Siatkówka ogólnie > Liga Polska

PlusLiga 2019/2020

<< < (5/5)

Szoviak:

--- Cytat: Carpyook w Czerwca 01, 2020, 15:01:57 pm ---Wyniki plebiscytu na drużynę 20-lecia Plusligi: https://www.plusliga.pl/news/id/42688.html

Anastasi trenerem 20-lecia. Facet, który nigdy nie wygrał Ligi i dwa razy zdobył Puchar, wygrywa z Waldemarem Wspaniałym (4 x mistrzostwo, 5 x Puchar Polski), czy z Andrzejem Kowalem (3 x Mistrzostwo). Musi być bardzo sympatycznym człowiekiem. Co najmniej jak Marek Citko w 1996.
Vox populi, vox Dei... ;)


--- Koniec cytatu ---

Grozer zamiast Papkego? Z całym szacunkiem dla obu Panów, ale Papke w każdej drużynie, w której grał, zdobywał seryjnie medale MP.
Lisinac wygrywa z Plińskim, Kubiak ze Świderskim czy Murkiem. Tak jak wspomnieliście, Anastasi z Wspaniałym czy Kowalem. Nie są miarodajne te wyniki.

Dude:
To było tylko i wyłącznie głosowanie na najpopularniejszych zawodników i trenerów XX-lecia ligi.

dudi:
Tego chyba nikt się nie spodziewał:
"Dziewięciokrotny mistrz Polski na skraju upadku"
https://sport.interia.pl/siatkowka/ekstraklasa-mezczyzn/news-dziewieciokrotny-mistrz-polski-na-skraju-upadku-strajk-zawod,nId,6627856

repres1:
Smutne.
Pewno, że "życie nie znosi próżni" i w miejsce Skry pojawiają się inne mocne kluby, ale dla ligi (w tym dla poszczególnych klubów) lepiej jest, gdy składa się ona z mocnych i bardzo mocnych. To wymusza postęp.
Życzę Skrze, żeby szybko uporała się z kłopotami.

olo432:
Orientuje się ktoś kiedy najbliższy mecz? Chętnie bym obejrzał
__________________
Znasz już okulary przeciwsłoneczne pilotki damskie z tego salonu?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej