Autor Wątek: Uwaga kibice! Nadchodzi nowe rozdanie w Klubie!  (Przeczytany 11881 razy)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Uwaga kibice! Nadchodzi nowe rozdanie w Klubie!
« dnia: Lutego 12, 2020, 20:49:28 pm »
Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w naszym klubie szykuje się nowe rozdanie.

Bez względu na to, jak ono konkretnie będzie wyglądało, zwracam się z apelem do wszystkich kibiców, którym droga jest przyszłość naszego klubu:

to jest niepowtarzalny moment, by kibice się skrzyknęli (ci z SSPS i niezrzeszeni) i stali się partnerem klubu w nowej sytuacji.

Jest szansa, by wykorzystać olbrzymi potencjał, jaki tkwi w fanach naszego klubu. By spróbować upomnieć się o ważne sprawy - te wprost sportowe i te poza to wykraczające, które powinny być ważne dla klubu z takimi tradycjami.

O kibicach Resovii wiadomo, że należą (czy do niedawna należeli) do najlepszych w Polsce. To jest poważny kapitał, przekładający się także na bardzo wymierną marketingową wartość klubu.
Tak się składa, że wczoraj słuchałem audycji, gdzie rozmawiano o tym, jak ważną wartością są kibice. Jako przykład podano New York Kniks, którym w lidze idzie średnio ale i tak klub ma najwyższą wartość marketingową, bo ma najlepszych fanów.

Kibice nie tylko są drugim co do znaczenia sponsorem naszego klubu ze względu na karnety czy bilety ale także ze względu na podnoszenie jego wartości marketingowej - a była najwyższa w Polsce!
W klubie wiedziano o tym zawsze ale niewiele z tego wynikało.

Pora ten atut wykorzystać. Klub jest w tak trudnej sytuacji, że powinien słuchać kibiców. Bez nich z kryzysu, także wizerunkowego, nie wyjdzie. Jak się dobrze zawalczy, to może dać to dużo. Ale być może nic. W każdym razie każdy będzie mógł powiedzieć - zrobiliśmy, co się dało. 

Wystarczy jakoś nieformalnie się zorganizować i np. zażądać od nowego kierownictwa wysłuchania głosu kibiców np. w formie spotkania. A po reakcji kierownictwa wyciągnąć wnioski.
Przypomnijcie sobie jak dzięki skrzyknięciu się udało się uratować nazwę Resovia. Uwaga - taki problem może pojawić się niedługo! 

Apeluję o to od lat, może teraz się uda. Bo za niedługo może być za późno.   

Andrzej Paulukiewicz fanzwawy
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2020, 21:12:15 pm wysłana przez fanzwawy »

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Uwaga kibice! Nadchodzi nowe rozdanie w Klubie!
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 14, 2020, 00:12:37 am »
1. Polska to nie USA - nieśmiało przypomnę...
2. Był już taki jeden klub który miał słuchać kibiców,  co prawda inna dyscyplina, Wisła Kraków się nazywał czy jakoś tak... efekty znamy.


jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Uwaga kibice! Nadchodzi nowe rozdanie w Klubie!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 23, 2020, 18:59:49 pm »
Kończy się rok,
Tak sobie patrzę na to co się dzieje w Klubie i w zasadzie nie widzę by się coś tam działo - oprócz grania meczy

W aspekcie wszelakich działań tzw PR Asseco Resovia mogła by brać wzór z drużyny dziewczyn DevelopRes-u ...