Autor Wątek: Nowy trener!  (Przeczytany 28057 razy)

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 11, 2020, 17:05:19 pm »
Ostatnia deska ratunku ? Ignaczak próbuje przekonać że coś robi ,teraz proponuje apel skruszonych zawodników o wsparcie kibiców. Potem znowu baju ,baju i karnety po 500 na odbudowę Rzeszowskiej siatkówki .Po sezonie oddam miejsce w sektorze B w dobre ręce.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1398
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 11, 2020, 17:23:55 pm »
Trochę za późno. Niemniej jednak: średnia zmian trenerów na przestrzeni ostatnich lat- rośnie.
Powodzenia Panie Zanini- oby potraktowano Pana lepiej niż Cretu.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 11, 2020, 17:39:12 pm »
Widzę, że nie ja jeden dostrzegam, że problem klubu jest znacznie poważniejszy i że nowy trener może niewiele pomóc. Powtórzę: prezes Ignaczak nie tylko nie poprawił sytuację ale ją pogorszył.

Nie sprawdził się ani w sferze czysto sportowej - nie widać pomysłu na drużynę, wybór Gruszki był błędem, podobnie dobór zawodników, Ignaczak nie potrafił przypilnować, by drużyna została dobrze przygotowana do sezonu (brak taktyki, fatalne przygotowanie fizyczne, brak motywacji), nie potrafił nawet wykorzystać przerwy w rozgrywkach.

Nie sprawdził się w innych działaniach: nie poprawił relacji z kibicami a wręcz pogorszył (poprzez swoją arogancję), nie odwołał się do tradycji, czego namacalnym symbolem są osławione koszulki itd. 

Potwierdzam też pogląd, że i pozostali ludzie w klubie się nie sprawdzają. Sygnalizowałem to już kilka lat temu, za poprzedniego prezesa. To było i jest towarzystwo wzajemnej adoracji, dobrane po znajomości, bez podstawowych kwalifikacji.
Gdy jakoś szło, to szło, była kasa, były sukcesy. Ale inni wznosili się na wyższy poziom a Asseco Resovia nie tylko stała w miejscu ale się cofała. I nikt nie potrafił zapobiec staczaniu się w dół. I nie wiadomo, czy da się cokolwiek uratować. Ale jedno przypomnę - ostrzegałem już dawno przed tym. Nie chciano mnie słuchać, wręcz robiłem za wroga publicznego nr. 1 i byłem hejtowany na różne sposoby.  No to kibice mają co chcieli.

By było lepiej, konieczne są znacznie poważniejsze, głębsze zmiany i trzeba to sobie wreszcie uzmysłowić. Pytanie - czy nie jest już za późno?
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2020, 17:43:48 pm wysłana przez fanzwawy »

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 11, 2020, 17:57:00 pm »
To mówicie, że Asseco Resovia (w tym osobiście Pan Góral) nie chciała zmienić trenera i dokonać roszad w drużynie na przełomie listopada i grudnia, gdy już wszyscy widzieli "co jest grane" i było jeszcze możliwe choćby załapanie się do playoffów (w tym składzie osobowym i tak na nic innego nie można było liczyć);
a w połowie lutego, na siedem kolejek przed końcem sezonu, gdy awans do playoff jest już niemożliwy (pomijam teoretyczne wyliczanki) a widmo spadku też nie grozi (za sprawą słabej postawy Bydgoszczy)
Asseco Resovia postanowiła podpisać kontrakt z nowym trenerem... do końca sezonu?

W sumie w przypadku tego klubu... spójne.
Niezbyt logiczne ale spójne.


Od jakiegoś czasu mnie to nawet już nie denerwuje, a wręcz śmieszy.

W załączeniu krótki film streszczający ten (i nie tylko ten) sezon Asseco Resovii. Zaczyna się od listu pana Ignaczaka do kibiców...
https://www.youtube.com/watch?v=IaQdHox0dN8

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 841
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 11, 2020, 18:43:40 pm »
W załączeniu krótki film streszczający ten (i nie tylko ten) sezon Asseco Resovii. Zaczyna się od listu pana Ignaczaka do kibiców...
https://www.youtube.com/watch?v=IaQdHox0dN8

Uff, ostatecznie nie spadli :)

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 946
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 11, 2020, 20:01:03 pm »
Castellani w ostatnim wywiadzie wspomniał, że rozmawiał z Resovią, ale ostatecznie nie dostał konkretnej propozycji. Wygląda na to, że wybrano "tańszą" wersję.
chyba tak. z tego co słyszałam DC chciał kosmiczne pieniądze.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 11, 2020, 20:10:16 pm »
chyba tak. z tego co słyszałam DC chciał kosmiczne pieniądze.
Czyli u niego bez zmian 8)

Co ciekawe nasz nowy trener w ubiegłym roku w Sienie też został zatrudniony w trakcie sezonu, ale sobie nie poradził i wyleciał po czterech tygodniach. Oby w Rzeszowie było inaczej ;)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 11, 2020, 22:36:50 pm »
Czyli u niego bez zmian 8)

Co ciekawe nasz nowy trener w ubiegłym roku w Sienie też został zatrudniony w trakcie sezonu, ale sobie nie poradził i wyleciał po czterech tygodniach. Oby w Rzeszowie było inaczej ;)
Wyleciał bo po 4 tygodniach nie było lepiej czy gorzej. Nie zawsze zmiana trenera działa magicznie, jak masz zawodników zajechanych fizycznie i mentalnie to ciężko cokolwiek w tak krótkim czasie zrobić.

W tej chwili trenera jedynie co może zrobić to poprawić ich mentalność i czasem to wystarczy jeśli fizycznie jest ok. U nas niestety ale problem jest ze wszystkim i trzeba zacząć od 0, a czasu nie ma aby tak działać.

Uważam że popełniono największy błąd w postaci pozostawienie Gruszki przed długą przerwą. Jeśli nowy trener dostałby zawodników na tą miesięczna przerwę to mógłby cokolwiek zdziałać i się wykazać.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 12, 2020, 00:23:55 am »
Czyli w sobotę już z nowym Trenejro?

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 12, 2020, 08:30:47 am »
Uważam że popełniono największy błąd w postaci pozostawienie Gruszki przed długą przerwą. Jeśli nowy trener dostałby zawodników na tą miesięczna przerwę to mógłby cokolwiek zdziałać i się wykazać.


Tuż przed przerwą wydawało się że wszystko wraca na właściwe tory.