Autor Wątek: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski  (Przeczytany 192760 razy)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #550 dnia: Stycznia 05, 2023, 12:01:29 pm »
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2023-01-04/karol-klos-odchodzi-z-pge-skry-rewolucja-w-belchatowskim-klubie/

Z jednej strony spoko, że przychodzi - z drugiej, jakoś tak nieswojo trochę z takimi informacjami w trakcie trwania sezonu i jeszcze sporo przed jego zakończeniem  :o

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #551 dnia: Stycznia 05, 2023, 12:12:23 pm »
Nasze najsłabsze ogniwo w Suwałkach już myśli o nowym klubie? To chore . Takimi informacjami można rozwalić każdą drużynę. Ciekawe wzmocnienia w Koźlu i Jastrzębiu.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #552 dnia: Stycznia 05, 2023, 15:34:53 pm »
Tak, zawodnik z miejsca przestaje grać bo za rok pewnie pójdzie do innego klubu ::)
W końcu.

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #553 dnia: Stycznia 05, 2023, 15:39:19 pm »
Nasze najsłabsze ogniwo w Suwałkach już myśli o nowym klubie? To chore . Takimi informacjami można rozwalić każdą drużynę. Ciekawe wzmocnienia w Koźlu i Jastrzębiu.
Myślisz, że jakby jakiś portal tego nie napisał lub nie wspomniałby jakiś kibic na forum, to zawodnik "siedzący w środowisku" nic by o tym nie wiedział? Nie zastanawiałoby go, że nie dostaje propozycji przedłużenia kontraktu (oczywiście o ile prezes nie powiedział mu, żeby sobie na przyszły sezon szukał nowego klubu - bo w sumie powinien tak zrobić, by być "w porządku" w stosunku do niego). Naprawdę niektórzy bardzo naiwnie postrzegają ten świat.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #554 dnia: Stycznia 05, 2023, 18:32:29 pm »
Problem już przerabialiśmy. Grozer był podejrzewany, że "odpuści" a rozegrał mecz życia.
Wielokrotnie można by się zdziwić, że zawodnicy, którym klub zalega duże pieniądze, grają na maksimum swoich możliwości. Nawet nie zauważamy, które to drużyny. Pieniądze pieniędzmi, kontrakty kontraktami, ale zdecydowana większość tych młodych ludzi po prostu chce wygrywać mecze, medale, puchary i mistrzostwa. Cyników jest naprawdę niewielu.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

benio

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #556 dnia: Stycznia 07, 2023, 14:01:35 pm »
To w większości (zdecydowanej większości) dobre wiadomości.
Dla mnie podstawą budowy mocnego zespołu było zakontraktowanie Fabiana Drzyzgi i (co za tym poszło) pozyskanie Zatorskiego i Kochanowskiego, czyli "szkielet po prostej". Reszta "obudowy" (z całą sympatią, szacunkiem, a nawet podziwem dla obecnych Resoviaków) była jest i będzie lepszym lub gorszym dodatkiem.
Czekam z niecierpliwością na przedłużenie kontraktów przez tę trójkę. Ja bym nie zwlekał, mimo obowiązujących umów.
Jeśli dojdzie Kłos to dobrze. Nie miałbym jednak nic przeciwko temu, żebyśmy w dłuższym okresie planowali kogoś z duetu Mordyl-Kania (może Szalacha; raczej nie Huber).
Mam nadzieję, że temat atakującego nie jest jeszcze zamknięty. Nie wiem jak długo to potrwa, ale dziś, gdy piłka idzie do Muzaja, jestem spokojny o punkt. Nie widziałem tego, gdy piłka szła do Szulca czy Bartmana. Do niedawna punkt dla zespołu wydawał mi się stracony, gdy Toniutti posyłał piłkę do Boyer'a. W tym sezonie trochę się to zmieniło, ale... jakoś nie mam przekonania do trwałości tej zmiany. To tylko subiektywna ocena. Stefan popracował, wygląda to zdecydowanie lepiej, ale czy jest to zjawisko trwałe?
Czy Defalco zostanie następcą Achrema? Nie znam go, więc trudno mi ocenić. Może. Alek z pewnością nie żałuje wyboru drogi życiowej.
Klemen chyba "wrósł" w Resovię. W zeszłym sezonie byłem na niego zły, więc cieszę się, że już się na niego nie muszę złościć.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 370
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #557 dnia: Stycznia 07, 2023, 14:43:03 pm »
Fabian. Zatorski i Kochanowski zostają. Zostaje Bucki ,Kędzierski i inni. Z tych szóstkowych odchodzi Kozamernik i Muzaj, szkoda Muzaja naprawdę się rozkręcał
a i Kozamernik jak poszedł na zagrywkę z Bełchatowem przy stanie 8:7 dla Skry, skończył seta i wygraliśmy ważny mecz na początku sezonu na wyjeździe.
To było z psychologicznego punktu ważne. Jeśli chodzi o Stefana to czasem wali prosto w blok.
Oby teraz ten świetny zespół zdobył mistrza to by było super. Dobrze, że zostaje Defalco.

PewnySiebie

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #558 dnia: Stycznia 07, 2023, 16:13:28 pm »
Oby Medei został , potrafi ustawić każdego zawodnika.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 370
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #559 dnia: Stycznia 07, 2023, 21:14:37 pm »
Rzeczywiście Muzaj zupełnie inaczej się zachowuje, atakuje agresywnie, prawie się nie myli. Kochanowski jest super w tym sezonie to samo Fabian a ostatnio również Klemen gra z głową a najważniejsze świetnie rozgrywają końcówki. Jest fajnie oby tak dalej.