Autor Wątek: Asseco Resovia - JW Piątek 6 Grudzień 2019.  (Przeczytany 23277 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia - JW Piątek 6 Grudzień 2019.
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 06, 2019, 22:43:39 pm »
Ile Asseco zapłaciło Polsatowi żeby pokazywać mecze Panów w biało czerwonych koszulkach  ??
Płacą ryczałtem. Nawet na tak grającą Resovię przychodzi więcej kibiców, niz na Mistrza Polski Zakse.

Z drużyny sobotnio niedzielnej trafiliśmy na poniedziałek, czwartek lub piątek.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia - JW Piątek 6 Grudzień 2019.
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 06, 2019, 22:48:27 pm »
KK co z Wami ? KK Jastrzębia bardziej aktywny, nawet na chwilę nie odpuszczają!!!

Możesz jaśniej ?, napiszę tylko kilka słów. W całej przeciwnej stronie naszego sektora, kibicowała tylko jedna pani, biła brawo po udanej akcji, klaskała w rytm bębnów, reszta siedziała jak w kinie. W górnych sektorach kilka osób zaczęło bić brawo w rytm bębnów KK Jastrzębia, czy coś jeszcze chcesz wiedzieć, co z KK ? Tylko przez krótką chwilę doping zelżał bo jesteśmy tylko ludźmi. ::)

siaq182

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 102
Odp: Asseco Resovia - JW Piątek 6 Grudzień 2019.
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 06, 2019, 22:48:49 pm »
Sugeruje, by po dzisiejszym meczu te drużynę nazywać Fajterami. W końcu, jak mawiał Goebbels, kłamstwo powtórzone tysiąc razy stanie się prawdą.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia - JW Piątek 6 Grudzień 2019.
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 06, 2019, 22:51:47 pm »
Gdy Bełchatów dostał lanie w zeszłym sezonie od bodaj Katowic to podobno siedzieli w szatni po meczu przez 3 godz. Mam nadzieję że u nas będzie podobnie. Po raz pierwszy nie irytowały mnie gwizdy kibiców. Będzin nie ma jeszcze zwycięstwa i coś mi podpowiada że w czwartek to się zmieni. Co się porobiło z tak wspaniałym klubem?

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Asseco Resovia - JW Piątek 6 Grudzień 2019.
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 06, 2019, 22:54:30 pm »
Możesz jaśniej ?, napiszę tylko kilka słów. W całej przeciwnej stronie naszego sektora, kibicowała tylko jedna pani, biła brawo po udanej akcji, klaskała w rytm bębnów, reszta siedziała jak w kinie. W górnych sektorach kilka osób zaczęło bić brawo w rytm bębnów KK Jastrzębia,

Majer, nie wchodźmy w takie tony. Dziwisz się ludziom, że ich, za przeproszeniem, qrvica brała?

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Asseco Resovia - JW Piątek 6 Grudzień 2019.
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 06, 2019, 22:58:52 pm »
Gdy Bełchatów dostał lanie w zeszłym sezonie od bodaj Katowic to podobno siedzieli w szatni po meczu przez 3 godz. Mam nadzieję że u nas będzie podobnie. Po raz pierwszy nie irytowały mnie gwizdy kibiców. Będzin nie ma jeszcze zwycięstwa i coś mi podpowiada że w czwartek to się zmieni. Co się porobiło z tak wspaniałym klubem?

Z tego co słyszałem, to Prezes zaraz po meczu wrócił do domu.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Asseco Resovia - JW Piątek 6 Grudzień 2019.
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 06, 2019, 23:02:16 pm »
Niestety ten "znak czasów" objawia się nie tylko tu.
Jakoś tak jest, że znacznie łatwiej nam przychodzi krytykowanie, narzekanie, dobijanie już leżącego niż radość, pochwały, wspieranie, wiara w osobę, jej działania.
Zwykłe wyżywanie się, jest łatwiejsze  :'(
Dasz radę napisać coś optymistycznego?
Nie ma tu sarkazmu po prostu to co widziałem na żywo nie mieści się w granicach przyzwoitości.
Trener? Przy 10:16 w 3 secie zmienia rozgrywającego? Po co? A no tak uczy się trenerki na presji? Pytanie czy potrzebni są środkowi ? Jeśli tak to do czego? A tak bo takie są wymogi. Głupio gadam.
Kto to jest atakujący? A nie to pozycja w siatkówce w Asseco grajek jest na papierze.  Rozgrywający co ma robić? Myśleć,  kombinować i dokladnie dogrywac ale przecież nie ma komu bo Kanadyjczyka zameczyli  zagrywka w 1 secie
A reszta to przecież statysci więc nawet nie muszę się starać.
Blok? Hmm a co to? To będzie jak nie będzie sezonu reprezentacyjnego i jak będzie 1 mecz na 2 tygodnie to tak może nauczymy się  definicji. Zagrywka ? To już wyższa liga to nie w tym sezonie ? Zresztą po co? Przecież mogę się zmęczyć bez sensu za to mi nie płacą.  Gwizdy kibiców?  i co przecież już poszli. Kapitan ? Dobre to bo dodatek do pensji mam a i tak stoję w kwadracie. Przyjmujący? To chyba termin spotkań integracyjnych ?
Libero? Kangurem jestem ale w Polsce a to się nie liczy więc jak mnie trafia  to spoko a jak nie to nie i też spoko.
Prezesie gdzie tym razem się schowales? Koledzy nie grają? Co za pech. Kolega trener nie panuje nad drużyną? Ale pech ? Ale kiedyś przecież karta się odwróci nie? Może już z Bedzinem odtrabi się sukces !!!
Kibice? KK też ma swoją cierpliwość? Ileż można? Można dużo ale komu I za co? No za co?
Dobranoc

tomaszek71

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 146
Odp: Asseco Resovia - JW Piątek 6 Grudzień 2019.
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 06, 2019, 23:06:42 pm »
Oj chyba na święta nie będzie sernika z gruszką. Będzie szarlotka

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Asseco Resovia - JW Piątek 6 Grudzień 2019.
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 06, 2019, 23:08:59 pm »
Na meczy pomimo średnio sprzyjającej pory było 4012 Kibiców. Dla mnie zarowno Trener jak i Prezes powinni wreszcie spojrzec Kibicom w oczy (bynajmniej nie przez szybe), bo dzisiejszy mecz byl dla mnie jak uderzenie prosto w twarz.
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia - JW Piątek 6 Grudzień 2019.
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 06, 2019, 23:15:55 pm »
Dasz radę napisać coś optymistycznego?
Nie dam, bo tu nawet nie ma się czego złapać  :'(
Po prostu nie będę mówił nic, bo jak bym chciał powiedzieć co myślę to bym kopał leżącego.