Autor Wątek: Nowy trener!  (Przeczytany 28059 razy)


mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 11, 2020, 15:51:20 pm »
Powodzenia!
Oby zakończył lepiej niż kilku ostatnich trenerów Sovii ;)

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 471
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 11, 2020, 16:02:21 pm »
Co myślicie o tym trenerze ?

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 11, 2020, 16:09:56 pm »
Co myślicie o tym trenerze ?

Po wczorajszej karuzeli zmian w trakcie meczu, z otwartymi ramionami powitam każdego, kto ma uprawnienia do wykonywania tego zawodu  ;D
A tak serio, to dopiero teraz będziemy w stanie ocenić czy nastąpi efekt wstrząsu.
Mam jedynie nadzieję, choć nikłą, że to temat który był załatwiany od momentu zwolnienia Gruszki, a nie paniczne działanie po meczu w Radomiu.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 471
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 11, 2020, 16:15:13 pm »
Po wczorajszej karuzeli zmian w trakcie meczu, z otwartymi ramionami powitam każdego, kto ma uprawnienia do wykonywania tego zawodu  ;D
A tak serio, to dopiero teraz będziemy w stanie ocenić czy nastąpi efekt wstrząsu.
Mam jedynie nadzieję, choć nikłą, że to temat który był załatwiany od momentu zwolnienia Gruszki, a nie paniczne działanie po meczu w Radomiu.

Castellani w ostatnim wywiadzie wspomniał, że rozmawiał z Resovią, ale ostatecznie nie dostał konkretnej propozycji. Wygląda na to, że wybrano "tańszą" wersję.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 11, 2020, 16:18:12 pm »
Castellani w ostatnim wywiadzie wspomniał, że rozmawiał z Resovią, ale ostatecznie nie dostał konkretnej propozycji. Wygląda na to, że wybrano "tańszą" wersję.

Gdzieś wyczytałem, że Castellaniego interesuje praca w Polsce tylko do końca sezonu i nie daje gwarancji, że zostanie dłużej. W kontekście odbudowy zespołu, jaka mam nadzieję czeka Resovię, to raczej dykwalifikująca informacja.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 471
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 11, 2020, 16:19:38 pm »
Gdzieś wyczytałem, że Castellaniego interesuje praca w Polsce tylko do końca sezonu i nie daje gwarancji, że zostanie dłużej. W kontekście odbudowy zespołu jak mam nadzieję czeka Resovię, to raczej dykwalifikująca informacja.

Zanini też jest podpisany do końca sezonu. Cretu również nie dawał gwarancji, ale chciał zostać, a jak się skończyło wszyscy wiemy.
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2020, 16:27:35 pm wysłana przez Kiko1905 »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 11, 2020, 16:30:57 pm »
Ani święcona woda nie pomoże, jak w zarządzie ciągle od lat, te same osoby siedzą i pociągają za sznurki :o

Oby zadziałał efekt nowego trenera i jakoś to dociągnąć do końca sezonu.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 11, 2020, 16:35:02 pm »
Castellani w ostatnim wywiadzie wspomniał, że rozmawiał z Resovią, ale ostatecznie nie dostał konkretnej propozycji. Wygląda na to, że wybrano "tańszą" wersję.
Z Castellanim rozmawiano jeszcze przed meczami z Lubinem i Katowicami. Igła postanowił jednak dać jeszcze szansę Gruszce, nie wiem czy z powodu naiwności czy też z powodów budżetowych, a w międzyczasie Castellani trafił do Olsztyna.

j_w_pan_p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 162
Odp: Nowy trener!
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 11, 2020, 16:46:00 pm »
7 męczy i pa pa?
Myślimy długofalowo...