Siatkówka ogólnie > Liga Polska

PlusLiga 2019/2020

<< < (3/5) > >>

Majer:
Z ogromną przyjemnością i satysfakcją oglądnąłem dzisiejszy mecz z Suwałk. Satysfakcja tym większa, że potwierdza się to co pisałem o Trenerze Kowalu, to jest fachowiec, bardzo dobrze przygotował zespół z Warmii do tego meczu. Według mnie i nie tylko mnie, to najlepiej broniąca drużyna w lidze, różnie bywało z finalizacją kontr po obronach, ale dzisiaj system blok obrona i wyprowadzane kontry funkcjonowały bez zastrzeżeń. Brawo Ślepsk, brawo Andrzej, na dzień dzisiejszy drużyna prowadzona przez Kowala jest w ósemce i swoją postawą na boisku zasługuje na to miejsce.

mumcio:
Tez doceniam , ważne że ma 7 do grania a nie 14 👍 Szerszeń jak się u nas marnował - ciekawe czy będzie chciał wrócić za rok czy rozwiązanie kontraktu

SupporteRR:

--- Cytat: mumcio w Lutego 09, 2020, 17:24:24 pm ---Tez doceniam , ważne że ma 7 do grania a nie 14 👍 Szerszeń jak się u nas marnował - ciekawe czy będzie chciał wrócić za rok czy rozwiązanie kontraktu

--- Koniec cytatu ---
Szerszeń był u nas kontuzjowany przez większość sezonu.

mumcio:
Czyli jak większość Pit , Mika a teraz Możdzonek

Majer:

--- Cytat: mumcio w Lutego 09, 2020, 17:24:24 pm ---Tez doceniam , ważne że ma 7 do grania a nie 14 👍 Szerszeń jak się u nas marnował - ciekawe czy będzie chciał wrócić za rok czy rozwiązanie kontraktu

--- Koniec cytatu ---
Uważasz że Szerszeń marnował się u nas, to gdzie miał grać ?. Rozumiem że wiesz dlaczego Szerszeń u nas nie grał ? Ciekaw jestem czy Ty z kontuzją mięśni brzucha grałbyś na wysokim poziomie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej