Resovia > Współpraca Kibiców z Klubem

Czas na wyjaśnienia!

<< < (5/5)

A :):
@ mistrz2014 Niby proste, ale takie nie jest . Jest kryzys na wielu płaszczyznach. Od sportowej po organizacyjną. Co klub zrobi - nie wiem. Jakbym miał im doradzić to bym proponował dwa rozwiązania.
1. Zniżka w sklepiku na koszulkę klubową równa cenie dwóch biletów lub
2. Dwa Vouchery na bilet na kolejny sezon na dowolny mecz. Myślę, iż to by było najlepsze i kompromisowe rozwiązanie dla Klubu. Bo z kasą w klubie w tym sezonie krucho. A tym prostym sposobem i wilk syty i owca cała.

Ale co zrobi klub to się zobaczy. Ja pamiętam jak na CWKSie wprowadzono zakaz stadionowy na ostatnią kolejkę. Ale nikt pieniędzy za karnet za ten mecz nie zwrócił. Bo karnet to pewien abonament i płatne z góry. Może tych meczów być 13 a może i 20. Choć zgadzam się z argumentem iz 13 to było minimum na które każdy się zgadzał.

Pisar:

--- Cytat: A :) w Marca 12, 2020, 11:11:53 am ---2. Dwa Vouchery na bilet na kolejny sezon na dowolny mecz. Myślę, iż to by było najlepsze i kompromisowe rozwiązanie dla Klubu. Bo z kasą w klubie w tym sezonie krucho. A tym prostym sposobem i wilk syty i owca cała.

--- Koniec cytatu ---

To byłoby samobójstwo dla klubu. Kolejny sezon i juz na starcie masz dwa bilety, czyli będąc nauczonym doświadczeniem poprzednich lat włączasz Excela i ni jak Ci nie wychodzi opłacalność zakupu karnetu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej