Autor Wątek: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski  (Przeczytany 192496 razy)

benio

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #541 dnia: Grudnia 29, 2022, 09:16:54 am »
Kuba Bednaruk w Prawdzie Siatki mówił z pewnością w głosie o Boyer i Karolu Kłosie, że do nas przychodzą.
Ciekawe to było, jak opisywał nasze tegoroczne "zachowanie" na rynku transferowym - dość to hegemonią zalatywało  8)

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #542 dnia: Grudnia 29, 2022, 09:35:28 am »
Będzie klub emeryta. Jest dobrze to trzeba popsuć. Polsat chce popsuć atmosferę w drużynie. Zaczynają od Rzeszowa.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #543 dnia: Grudnia 29, 2022, 13:27:41 pm »
Będzie klub emeryta.

Boyer rocznik 96, Muzaj rocznik 94...

A wymiana do bólu przeciętnego Kozamernika na Kłosa to był by świetny ruch.
W końcu.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #544 dnia: Grudnia 29, 2022, 15:23:26 pm »
... na Kłosa to był by świetny ruch.
I do tego zwalnia się jeden "paszport"  ;)

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #545 dnia: Grudnia 29, 2022, 19:28:22 pm »
I do tego zwalnia się jeden "paszport"  ;)
Patrząc na "politykę" Maciąga myślę, że właśnie ten paszport jest jedynym powodem tej wymiany. Kozamernik ten sezon ma bardzo dobry i jest wkomponowany w drużynę która (jak na razie) świetnie funkcjonuje. Dla mnie dla tej zmiany nie ma innego wytłumaczenia jak paszport. Oczywiście sportowo Kłos nie będzie osłabieniem, ale Kozamernik jest graczem porównywalnym, a już w tym zespole sprawdzonym. Kłos dopiero się będzie wkomponowywał, miejmy nadzieję, że skutecznie. O ile oczywiście ploty się sprawdzą.....

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #546 dnia: Grudnia 30, 2022, 11:07:32 am »
Kłos jest dużo lepszym blokującym, a siatkówka poszła bardzo mocno w stronę bloku/obrony, dla mnie jest to wyraźne wzmocnienie, choć szkoda że nie będzie to Huber.
W końcu.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #547 dnia: Grudnia 30, 2022, 17:23:49 pm »
Kłos jest dużo lepszym blokującym, a siatkówka poszła bardzo mocno w stronę bloku/obrony, dla mnie jest to wyraźne wzmocnienie, choć szkoda że nie będzie to Huber.

Daj spokój z Huberem. On powiedział wyraźnie , iż w Resovii nie chce grać i nie ma co go na siłę tu kontraktować w każdym okienku transferowym . Bo po co zawodnik , który do klubu ma jakąś urazę w sercu . Widocznie spotkało go coś złego jak był juniorem w AKSie i nie chce więcej grać dla Resovii .

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #548 dnia: Grudnia 30, 2022, 18:03:35 pm »
Znałem takiego, który kiedyś zarzekał się, że nie zagra w Resovii (wolał "iść w ziemię" niż grać w Resovii), a później całkiem nieźle w niej grał.  :)
Od czasów Hernandeza nie mam specjalnych wymagań wobec środkowych w naszym składzie. Niech czasem coś zablokują. Kuba Kochanowski jest i tak dużą wartością dodaną.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #549 dnia: Grudnia 30, 2022, 18:10:27 pm »
Daj spokój z Huberem. On powiedział wyraźnie , iż w Resovii nie chce grać i nie ma co go na siłę tu kontraktować w każdym okienku transferowym . Bo po co zawodnik , który do klubu ma jakąś urazę w sercu . Widocznie spotkało go coś złego jak był juniorem w AKSie i nie chce więcej grać dla Resovii .

Jak to Kurek śpiewał? Lepiej być burakiem? A potem przyszedł i sam zrobił nam ostatni medal, i o mały włos a zrobił by LM. 
W końcu.