Siatkówka ogólnie > Liga Polska

PlusLiga 2019/2020

(1/5) > >>

Majer:
Dzisiaj Ślepsk wygrał z Olsztynem, tym samym z którym Resovia przegrała. Nawet Jarosz, a on raczej pochlebnie nie wypowiadał się o Kowalu, powiedział że Ślepsk gra bardziej poukładaną siatkówkę niż Olsztyn. Uważam że to zasługa właśnie trenera Suwałk czyli Andrzeja Kowala. Widać jego warsztat trenerski, czego na razie nie można powiedzieć o Gruszce, a to przecież miała być poprawa jakości gry Resovii. Brawo Ślepsk, brawo trener Kowal.

RZW:
Majer. Daj już spokój. To nie przedszkole, ani piaskownica!

Paulina:
Majerowi musimy stworzyć nowy wątek na forum. Laurki dla Andrzeja ;)

Majer:
Marcin , jak byłbyś uprzejmy wskazać, który fragment mojej wypowiedzi ma świadczyć o poziomie przedszkola, to raczej Twoja uwaga świadczy o Twoim poziomie piaskownicy . Paulinka już taki wątek założyłem, poszukaj to znajdziesz  ;). A teraz pytanie, czy mój wpis mieści się w ramach Plus ligi ?, a Czy Wasze uwagi mieszczą się w tych samych ramach ?, jesteście inteligentni, to bez problemu znajdziecie odpowiedź  ;)
Poniżej wklejam tekst z tego samego tematu, ale z innego sezonu :
"Dla porządku - nowy wątek :)

Espadon wygrywa pierwszego seta w Gdańsku. Plusliga jest w tym sezonie na swój sposób fascynująca. Tylko ZAKSA wieje nudą ;)

----
Edit: Lotos - Espadon 1:3
Mieszko, Mieszko, nasz koleżko ;)"
Czy tutaj nie ma takiej jakby laurki dla Mieszko Gogola ? Czy była podobna reakcja ? , nie znalazłem  ::)

Majer:
Dzisiaj w Jastrzębiu można było oglądnąć drużyny, które chciały wygrać spotkanie, stąd mecz był ciekawy i obfitował w wiele wymian i obron z obu stron. W Kędzierzynie z kolei mecz był jednostronny i wygrał faworyt, czy jutro w Warszawie będzie podobnie, liczę na niespodziankę  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej