Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszow vs Trefl Gdańsk  (Przeczytany 10594 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Trefl Gdańsk
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 14, 2019, 21:17:59 pm »
Jupi i Greg trafili w sedno. Jeśli mamy problem z sprowadzeniem zawodników to zaczyna się od trenera. Była duża szansa aby Anastasi był Naszym trenerem i bardzo żałuję że tak się nie stało.

Aktualnie mamy trenera Gruszkę i niestety na razie gra wygląda jak przez ostatnie 3 sezony. Tragiczne mecze wymieszane z przeciętnymi, pewnie zdarza się jakie przebłyski które dadzą nadzieję ale nie ma co liczyć na coś więcej.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Trefl Gdańsk
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 14, 2019, 21:36:21 pm »
Trener wybitny z takim budżetem i wolną ręką mógłby w krótkim czasie zrobić drugą Zaksę, albo lepiej - odbudować to co było. Jednak jak widać nic u nas nie jest proste tak jak powinno z taką stabilną kasą, pytanie dlaczego? :(

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Trefl Gdańsk
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 14, 2019, 21:42:12 pm »
Nie chce aby mój post był odbierany jako próba zwalniania Gruszki z funkcji trenera, bo uważam  że w normalnych okolicznościach i w normalnej atmosferze wokół klubu może by się i sprawdził. No, ale nie w tym momencie w Resovii...
Jest jak jest i pozostaje tylko trzymać kciuki w nadziei, że lepsza gra nadejdzie.

nikal

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Asseco Resovia Rzeszow vs Trefl Gdańsk
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 15, 2019, 16:41:55 pm »
Komenda wczoraj był akurat najsłabszy na boisku. Jego każda wystawa na skrzydło była nie dokladna, a na środek bez tempa. Szkoda, że Kawika tak późno pojawił się na boisku.
Marcin Komenda jest najlepszym polskim rozgrywającym co udowodnił sezon reprezentacyjny.Piłki na skrzydłach i na środku to oni mają dobre,tylko,że poza HOAGiem nie ma kto mocno zaatakować i wszystko nam podbijają                     
w obronie!Radzę oglądnąć powtórki z meczu,a nie sugerować się opiniami papy Drzyzgi,który ocenia Komendę przez pryzmat swojego synalka,bo czuje się zagrożony.Gruszka wprowadził Kawikę nie dlatego,że Komenda grał słabo,ale żeby coś zmienić.Efekt był taki sam.Kawika jedyne co ma dobre to zagrywkę i sprowadzanie takiego grajka za dużą kasę,który nadaję się na typowego zadaniowca było głupotą tych,którzy go tu sprowadzili.Przypuszczam,że jest on najdroższym rezerwowym rozgrywającym grającym zawodowo w siatkówkę.No ale nas na różne dziwne wynalazki stać.                                                                  A co do Gruszki to ja kibicuję jego wyborom i przypominam,że tylko czterech zawodników jest stricte od niego,z czego jeden wraca po kontuzji,a dwóch miało być rezerwowymi..Podoba mi się,że posadził Schulza,Buszka,Moźdżonka na głęboką rezerwę,bo tam jest ich miejsce,podobnie jak i Marechala.Dlaczego Gruszka nie przygotował tych zawodników lepiej do sezonu?Nie wiem,może są to już zgrane karty i wiele więcej z nich nie da się wykrzesać?Co z tego,że mają technikę,jak nie mają siły,szybkości,skoczności,a bez tego nie da się grać w siatkówkę na profesjonalnym poziomie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2019, 17:00:05 pm wysłana przez nikal »