Autor Wątek: a co z forum na oficjalnej stronie ???  (Przeczytany 3315 razy)

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
a co z forum na oficjalnej stronie ???
« dnia: Kwietnia 06, 2008, 16:29:23 pm »
Może w końcu kibice Resovii (a tym bardziej Forumowicze) powinni otrzymać oficjalną informację na temat braku/zniknięcia forum ze stony Asseco Resovii.
Co to za działania działaczy klubu (czy innych osób) które działają przeciw kibicom swojej drużyny ???
Tym bardziej iż do ubiegłego sezonu (przez kilka sezonów) strona oficjalna była, z tego co wiem prowadzona "społecznie" niż przez klub.

Olala

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: a co z forum na oficjalnej stronie ???
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 06, 2008, 16:36:38 pm »
Może w końcu kibice Resovii (a tym bardziej Forumowicze) powinni otrzymać oficjalną informację na temat braku/zniknięcia forum ze stony Asseco Resovii.
Co to za działania działaczy klubu (czy innych osób) które działają przeciw kibicom swojej drużyny ???
Tym bardziej iż do ubiegłego sezonu (przez kilka sezonów) strona oficjalna była, z tego co wiem prowadzona "społecznie" niż przez klub.

Nie liczyłabym na żadne oficlane oświadczenie, nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz robią coś kompletnie bez sensu - co to oficjalna strona klubu bez forum?  ::) A może nie pasowała im daleko posunięta wolność słowa, szczególnie jeśli chodzi o zarząd?  :P Kto ich tam wie  :D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: a co z forum na oficjalnej stronie ???
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 06, 2008, 16:39:38 pm »
Jest powiedzonko:
"Prawdziwa cnota, krytyk się nie boi !!!"

Niestety działaczom forum,czyli platforma do swobodnego wyrażania myśli się nie podobała. Nie mieli na nią wpływu więc wcisnęli "Delete" i forum zostało wywalone :(

A co do strony ... jaka jest to każdy widzi ..... trudno aby była źródłem informacji. Działacze Resovii to powiedzmy "emeryci" którzy pewnych rzeczy nie rozumią i się boją czegoś czego nie znają [a że ostatnio nabroili i pewne informacje pojawiły się na forum] to zrobili jedyną rzecz jak byli w stanie wymyślić - usunęli forum.

Cala wiedza i praca paruset osób poszła w internetową nicość :( ale teraz jest niezależne forum kibiców na które nikt z działaczy nie ma wpływu.

BeAcIa

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: a co z forum na oficjalnej stronie ???
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 06, 2008, 17:37:00 pm »
Moim zdaniem usunięcie forum z oficjalnej strony było błędem...z własnego przykładu powiem że odwiedzałam te stronę głównie z powodu forum...owszem teraz też na nią zaglądam, no ale co na niej jest to każdy wie...praktycznie zero newsów...i w ogóle brak czegokolwiek. Wydaje mi się że stary model strony[czyt. ten z poprzedniego sezonu] mimo braków w grafice był o WIELE ciekawszy. Praktycznie codziennie były jakieś nowe informacje. A teraz...nie dość że nie ma ich prawie w ogóle to jak już się pojawiają to z takim opóźnieniem...

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: a co z forum na oficjalnej stronie ???
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 06, 2008, 19:34:57 pm »
Działacze nie raz chcieli skasować forum (od dobrych 2 lat) ale zawsze mieli problem w postaci mojej osoby, ponieważ ja się nigdy na to nie zgodziłem. Kiedy strona została siłą przejęta bez wcześniejszego uprzedzenia jedyny bastionem gdzie nie mogli zrobić cenzury było właśnie forum. Jako że nie znają się na tym to stwierdzili że je skasują.

Oświadczenia na pewno nie dadzą, przecież nie będą się tłumaczyć że wykasowali forum ponieważ była krytyka działaczy i zarządu. Wybrali najłatwiejsze rozwiązanie czyli skasować bez informacji.

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: a co z forum na oficjalnej stronie ???
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 10, 2008, 10:01:49 am »
Przynajmniej by link zamieścili do nowego forum

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: a co z forum na oficjalnej stronie ???
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 10, 2008, 10:07:26 am »
Przynajmniej by link zamieścili do nowego forum

Od kilku dni już jest, nawet był o tym "news"

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: a co z forum na oficjalnej stronie ???
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 11, 2008, 00:42:50 am »
oooooo przegapiłem

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: a co z forum na oficjalnej stronie ???
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 11, 2008, 10:53:45 am »
To ładnie z ich strony a poza tym zawsze to jeden punkt dostępu więcej

Pablo

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: a co z forum na oficjalnej stronie ???
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 11, 2008, 23:16:20 pm »
Wyjebali forum bo ludzie pisali prawde i się o to wku*wili!!!Zarząd nie chce żeby ludzie pisali złe słowa na władze resovii choc były ku temu podstawy!