Autor Wątek: PlusLiga 2019/2020  (Przeczytany 37585 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
PlusLiga 2019/2020
« dnia: Listopada 23, 2019, 20:29:36 pm »
Dzisiaj Ślepsk wygrał z Olsztynem, tym samym z którym Resovia przegrała. Nawet Jarosz, a on raczej pochlebnie nie wypowiadał się o Kowalu, powiedział że Ślepsk gra bardziej poukładaną siatkówkę niż Olsztyn. Uważam że to zasługa właśnie trenera Suwałk czyli Andrzeja Kowala. Widać jego warsztat trenerski, czego na razie nie można powiedzieć o Gruszce, a to przecież miała być poprawa jakości gry Resovii. Brawo Ślepsk, brawo trener Kowal.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: PlusLiga 2019/2020
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 29, 2019, 08:17:16 am »
Majer. Daj już spokój. To nie przedszkole, ani piaskownica!

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 946
Odp: PlusLiga 2019/2020
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 29, 2019, 12:27:01 pm »
Majerowi musimy stworzyć nowy wątek na forum. Laurki dla Andrzeja ;)
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: PlusLiga 2019/2020
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 29, 2019, 21:51:05 pm »
Marcin , jak byłbyś uprzejmy wskazać, który fragment mojej wypowiedzi ma świadczyć o poziomie przedszkola, to raczej Twoja uwaga świadczy o Twoim poziomie piaskownicy . Paulinka już taki wątek założyłem, poszukaj to znajdziesz  ;). A teraz pytanie, czy mój wpis mieści się w ramach Plus ligi ?, a Czy Wasze uwagi mieszczą się w tych samych ramach ?, jesteście inteligentni, to bez problemu znajdziecie odpowiedź  ;)
Poniżej wklejam tekst z tego samego tematu, ale z innego sezonu :
"Dla porządku - nowy wątek :)

Espadon wygrywa pierwszego seta w Gdańsku. Plusliga jest w tym sezonie na swój sposób fascynująca. Tylko ZAKSA wieje nudą ;)

----
Edit: Lotos - Espadon 1:3
Mieszko, Mieszko, nasz koleżko ;)"
Czy tutaj nie ma takiej jakby laurki dla Mieszko Gogola ? Czy była podobna reakcja ? , nie znalazłem  ::)
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2019, 21:56:10 pm wysłana przez Majer »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: PlusLiga 2019/2020
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 30, 2019, 21:46:51 pm »
Dzisiaj w Jastrzębiu można było oglądnąć drużyny, które chciały wygrać spotkanie, stąd mecz był ciekawy i obfitował w wiele wymian i obron z obu stron. W Kędzierzynie z kolei mecz był jednostronny i wygrał faworyt, czy jutro w Warszawie będzie podobnie, liczę na niespodziankę  ;)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: PlusLiga 2019/2020
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 08, 2019, 00:23:48 am »
Nie dowierzałem że Ślepsk wygrał w Radomiu, wiec poczytałem trochę na stronie Suwałk opinii o pracy trenera i jak podchodzą w tym klubie do tego co sie dzieje ogólnie. Oto co wyczytałem " Swoją drogą obiekt powstały przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach wygląda pięknie i nowocześnie. Sponsorzy dopisują, a zawodnicy mają wszystko czego potrzeba do treningów na najwyższym poziomie. Sztab szkoleniowy ce...e się dużym profesjonalizmem i naprawdę wie co robi." A więc moja opinia o warsztacie trenera Ślepska nie jest wymyślona. To z dedykacją dla mediolana  ;)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: PlusLiga 2019/2020
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 08, 2019, 21:31:19 pm »
Post pod postem, ale mało kto tu pisze, więc nic nie poradzę. Brawa dla trenera Bednaruka, zagraniczna myśl szkoleniowa jak widac nie daje gwarancji wygranych, ale przede wszystkim podejście zawodników do meczu.

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: PlusLiga 2019/2020
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 09, 2019, 20:51:07 pm »
Ja pierdziele, facet sam do siebie nawija 😁

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: PlusLiga 2019/2020
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 11, 2019, 21:10:55 pm »
Ja pierdziele, facet sam do siebie nawija 😁

Ale się facet opisał, to wszystko na co go stać, a coś w temacie ?  ;) Nie zauważył, że jednak ktoś czyta to co Majer napisał, bo on przynajmniej pisze na temat  8) Aby było coś w temacie, to klaruje sie czwórka do pucharu, o pozostałe 2 miejsca walczą cztery drużyny. Najmniejsze szanse wg mnie ma Radom, chociażby dlatego że w najbliższej kolejce gra ze Skrą, a ta druga walczy jeszcze o miejsce w czwórce.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2019, 21:16:04 pm wysłana przez Majer »

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: PlusLiga 2019/2020
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 22, 2019, 20:42:56 pm »
W pojedynku dwóch niepokonanych polskich trenerów (w starciach pomiędzy innymi) uczeń pokonał mistrza. Organizacja gry Suwałk na solidnym poziomie.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!