Ankieta

Za jaką formą dopingu na Podpromiu jesteś?:

doping prowadzi SSPS bez wsparcia konferansjera i bez wzmacniania bębnów mikrofonami
94 (96.9%)
doping prowadzi SSPS przy wsparciu konferansjera i wzmocnieniu bębnów mikrofonami
2 (2.1%)
doping prowadzi konferansjer przy wsparciu SSPS-u i przy wzmocnieniu bębnów mikrofonami
0 (0%)
inna forma dopingu
1 (1%)

Głosów w sumie: 97

Głosowanie skończone: Listopada 12, 2019, 12:59:24 pm

Autor Wątek: Doping na Podpromiu  (Przeczytany 30388 razy)

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 10, 2019, 01:20:27 am »
Zobaczyłeś STOWARZYSZENIE SYMPATYKÓW PIŁKI SIATKOWEJ RESOVIA!
Nas chcesz oceniać? Nas chcesz nazywać kibicami sukcesu? To jak nazwiesz siebie, skoro pojawiasz się tu niczym sęp nad padlina zawsze kiedy dzieje się tu coś zlego?
Dzisiaj nas będziesz oceniał? To gdzie byłeś dzisiaj WIELKI KIBICU, i dlaczego nie w Lubinie???

Dla nas RESOVIA znaczy coś więcej. "Czy wygrywasz czy nie", nigdy nie zawiesiliśmy dopingu, i nie wiem co musiałoby się wydarzyc żeby to się stało. Poza tym. Najpierw PRZYJDZ na mecz, najpierw ZAŁÓŻ pasiaka, a dopiero później racz nas swoimi "wywodami".

P.S. jeśli jeszcze raz powiesz do mnie "wypie***", to z przejawami "agresji" będziesz musiał się liczyć.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 10, 2019, 01:23:47 am »
Co na to Klub Kibica?Może coś powiecie na temat aktualnego dopingu,bo coś cichosza z Waszej strony.Pytam bo też te zmiany mnie niepokoją.
Nie wszystkie działania jak u kolegi powyżej muszą odbywać się publicznie. Działamy. Troszkę cierpliwości :)
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

Kogut

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 10, 2019, 01:30:03 am »
To gdzie byłeś dzisiaj WIELKI KIBICU,

Pewnie w wawie się szalikami z kibicami legi wymieniał.

maniek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 10, 2019, 13:04:47 pm »
Nie wszystkie działania jak u kolegi powyżej muszą odbywać się publicznie. Działamy. Troszkę cierpliwości :)
     Dzięki. No to uzbrajam się wcierpliwość 8)                                                                                                                                                       

minion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 11, 2019, 09:13:48 am »
Ja tylko z jednym pytaniem. O co chodzi z tymi bębnami?

PS. Padło ostre słowa o przesuwaniu hymnu RR podczas meczu z Suwałkami. Widać ze to od osób które raczej na meczu nie były. Akurat na tym meczu było uroczyste pożegnanie Łukasz Perłowskiego. Wiec to wszystko musiało się jakoś zmieścić.
W następnych meczach był hymn tradycyjnie przy prezentacji.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 11, 2019, 09:32:19 am »
O przesunięciu hymnu pisało wielu, a pożegnanie Perły przeszło praktycznie bez echa .
Pewnie jakby to nie był mecz telewizyjny to by hymn był na swoim miejscu. Po prostu pożegnanie Łukasza miało w tym dniu priorytet. Ale hymn także w tym dniu został odśpiewany. W pozostałych meczach wszystko w tej kwestii było jak być powinno.

minion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 11, 2019, 10:16:01 am »
Dokładnie tak. I po co było to roztrząsać.

Ważniejsze są bębny, DJ i nasz spiker. To ze siedzi obok KK nie jest złe. Przynajmniej widzi i słyszy co się dzieje. Ale sterować nami nie musi.

Chociaż spotykam ludzi którzy rzadko albo są pierwszy raz na meczu. I pewnych rzeczy musza się nauczyć.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 11, 2019, 17:45:59 pm »
Dokładnie tak. I po co było to roztrząsać.


Są osoby na tym forum, które chcą zaistnieć siejąc ferment - wystarczy wrócić na poprzednią stronę.  ::) ::) ::)
Jak można mieć pretensje do Klubu Kibica, który w założeniu ma być z Drużyną ZAWSZE i WSZĘDZIE to, że kibicuje? Litości.

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 12, 2019, 21:26:09 pm »
Co prawda trzeba nie mieć klasy, by przywoływać na forum, który przecież służy do czegoś innego, zdarzenie, które miało miejsce między dwoma osobami, na dodatek przekłamując je i pomijając istotne okoliczności ale to w sumie dobrze, że niejaka Paulina przywołała je. bo stanowi ono dobrą ilustrację tego, o czym pisałem uprzednio. A przy tym stworzyła wrażenie, że jestem prymitywem, który obraża niewinne kobiety.
No to przywołam je także publicznie.

Zdarzenie miało kilka lat temu w jednym z lokali przy Rynku. Przygotowywałem wówczas imprezę 
inaugurującą nowy sezon siatkarski Asseco Resovii. Spotkałem się tam z jedną z grup rockowych. Trzy stoliki dalej siedziała niejaka Paulina. W pewnym momencie zaczęliśmy śpiewać nowo przygotowywany utwór Mistrz, mistrz, Resovia. Owa Paulina nagle doskoczyła do nas z wrzaskiem ?  Nie ważcie się zaśpiewać tego na imprezie!
Owszem, wiem, nie powinno się reagować chamstwem na chamstwo ale dałem się sprowokować ? dlaczego ktoś taki poucza mnie w sprawie mojej imprezy i to w taki sposób? Odkrzyknąłem ? Paulina, nie wp...alaj się w nasze sprawy!
W odpowiedzi zostałem uderzony w twarz.
Myślę, że wiedziała, że jej nie oddam.

Tak, nie powinno się takiego słowa używać w stosunku do kobiety, bez względu na okoliczności. Przy kolejnej okazji przeprosiłem. Z tamtej strony nie było przeprosin ale szczerze mówiąc, nie spodziewałem się tego.
   
W każdym razie owo wydarzenie to dobry przykład na to co zauważyłem poprzednim razem ? członkowie SSPS mają odwagę pouczać innych kibiców, natomiast w stosunku do kierownictwa klubu Asseco Resovia w sprawach, w których powinni wykazać się stanowczością, podkulają ogon.

To wydarzenie zresztą było jednym z wielu podobnych w ramach relacji ? ja/my (czyli ówczesny Warszawski Klub Kibica) a SSPS.

Poza wszystkim - przecież ja de facto staję w obronie SSPS, bo oni boją się wychylić, gdy bronię tradycyjnych form dopingu, za nowe wynalazki krytykując prezesa.

Tak, czy inaczej - przekrzykiwanie się w dopingu z wynalazkami prezesa Ignaczaka czyni SSPS coraz bardziej groteskowym.

A argument, że nie w byłem w Lubinie i inne podobnę są wyjątkowo bezczelne, bo co jak co ale mnie nie można odmówić  kilkuletniego zaangażowania w doping na rzecz Resovii. A mam przypomnieć jak byliśmy traktowani przez SSPS?
 
A może trzeba przypomnieć, kto zainicjował zbieranie podpisów w obronie nazwy Resovia, gdy SSPS bało się wychylić? Mam też przypomnieć, kto wypowiadał się w obronie owych właśnie pasiaków ? gdy głosu klubu kibica nie było ? tak zresztą było i tym razem!

Tym bardziej podtrzymuję swój poprzedni komentarz ? kibice w Rzeszowie (nie wszyscy, ale jest ich bardzo mało) zasługują na swój los.

A ja chyba zacznę lubić prezesa Ignaczaka.
 



Kogut

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Doping na Podpromiu
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 12, 2019, 21:43:05 pm »
Przygotowywałem wówczas imprezę inaugurującą nowy sezon siatkarski Asseco Resovii... dlaczego ktoś taki poucza mnie w sprawie mojej imprezy...
;D ;D ;D