Siatkówka ogólnie > Liga Polska

PlusLiga 2019/2020

<< < (2/5) > >>

Majer:
Nie dowierzałem że Ślepsk wygrał w Radomiu, wiec poczytałem trochę na stronie Suwałk opinii o pracy trenera i jak podchodzą w tym klubie do tego co sie dzieje ogólnie. Oto co wyczytałem " Swoją drogą obiekt powstały przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach wygląda pięknie i nowocześnie. Sponsorzy dopisują, a zawodnicy mają wszystko czego potrzeba do treningów na najwyższym poziomie. Sztab szkoleniowy ce...e się dużym profesjonalizmem i naprawdę wie co robi." A więc moja opinia o warsztacie trenera Ślepska nie jest wymyślona. To z dedykacją dla mediolana  ;)

Majer:
Post pod postem, ale mało kto tu pisze, więc nic nie poradzę. Brawa dla trenera Bednaruka, zagraniczna myśl szkoleniowa jak widac nie daje gwarancji wygranych, ale przede wszystkim podejście zawodników do meczu.

piokol:
Ja pierdziele, facet sam do siebie nawija 😁

Majer:

--- Cytat: piokol w Grudnia 09, 2019, 20:51:07 pm ---Ja pierdziele, facet sam do siebie nawija 😁

--- Koniec cytatu ---

Ale się facet opisał, to wszystko na co go stać, a coś w temacie ?  ;) Nie zauważył, że jednak ktoś czyta to co Majer napisał, bo on przynajmniej pisze na temat  8) Aby było coś w temacie, to klaruje sie czwórka do pucharu, o pozostałe 2 miejsca walczą cztery drużyny. Najmniejsze szanse wg mnie ma Radom, chociażby dlatego że w najbliższej kolejce gra ze Skrą, a ta druga walczy jeszcze o miejsce w czwórce.

Dude:
W pojedynku dwóch niepokonanych polskich trenerów (w starciach pomiędzy innymi) uczeń pokonał mistrza. Organizacja gry Suwałk na solidnym poziomie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej