Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1426354 razy)

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5410 dnia: Marca 20, 2024, 22:27:18 pm »
Łukasz Kozub po zdobyciu PCEV. Warto.
https://siatka.org/pokaz/kozub-zaczynal-w-katowicach-skonczyl-z-pucharem-cev/

Ja oglądając dzisiaj powtórkę zauważyłem jak Łukasz śpiewał z dumą hymn przed meczem- szacunek.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6940
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5411 dnia: Marca 20, 2024, 22:37:43 pm »
Bo Łukasz to przecież Resoviak od dziecka.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5412 dnia: Marca 21, 2024, 14:28:03 pm »
S. Boyer : "Ja cały czas wierzę, że stać nas naprawdę na wszystko, bo mamy mocny zespół, który ... może zdobyć mistrzostwo Polski"...
fakt; mamy pakę na Mistrzostwo Polski ; nikt nie ma w lidze takiej paki!!! To trzeba tylko wykorzystać ... Jak zmotywować tych ludzi żeby dali z siebie wszystko ???

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6940
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5413 dnia: Marca 22, 2024, 09:37:02 am »
Rzeczywiście mamy zawodników, którzy mogli (w LM odpadliśmy) i mogą wygrać wszystko.
Nie znaczy to jednak, że inni mają gorsze składy. JW, Warszawa, Zawiercie czy Zaksa mają nie mniejszy potencjał. Zaksa posypała się zdrowotnie i organizacyjnie, ale jeszcze może wrócić do wielkiego grania.
Nasz kłopot polega na tym, że to my sami jesteśmy dla siebie najgroźniejszym przeciwnikiem.
Wygrywaliśmy indywidualnymi umiejętnościami. Wygrywaliśmy dyspozycją dnia konkretnego zawodnika/konkretnych zawodników. Zwykle dość fajnie szło przez 2 sety. W pozostałych bywało gorzej.
Czy udało nam się stworzyć zespół?
Finał PCEV wykreował Fabian a "zrealizował" Stefan. Na play-off potrzebujemy kreacji Fabiana i realizacji przez wszystkich pozostałych.
Oby z zawodników Resovii stworzył się zespół. Wtedy wszystko będzie możliwe.

Jak zmotywować "tych ludzi"  :) , czyli naszych zawodników ?
Sami muszą się zmotywować.
Pucharu CEV nikt im nie dał za darmo. Pokonali Zawiercie, Skrę (odpowiednik Turków) i Częstochowę (odpowiednik Niemców). Nie, nie deprecjonuję sukcesu. Pokonać Zawiercie jest trudniej niż pokonać Trento. Nasi zawodnicy osiągnęli wspólny cel. Chyba uświadomili sobie, że przed nimi kolejny, wspólny cel.

Najtrudniejszy wydaje mi się ćwierćfinał. Jeśli przejdziemy tę fazę, przystąpimy do półfinału jako zdobywcy europejskiego pucharu. Nasz przeciwnik jeszcze żadnego europejskiego pucharu nie zdobył i przed półfinałem go nie zdobędzie. No to kto miałby ten półfinał wygrać? Przecież to "We Are the Champions".  ;D
No chyba, że przyjdzie nam grać z Warszawą.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2024, 13:38:05 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5414 dnia: Kwietnia 06, 2024, 13:11:28 pm »
https://sport.tvp.pl/76822766/agent-zdradza-leon-odrzucil-oferte-giganta-dzieki-bogu

"Wątek jego ewentualnej gry w Polsce pojawił się po raz pierwszy, kiedy Wilfredo mieszkał dwa lata w Rzeszowie, był formalnie u mnie zatrudniony i trenował z młodzieżowymi grupami Resovii. Wtedy proponowałem go do Resovii za pół tej ceny, jaką oferowali za niego kontrahenci z Rosji czy Turcji. Resovia nie chciała się na to zdecydować, jakby nie dowierzała całej sytuacji. Dostali określony termin na podjęcie decyzji, do którego to momentu była otwarta opcja wzięcia Leona za połowę tej gaży, którą dawał kto inny. Ostatecznie odezwali się, ale po paru miesiącach, kiedy Wilfredo był już zaklepany w Rosji, wtedy oferta oczywiście straciła aktualność ? powiedział Grzyb. "

 ::) ::) ::)
W końcu.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5415 dnia: Kwietnia 06, 2024, 15:25:35 pm »
https://sport.tvp.pl/76822766/agent-zdradza-leon-odrzucil-oferte-giganta-dzieki-bogu

"Wątek jego ewentualnej gry w Polsce pojawił się po raz pierwszy, kiedy Wilfredo mieszkał dwa lata w Rzeszowie, był formalnie u mnie zatrudniony i trenował z młodzieżowymi grupami Resovii. Wtedy proponowałem go do Resovii za pół tej ceny, jaką oferowali za niego kontrahenci z Rosji czy Turcji. Resovia nie chciała się na to zdecydować, jakby nie dowierzała całej sytuacji. Dostali określony termin na podjęcie decyzji, do którego to momentu była otwarta opcja wzięcia Leona za połowę tej gaży, którą dawał kto inny. Ostatecznie odezwali się, ale po paru miesiącach, kiedy Wilfredo był już zaklepany w Rosji, wtedy oferta oczywiście straciła aktualność ? powiedział Grzyb. "

 ::) ::) ::)

Po co nam Leon czy Grozer, skoro do wzięcia był Veres albo Cernic? ;)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5416 dnia: Kwietnia 07, 2024, 09:37:54 am »
https://sport.tvp.pl/76822766/agent-zdradza-leon-odrzucil-oferte-giganta-dzieki-bogu

"Wątek jego ewentualnej gry w Polsce pojawił się po raz pierwszy, kiedy Wilfredo mieszkał dwa lata w Rzeszowie, był formalnie u mnie zatrudniony i trenował z młodzieżowymi grupami Resovii. Wtedy proponowałem go do Resovii za pół tej ceny, jaką oferowali za niego kontrahenci z Rosji czy Turcji. Resovia nie chciała się na to zdecydować, jakby nie dowierzała całej sytuacji. Dostali określony termin na podjęcie decyzji, do którego to momentu była otwarta opcja wzięcia Leona za połowę tej gaży, którą dawał kto inny. Ostatecznie odezwali się, ale po paru miesiącach, kiedy Wilfredo był już zaklepany w Rosji, wtedy oferta oczywiście straciła aktualność ? powiedział Grzyb. "

 ::) ::) ::)

Połowa tego co Leon to i tak było dwa razy więcej niż najlepiej opłacany w Polsce . Oczywiście wtedy Leon był tego warty bo w Zenicie zrobił różnicę . Ale temat to już historia . Taka była wtedy polityka klubu i takie podjęto decyzji. W tej chwili kontrakt Leona to i tak ponad 3 mln PLN a. Leon nie jest już w swoim najlepszym czasie .  To są kosmiczne pieniądze w siatkówce . Pamiętam , iż w tamtym czasie to szokiem był kontrakt w wysokości 1 mln dla Mariusza Wlazlego . I to był najwyższy kontrakt w tamtym czasie w Polsce. Fajnie, jakby ktoś do tej historii dopisał kwoty to i ta historia by inaczej wyglądała . Bo o ile pamiętam to w grę wchodziło opłacanie także czasu kiedy Leon nie mógł grać . Dla Rosjan to nie było problemu .

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6940
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5417 dnia: Kwietnia 07, 2024, 19:34:40 pm »
W tej chwili kontrakt Leona to i tak ponad 3 mln PLN a. Leon nie jest już w swoim najlepszym czasie .  To są kosmiczne pieniądze w siatkówce .
To już nie są kosmiczne pieniądze nawet w PLS.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Ironic222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5418 dnia: Kwietnia 15, 2024, 17:56:24 pm »