Autor Wątek: Czas na wyjaśnienia!  (Przeczytany 14734 razy)

tenmisza

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Czas na wyjaśnienia!
« dnia: Lutego 11, 2020, 10:20:43 am »
Witam wszystkich!
     Na wstępie zaznaczę, że nie udzielam się na Forum w zasadzie w ogóle (co widać). Po prostu nie mam za dużo czasu, ani cierpliwości do klawiatury, dlatego ten post będzie wyjątkiem. Czytam za to komentarze pod meczami, wywiadami itd...ale to głównie "bicie piany", domysły, kłótnie, wyładowania frustracji itp....Zresztą w dziale Wywiady, też w zasadzie próżno szukać jakichś konkretnych informacji, bo od jakiegoś czasu trwa wymowne milczenie ze strony Klubu. Nawet audycji "W Centrum Sportu" nie ma  i najbliższa, z tego co widzę będzie dotyczyć piłkarskiej Resovii. To zrozumiałe, łatwiej jest mówić o rzeczach przyjemnych...ale mimo wszystko uważam, że trzeba w końcu stanąć w prawdzie i coś wyjaśnić kibicom...w końcu się im należy. Wszędzie słyszę (w tv, od kibiców innych klubów itd.), że fani Resovii są wyjątkowo cierpliwi, i nad wyraz łaskawi, zatem trzeba im to jakoś wynagrodzić. Myślę, że taką nagrodą będzie po prostu prawda! Prawda o sytuacji w klubie, prawda o zawodnikach, prawda o planach Zarządu, wreszcie - prawda o planach Właściciela. W końcu chyba po to powstał dział Współpracy Kibiców z Klubem, żeby pewne rzeczy wyjaśniać "u Źródła". Chciałby zatem prosić - choć forumowicz ze mnie marny - wszystkich użytkowników tego Forum o wsparcie pod tym postem w celu uzyskanie informacji od Zarządu odnośnie sytuacji Klubu, planów: tych bliskich - jakie mamy REALNE cele i możliwości w tym sezonie, oraz tych dalekich - co czeka Klub w przyszłości w związku z wynikami z tego sezonu. Wiem, że o wielu rzeczach nie można powiedzieć, bo Klub, jak każde przedsiębiorstwo, obowiązują pewne tajemnice, ale będę wdzięczny za każdą informację o sytuacji i planach Klubu.  Pozdrawiam

maniek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Czas na wyjaśnienia!
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 11, 2020, 13:27:29 pm »
Podpisuję się w pełni pod tym postem  :(

minion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54
Odp: Czas na wyjaśnienia!
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 11, 2020, 14:03:30 pm »
Ja tez się podpisuję.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Czas na wyjaśnienia!
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 11, 2020, 14:40:03 pm »
Ja też się podpisuję. Już sama informacja że klub nie upadnie byłaby wartościowa.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Czas na wyjaśnienia!
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 11, 2020, 17:20:48 pm »
Ale byłby szacun na dzielni wobec prezesa, gdyby w tej trudnej sytuacji pokazał szacunek do kibiców i zamiast na konferencji prasowej, w Radio Centrum, czy na Fb/stronie klubu zamieszczać wyjaśnienia/oświadczenia, zamieścił je bezpośrednio tutaj. Nawet bez wdawania się w dyskusję. Normalnie po męsku napisać jak jest. Byłby to ewenement na skalę świata, pokazujący że kibice są dla klubu ważni.

Niestety to się nie zdarzy...

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Czas na wyjaśnienia!
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 12, 2020, 16:50:57 pm »
Pewnie, że się nie zdarzy. A dlaczego - ano właśnie dlatego

że fani Resovii są wyjątkowo cierpliwi, i nad wyraz łaskawi.

Klub przyzwyczaił się, że może odwalać co im pasuje a kibice będą to potulnie przyjmować. Oto jeden z dowodów - nawet po bardzo nieudanym poprzednim sezonie karnety się sprzedały i to mimo tego, że ceny nie obniżono.

SSPS, choć to oni przede wszystkim powinni stać na straży klubowych wartości nie robi tego a jeśli robi, to robi mało skutecznie. Jeden z najnowszych przykładów to fakt, że pozwalał sobie na eksperymenty Ignaczaka, choć one uderzały przede wszystkim w nich - ale to nie oni podnieśli alarm, tylko inni kibice.
Przecież na tym forum można było przeczytać swego czasu deklarację jednego z prominentnych członków SSPS, że ich jedynym zadaniem jest wspieranie drużyny bez względu na cokolwiek.

Nawet gwizdy, gdy były jak najbardziej na miejscu, były potępiane!   

Owszem, kibice Asseco Resovii, ci zrzeszeni czy niezrzeszeni są najbardziej odważni w hejtowaniu innych kibiców, czy pouczaniu, że należy spokojnie, by nie było niepotrzebnych konfliktów, że od tych spraw jest SSPS, że się nie da bo, że się nie da, bo tamto... itp. itd.
Gdy swego czasu na forum krytykowałem antykibicowskie decyzje klubu, to te decyzje usprawiedliwiał jeden z członków SSPS i gdy nazwałem go klubowym pożytecznym idiotą, to zostałem zbanowany na rok!, dzięki czemu prezes Górski pozbył się krytyka. By wrócić na forum, musiałem się podlizywać innemu członkowi SSPS, który na początek rozmowy poradził mi, że skoro nie chcą mnie na forum, to nie powinien na nie wracać!
 
A co mediów - na nie też nie można liczyć. Dziennikarze (prasa, rozgłośnie, telewizja) tak są zblatowani z klubem, że nie wychylą się jakąś poważniejszą krytyką, do tego trzeba mieć j...a. Jedyny wyjątek od lat, to w miarę (bardzo w miarę ale jednak) krytyczny, analityczny artykuł, opublikowany kilka dni temu w Gazecie w Rzeszowie (może go ktoś wklei na forum?)

Asseco Resovia wewnątrz klubu i w swoim otoczeniu w Rzeszowie funkcjonował w bajorku towarzystwa wzajemnej adoracji. i jak przyszedł kryzys, wszyscy byli bezradni.   
No to wszyscy mają to co mają. I raczej będzie jeszcze gorzej. Ale jak mawia stara, rzymska zasada: Chcącemu nie dzieje się krzywda.
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2020, 17:15:56 pm wysłana przez fanzwawy »

tenmisza

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Czas na wyjaśnienia!
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 12, 2020, 19:19:22 pm »
Nowe info głosi, że za tydzień Prezes Ignaczak wystąpi w W Centrum Sportu.... już jako były Prezes. Zatem moje pytania zapewne pozostaną bez odpowiedzi. Źle to wygląda....

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Czas na wyjaśnienia!
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 12, 2020, 19:55:58 pm »
Nowe info głosi, że za tydzień Prezes Ignaczak wystąpi w W Centrum Sportu.... już jako były Prezes. Zatem moje pytania zapewne pozostaną bez odpowiedzi. Źle to wygląda....
To juz później zostanie tylko publiczność do wymiany i wtedy będzie już naprawdę super.

maniek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Czas na wyjaśnienia!
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 10, 2020, 23:38:27 pm »
Co klub zrobi po odwołaniu 2 ostatnich meczów w stosunku do karnetowiczów,pomijając już postawę drużyny w tym sezonie?

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Czas na wyjaśnienia!
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 11, 2020, 05:08:42 am »
Wydaje mi się ,że nic nie zrobi.W końcu to nie wina klubu.
W przyszłym sezonie karnety może będą tańsze ,ale tak ,aby na lizaka zostało.Nas karnetowiczów traktuje się jak dojną krowę.