Autor Wątek: Resovia - Zaksa Kędzierzyn Koźle  (Przeczytany 9120 razy)

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Resovia - Zaksa Kędzierzyn Koźle
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 27, 2019, 21:20:13 pm »
Fajerwerków nie było. Lepsza dla oka gra tak. Czy to wystarczy na 8 mke powinno . Ale jakości kurczę nie widzę. Ot punkt po walce się przyda. Doping był chyba najlepszy w tym sezonie.
Eufori nie ma aczkolwiek patrzeć się dało. 
Sam nie wiem co myśleć.

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Resovia - Zaksa Kędzierzyn Koźle
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 27, 2019, 21:28:06 pm »
Przez chwilę przewinął się przez Podpromie duch dawnej twierrdzy.  Była walka  i gdyby nie nasze błędy radość  byłaby większa. A tak jeden punkt.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Resovia - Zaksa Kędzierzyn Koźle
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 27, 2019, 21:29:41 pm »
Doping był zdecydowanie najlepszy! bRRygada, dzięki za wspólne wsparcie! Poza tym, nie trzeba nam klaskaczy, dżingli, mikrofonów. Trzeba nam dobrej GRY, i jak widać od razu całą hala włącza się do dopingu.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Resovia - Zaksa Kędzierzyn Koźle
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 27, 2019, 21:32:26 pm »
Doping był zdecydowanie najlepszy! bRRygada, dzięki za wspólne wsparcie! Poza tym, nie trzeba nam klaskaczy, dżingli, mikrofonów. Trzeba nam dobrej GRY, i jak widać od razu całą hala włącza się do dopingu.

I nadal prośba, aby szanowny pan spiker zmniejszył swoją rolę dyrygowania Podpromiem do zera :)

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Resovia - Zaksa Kędzierzyn Koźle
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 27, 2019, 21:57:05 pm »
Jest mi przykro, że nasz klub dołączył do "zacnego" grona klubów produkujących tony śmieci z jednorazowych klaskaczy  :-\

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Resovia - Zaksa Kędzierzyn Koźle
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 27, 2019, 22:46:57 pm »
Szkoda dzisiejszego meczu, najbardziej chyba pierwszego seta, bo śmiem twierdzić, że gdybyśmy go zakończyli zwycięsko, to 3 pkt zostałyby w Rzeszowie. Niemniej brawo za walkę i za to, że nareszcie na grę Resovii patrzyło się z przyjemnością. Tak broniącej naszej drużyny, nie widziałem od dawna. Niestety grają z ogromnym ciężarem negatywnej presji i to bardzo przeszkadza, szczególnie w kluczowych momentach setów czy meczu.
Wczoraj wysłuchałem audycji z Janem Suchem i jego krytyki pozbycia się Masłowskiego... Jestem ciekaw czy pan Jan podtrzymuje swoje zdanie po dzisiejszym meczu, bo dla mnie Luke pokazał dzisiaj wielką klasę.
Po meczu przyszła mi do głowy taka myśl.. Jak byłoby pięknie wejść do play offs z 8 miejsca i wyeliminować Zaksę w 1 rundzie  ;D

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Zaksa Kędzierzyn Koźle
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 28, 2019, 08:23:19 am »
Mecz bardzo fajnie się oglądało. Momenty były, nawet długie (dobrej gry). Bardzo, ale to bardzo zaimponował mi Luce Perry. Klasa. Brał takie petardy na klatę (dosłownie), że człowiekowi się same ręce składały do oklasków. Do tego znakomicie czyścił piłki na 9-ym metrze i przyjęcie 83%. Najlepszy mecz w sezonie rozegrał Marcin Komenda.  Przyjmujący też dawali radę, zwłaszcza Nicolas Hoag. W pierwszym secie Damian Szulc  nie wytrzymał ciśnienia. Później było już lepiej. Szkoda, że Bartek Lemański nie grał od początku meczu, a przynajmniej od drugiego seta. Te 3 nieskończone ataki Grześka Kosoka ustawiły nam drugiego seta. Była realna szansa na 3 punkty. Niestety nie wykorzystana.  No, ale jest rewanż w Kędzierzynie ;D.
Jeszcze parę słów dotyczących pana Prezesa.
Pan Prezes Ignaczak chyba zapatrzył się  na Developress i chce klaskacze na siłę wprowadzać na meczach Asseco Resovii. Co nie przeszkadza  w meczach dziewczyn, ba nawet pomaga, nie przystoi  , wręcz powinno być zakazane u chłopaków. Prezesie Ignaczak proszę to zapamiętać. I niech ręka Boska Pana broni, przed jakimiś naciskami na kibiców, aby to wprowadzić.

