Resovia > Współpraca Kibiców z Klubem

Czas na wyjaśnienia!

(1/5) > >>

tenmisza:
Witam wszystkich!
     Na wstępie zaznaczę, że nie udzielam się na Forum w zasadzie w ogóle (co widać). Po prostu nie mam za dużo czasu, ani cierpliwości do klawiatury, dlatego ten post będzie wyjątkiem. Czytam za to komentarze pod meczami, wywiadami itd...ale to głównie "bicie piany", domysły, kłótnie, wyładowania frustracji itp....Zresztą w dziale Wywiady, też w zasadzie próżno szukać jakichś konkretnych informacji, bo od jakiegoś czasu trwa wymowne milczenie ze strony Klubu. Nawet audycji "W Centrum Sportu" nie ma  i najbliższa, z tego co widzę będzie dotyczyć piłkarskiej Resovii. To zrozumiałe, łatwiej jest mówić o rzeczach przyjemnych...ale mimo wszystko uważam, że trzeba w końcu stanąć w prawdzie i coś wyjaśnić kibicom...w końcu się im należy. Wszędzie słyszę (w tv, od kibiców innych klubów itd.), że fani Resovii są wyjątkowo cierpliwi, i nad wyraz łaskawi, zatem trzeba im to jakoś wynagrodzić. Myślę, że taką nagrodą będzie po prostu prawda! Prawda o sytuacji w klubie, prawda o zawodnikach, prawda o planach Zarządu, wreszcie - prawda o planach Właściciela. W końcu chyba po to powstał dział Współpracy Kibiców z Klubem, żeby pewne rzeczy wyjaśniać "u Źródła". Chciałby zatem prosić - choć forumowicz ze mnie marny - wszystkich użytkowników tego Forum o wsparcie pod tym postem w celu uzyskanie informacji od Zarządu odnośnie sytuacji Klubu, planów: tych bliskich - jakie mamy REALNE cele i możliwości w tym sezonie, oraz tych dalekich - co czeka Klub w przyszłości w związku z wynikami z tego sezonu. Wiem, że o wielu rzeczach nie można powiedzieć, bo Klub, jak każde przedsiębiorstwo, obowiązują pewne tajemnice, ale będę wdzięczny za każdą informację o sytuacji i planach Klubu.  Pozdrawiam

maniek:
Podpisuję się w pełni pod tym postem  :(

minion:
Ja tez się podpisuję.

SupporteRR:
Ja też się podpisuję. Już sama informacja że klub nie upadnie byłaby wartościowa.

pewniak:
Ale byłby szacun na dzielni wobec prezesa, gdyby w tej trudnej sytuacji pokazał szacunek do kibiców i zamiast na konferencji prasowej, w Radio Centrum, czy na Fb/stronie klubu zamieszczać wyjaśnienia/oświadczenia, zamieścił je bezpośrednio tutaj. Nawet bez wdawania się w dyskusję. Normalnie po męsku napisać jak jest. Byłby to ewenement na skalę świata, pokazujący że kibice są dla klubu ważni.

Niestety to się nie zdarzy...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej