Ankieta

Za jaką formą dopingu na Podpromiu jesteś?:

doping prowadzi SSPS bez wsparcia konferansjera i bez wzmacniania bębnów mikrofonami
94 (96.9%)
doping prowadzi SSPS przy wsparciu konferansjera i wzmocnieniu bębnów mikrofonami
2 (2.1%)
doping prowadzi konferansjer przy wsparciu SSPS-u i przy wzmocnieniu bębnów mikrofonami
0 (0%)
inna forma dopingu
1 (1%)

Głosów w sumie: 97

Głosowanie skończone: Listopada 12, 2019, 12:59:24 pm

Autor Wątek: Doping na Podpromiu  (Przeczytany 30124 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 07, 2019, 08:34:17 am »
Od siebie dodam!

Panie Prezesie! Ogarnij się Pan! Wieści, które chodzą po 3go Maja mówią, żeś Waść chciał zrobić jeszcze grubiej!
i nie zapominaj Pan, że doping będzie jak będzie jakakolwiek gra i walka! Bez niej bez Resoviackiego charakteru, to se Pan możesz nawet syrenę z Bełchatowa strażacką sprowadzić, a i tak hala będzie świeciła niebieskimi krzesełkami.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 07, 2019, 17:14:02 pm »
(...)Wieści, które chodzą po 3go Maja mówią, żeś Waść chciał zrobić jeszcze grubiej! (...)
Znaczy się co? Magiera miał przyjeżdżać?

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 07, 2019, 20:50:19 pm »
Asseco Resovia dzisiaj zaprezentowała: zdjęcia z innymi sekcjami Resovii (facebook) oraz historyczne zdjęcia składu Drużyny (instagram) - wszystko w myśl hasłem "JEDNOŚĆ NASZĄ SIŁĄ" i "Resovia to lata tradycji i sukcesów.".
Szkoda, że ta kampania działa tylko połowicznie... w tle toczą się rozmowy Kibiców o dopingu, których "góra" wydaje się nie słyszeć, a koszulki siatkarskie odeszły od pasów.
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 08, 2019, 09:34:45 am »
Znaczy się co? Magiera miał przyjeżdżać?

Gorzej Mocium Panie!

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 08, 2019, 12:05:44 pm »
To co tam im po głowach chodziło ? :o
Jak coś wiesz to daj info, bo na razie to "wiem ale nie powiem"   ;)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 08, 2019, 12:31:24 pm »
Trzeba się przejść na 3go Maja! A huczy. Ale jak to z plotkami ;)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 08, 2019, 12:32:44 pm »
Asseco Resovia dzisiaj zaprezentowała: zdjęcia z innymi sekcjami Resovii (facebook) oraz historyczne zdjęcia składu Drużyny (instagram) - wszystko w myśl hasłem "JEDNOŚĆ NASZĄ SIŁĄ" i "Resovia to lata tradycji i sukcesów.".
Szkoda, że ta kampania działa tylko połowicznie... w tle toczą się rozmowy Kibiców o dopingu, których "góra" wydaje się nie słyszeć, a koszulki siatkarskie odeszły od pasów.

Tak tak. Pan Prezes wiele na ten temat mówi, a robi jakby na odwrót. Przykład redukcji pasów jest tu jednoznacznie wymowny!

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 08, 2019, 13:13:04 pm »
Trzeba się przejść na 3go Maja! A huczy. Ale jak to z plotkami ;)
No dobra, będę nastawiał ucha (nie tego od prezesa) jak się zbiorę na rodzinny spacer  ;)
Mam nadzieję, że będzie jeszcze słońce na listopadowe lody  8)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 09, 2019, 22:08:06 pm »
Gdy umieszczałem na tym forum mój ostatni komentarz nie miałem dużej wiedzy o tym, co proponuje nowy prezes Asseco Resovii ale i to budziło zdumienie. Dzisiaj moja wiedza jest większa i moje zdumienie i oburzenie większe. Krzysztof Ignaczak postanowił przeprowadzić rewolucję, która polega nie na odwołaniu się do tradycji i szukania wsparcia u kibiców ale na czymś zupełnie odwrotnym. Widocznie niczego nie nauczył się przez lata funkcjonowania jako zawodnik w naszym klubie. 
Przyznam, że to dla mnie niemiłe zaskoczenie.

Natomiast nie jest dla mnie zaskoczeniem, że w sprawach takich jak barw klubowych, wykonywania hymnu czy nowych wynalazków w kwestii dopingu zaprotestowała niewielka grupa kibiców. Tym bardziej szacunek dla nich. Mogłem się już nieraz przekonać, że dla zdecydowanej większości nie są to sprawy istotne.

Nie jest też dla mnie zaskoczeniem, że nowy prezes za nic ma klub kibica (SSPS) ? sami sobie na to  zasłużyli. Owszem, członkowie SSPS zawsze z wyższością traktowali innych kibiców ,,pikników??, pouczali ich a bywały i przypadki agresji. To oni, swym mniemaniu, mieli być strażnikami świętego ognia. Tymczasem  przyszedł czas próby. To członkowie SSPS okazali się być kibicami sukcesu ? wystarczy popatrzeć na puste miejsca w ich sektorze. A przy tym pierwszą ofiarą nowych pomysłów prezesa Ignaczaka ma być klub kibica. I co on na to? Pewnie im się to nie podoba ale nie widać jakiegoś sprzeciwu. W obronie tradycyjnego kibicowania, hymnu czy barw klubowych ? i  sumie w obronie klubu kibica - stają inni kibice ? pikniki. 

Piszę te słowa oglądając transmisję meczu w Lubinie. I co widzę - klub kibica Asseco Resovii. Czy doping nie powinien zostać zawieszony już podczas poprzedniego meczu na Podpromiu?!
Nie wiem, czy by to zrobiło by dostateczne wrażenie na prezesie ale dostał by czytelny i mocny sygnał - i nie tylko on. A na pewno SSPS ocaliło by swój honor. A tak wygląda coraz bardziej groteskowo.

Kibice nie raz oczekiwali od zawodników charakteru, ambicji czyli cojones, a tymczasem zabrakło tego wszystkiego kibicom. Nie po raz pierwszy zresztą. Owszem, odwagę mieli w stosunku do innych kibiców (ci zrzeszeni ale i niezrzeszeni) ale nie w stosunku do klubu.

Krótko mówiąc - kibice Asseco Resovii mają to na co sobie zasłużyli. I nie widać, by miało być lepiej.


maniek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 10, 2019, 01:16:15 am »
Co na to Klub Kibica?Może coś powiecie na temat aktualnego dopingu,bo coś cichosza z Waszej strony.Pytam bo też te zmiany mnie niepokoją.