A do Warszawy chłopaki jadą nie walczyć, a zwyciężyć.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Resovia - Zaksa Kędzierzyn Koźle
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 28, 2019, 09:48:43 am »
No właśnie Sławek ubiegłeś mnie.
Panie Prezesie jak widać było wczoraj, jak jest walka i zaangażowanie, to ani żadne klaskacze, ani wzmacnianie bębnów, ani tym bardziej syrena strażacka rodem z Błechatowa nie są potrzebne! Wiem, wiem syreny nie było, ale tak wolę dmuchać na zimne!

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Resovia - Zaksa Kędzierzyn Koźle
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 28, 2019, 10:22:01 am »
Po takich porażkach nie mam do drużyny żadnych pretensji. Gdyby grali tak na początku sezonu, to nie byłoby przegranych meczów z Suwałkami, Olsztynem i Katowicami. Potencjał mamy jaki mamy i trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że w dzisiejszych uwarunkowaniach wygrane z ZAKS-ą, Skrą czy Warszawą trzeba traktować jako niespodzianki. Zaczęły funkcjonować w końcu skrzydła, świetny mecz rozegrał Perry. Przegraliśmy środkiem i rozegraniem.
Właśnie, rozegranie..... Dla mnie Komenda jest jak na razie największym rozczarowaniem tej drużyny. Przyznaję, nie obserwowałem go wcześniej jakoś szczególnie, ale obwieszczany wszem i wobec wielkim talentem, powołany przez Heynena, dawał spore nadzieje. Niestety rozgrywa bardzo słabo od samego przyjścia do Resovii. Slawko napisał, że to był jego najlepszy mecz od początku sezonu. No jeśli najlepszy, to tym gorzej dla Komendy. Bardzo dużo piłek niedokładnych i przede wszystkim za niskich. Szczególnie do Schulza oraz na środek. Środek który mamy jaki mamy, gdzie w ofensywie trochę wartości dodanej jest w stanie dać tylko Lemański, nie ma żadnej pomocy od rozgrywacza. Nie dość, że w tym ataku kiepsko sobie chłopaki radzą, to jeszcze dostają takie farfocle na wysokości łokcia zgiętej ręki, że boją się mocniej uderzyć nawet z dobrych piłek, których notabene jest niewiele. Z całym szacunkiem, ale Komenda koło takiego Drzyzgi to nawet nie stał (nie odbierać tego sformułowania dosłownie).

Cóż, mam nadzieję, że ten mecz nie był jednorazowym wyskokiem i zwiastuje zwyżkę formy. Symptomy zresztą można było zauważyć w meczu ze Skrą. Cieszy to, że widać pracę i w końcu na Resovię da się patrzeć bez odczucia mdłości.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Zaksa Kędzierzyn Koźle
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 28, 2019, 13:36:13 pm »
Mam wrażenie że zespół odżył fizycznie. Poprawa zagrywki, przyjęcia etc. jest chyba efektem większej ilości treningów na hali i mniejszej dawki siłowni. Na grę drużyny w końcu da się patrzeć z przyjemnością. Taką porażkę każdy przyjmuje bez urazów do zawodników, którzy walczyli do końca mimo niekorzystnego wyniku. Ciekawe jak by się to potoczyło gdyby Damian nie depnął tej linii w 1 secie. Mam nadzieję, że Bartek Lemański poprawi naszą siłe ofensywną, bo na ten moment najbardziej brakuje nam środka. Ta drużyna nadal ma wiele mankamentów i śmiem twierdzić że niektórych nie wyeliminujemy do końca sezonu, ale może odblokowaliśmy się tym meczem i pójdziemy za ciosem. Problemem jest to że teraz będziemy grać z czołówką ligi i o punkty będzie podwójnie ciężko, ale jak nie wygraliśmy tego co powinniśmy to teraz będziemy się męczyć żeby wejść do play-offów jak rok temu. Mam nadzieję że tym razem z sukcesem, choć i tak na medal bym nie liczył, inne zespoły prezentują większą jakość niż my. Brawa dla kibiców, którzy kolejny raz pokazali, że są z zespołem na dobre i złe.