Autor Wątek: Nowy trener!  (Przeczytany 28276 razy)

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 12, 2020, 08:48:05 am »
Teraz nie pomoże żaden trener. Najemnicy dowiedzieli się o swoim odejściu i mają to wszystko w d... . Siedem meczy i wakacje. Szkoda tylko Zaniniego. Znowu go odsrzelą. Ponadto gramy z górą tabeli. Jak nie wygramy w sobotę to spadniemy.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 12, 2020, 08:50:39 am »
chyba tak. z tego co słyszałam DC chciał kosmiczne pieniądze.

Hmmm, DC chciał worek pieniędzy, który dostał w Olsztynie, a Resovii nie było na to stać ? Daje to do myślenia w kontekście plotek o odejściu Asseco z klubu.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1411
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 12, 2020, 08:59:07 am »

Tuż przed przerwą wydawało się że wszystko wraca na właściwe tory.

Też tak myślałem, że ta miesięczna przerwa wybiła z rytmu całą ekipę. Ale z drugiej strony, patrząc teraz na rundę rewanżową, to może nic tak naprawdę nie wracało? Przecież AR grała z Będzinem, który powoli wchodził na właściwe tory, z Zawierciem oraz z Radomiem, które, nie zawaham się tego powiedzieć: były w jeszcze większej d..ie.
Być może wydarzyło się coś w ciągu tego miesiąca, o czym nigdy się nie dowiemy. Nie chcę uprawiać tutaj gdybologii, natomiast wyniki i styl gry pokazują jasno: rezultaty osiągane przed przerwą na kwalifikacje- były ponad miarę tej kadry.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 12, 2020, 09:06:31 am »
chyba tak. z tego co słyszałam DC chciał kosmiczne pieniądze.

Bardzo ciekaw jestem źródła tych newsów. Nie od kogo to usłyszałaś, tylko kto takiego bąka z klubu puścił ;)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 12, 2020, 09:15:15 am »
Bardzo ciekaw jestem źródła tych newsów. Nie od kogo to usłyszałaś, tylko kto takiego bąka z klubu puścił ;)
Plotek na ten temat było kilka, która wersja prawdziwą to się pewnie tak łatwo nie dowiemy. Ja słyszałem wersję że rada nadzorcza nie zgodziła się aby dołożyć kasę na nowego trenera, czyli nie było tyle kasy w budżecie klubu aby DC zapłacić i sponsorzy/właściciel musieliby dołożyć ze swojej kasy.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 12, 2020, 10:34:39 am »
Plotek na ten temat było kilka, która wersja prawdziwą to się pewnie tak łatwo nie dowiemy. Ja słyszałem wersję że rada nadzorcza nie zgodziła się aby dołożyć kasę na nowego trenera, czyli nie było tyle kasy w budżecie klubu aby DC zapłacić i sponsorzy/właściciel musieliby dołożyć ze swojej kasy.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Jest tylko jeden trener na świecie, dla którego Góral wyciągnąłby dodatkowe fundusze 🤣🤣🤣🤣

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 12, 2020, 11:09:42 am »
Jest tylko jeden trener na świecie, dla którego Góral wyciągnąłby dodatkowe fundusze 🤣🤣🤣🤣
Akurat dla tego Trenera nie trzeba byłoby dokładać, a wręcz uważam że jeśli byłaby taka potrzeba to byłby w stanie popracować za darmo do końca sezonu tak samo w przypadku Jaśka Sucha ;)

ollo0

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 12, 2020, 19:01:45 pm »
Ostatnie sezony w Asseco Resovii to wymiana zawodników, trenerów i ... prezesów. Według moich informacji Krzysztof Ignaczak w najbliższych dniach przestanie zarządzać klubem. Ma złożyć rezygnację. @PrawdaSiatki

 @MartiLepa  info od Jurka Mielewskiego

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 12, 2020, 19:03:18 pm »
Oby jak najszybciej! 

j_w_pan_p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 162
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 12, 2020, 19:11:12 pm »
Krótko. Czyli w Radio Centrum w poniedziałek wywiad z byłym prezesem.