażowanie w budowanie składu na aktualny sezon. To nie jest ironia. Zdaję sobie sprawę, ile kosztowało Pana czasu, zdrowia, aby stworzyć naszą Drużynę. To, że nie ma teraz dobrych wyników, mam nadzieję,  jest li  tylko okresem przejściowym. One przyjdą.  My kibice deklarujemy, że będziemy stali murem za Resovią.
Panie Prezesie, pojawił się jednak pewien problem. Jest nim "nowy" doping, tzn nowa formuła dopingu. Na naszych meczach na Podpromiu  przeszkadza nam , jak spiker przejmuje rolę SSPS-u, wchodzi w rolę konferansjera i intonuje/rozpoczyna doping np. kto wygra mecz, czy cała hala odpowiada. Do tego jeszcze te "nieszczęsne" mikrofony podpięte przy bębnach. Niestety przez to coraz mniej miejsca na autentyczny i pełen ekspresji "ryk" SSPS-u. To właśnie ludzie ze Stowarzyszenie byli i są gwarantem Wielkiego Podpromia, którego doping niósł się po całej siatkarskiej Polsce. A na dziś?-zaczyna się tworzyć folklor, znany z innych hal,. Doping, który był wizytówką Podpromia odchodzi w zapomnienie?! Nie wiem, czym spowodowane są Pana pomysły. Domyślam się, że jest słabszy dopnig.  Sztucznymi wspomagaczami go nie wzbudzimy.
Panie /Prezesie, może warto wyjść zza szyby, zejść z góry i wesprzeć Drużynę . Może warto zwrócić się do kibiców z prośbą o większy doping, tak jak to robił niezapomniany Igła, będący ikoną siatkarskiej Resovii. To nic, że teraz występuje Pan w innej roli. Przeciwnie, to w połączeniu z  pańską resoviacką  historią predestynuje Pana, aby ruszyć Podpromie, aby wskrzesić jego magię. Panie Prezesie tylko proszę, błagam nie w  sposób, który Pan zaczął. W ten sposób magia naszej hali zostanie zabita, a o  odbudowaniu Twierdzy tu w Rzeszowie, o której pisał Pan do nas  możemy zapomnieć. Wierzę w Pana mądrość, wierzę, że jutro na meczu z Bydgoszczą już znikną mikrofony przy bębnach, a Adrian będzie pełnił rolę spikera, a nie konferansjera.  My kibice ze wszystkich sił, będziemy wspierali dRRużynę dopingiem przez duże D.

                                                                                                                                                                                                                          Sławomir Warzocha

chelepperro:
Dobrze napisane Sławek
Podpisuję się pod tym z przyjemnością

Paweł Brzozowski

dafu:
Również podpisuję się pod treścią listu.
Damian Furtek

dzidek:
Brawo :)
...i jeszcze bez tych jingli na czasach/challenge/bloku. One chyba jeszcze gorsze od mikrofonów przy bębnach.

gosik15:
Oczywiście podpisuję się listem. Proszę powróćmy do normalności :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej