Autor Wątek: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski  (Przeczytany 192361 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 08, 2020, 21:01:17 pm »
Powiedzieć można wszystko, a i tak boisko zweryfikuje. Natomiast co do oczekiwań, to pamiętajmy, że znowu wymieniamy 3/4 drużyny.
Słusznie mówisz, powiedzieć można wszystko, a to właśnie Ty powiedziałeś kolego że "u nas będzie gra o play-offy", to ja się pytam skąd to wiesz o co będziemy grać w decydującej fazie rozgrywek ?. Powtórzę jeszcze raz, po to zatrudniamy trenera Giulianiego aby grać o LM a nie tylko o play-off. Jeśli ja mówią że to tylko sport, to chyba oczywiste że to boisko zweryfikuje nasze założenia, czyż nie ?. Opierając się na wypowiedzi reemana, to otwiera sie szansa na postawienie sobie wyższych celów aniżeli tylko play-off, wszak czas będzie grał na naszą korzyść.  :)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 08, 2020, 22:29:53 pm »
Na razie ja bym skupił się na grze o play off. Będzie dobra gra i zwycięstwa to osiągniemy coś więcej. Nie wiem czy jest gorsze określenie, niż spalona ziemia na naszą obecną sytuację. Prócz historii i możnego sponsora w Rzeszowie nie ma nic. Poprzedni sezon do zapomnienia. Drużyna wymieniona prawie w komplecie, prezes wymieniony. My zaczynamy od 0!
Fajne nazwiska ale to dobry start. Zobaczymy o co będziemy grać bo boisko zweryfikuje.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 08, 2020, 23:12:35 pm »
Nic dodać, nic ująć. Pokora i jeszcze raz pokora.

j_w_pan_p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 162
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 09, 2020, 17:40:43 pm »
Dokładnie. Po obecnym sezonie powinniśmy jedynie oczekiwać wejścia do play-offów. A te, wiadomo, rządzą się własnymi prawami.
Nie ma co nastawiać się na medale. W tym sezonie mieliśmy walczyć o nie a jak wyszło każdy wie. Oczekujmy solidnej gry i awansu do PO.  A potem się zobaczy.
Niestety niektórzy dalej myślą albo medal albo nic.
Spokojnie. Odbudujmy najpierw klub a potem myślmy o medalach.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 09, 2020, 20:19:26 pm »

Nie ma co nastawiać się na medale. W tym sezonie mieliśmy walczyć o nie a jak wyszło każdy wie.


Poważnie w tym (zeszłym) sezonie mieliśmy grać o medale ? . Skoro uważacie że w poprzednim składzie mieliśmy grać o medale, to teraz nie zostaje nic innego jak grać o MP i LM.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1411
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 09, 2020, 20:54:28 pm »
W poprzednim sezonie miała być odbudowa TwieRRdzy Podpromie. Wiadomo jak i czym to się skończyło.
Wydaje mi się, że to uczciwe postawienie sprawy, iż udział w play-off to jest cel na nowy sezon. Ostatnie trzy lata to miejsca 6-7-13, także: nie było gry o medale.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Miki

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 09, 2020, 21:20:23 pm »
Panowie i panie ale każdy sportowiec czy zawodowiec czy amator albo wychodzi z założenia, że walczy o najwyższe lokaty albo nigdy się nie przebije ponad przeciętność. Patrząc na skład z poprzedniego roku to tak naprawdę można było oczekiwać wiele po Komendzie i Hoagu (mimo wszystko reprezentanci swoich krajów i coś pokazywali w sezonie reprezentacyjnym).
Dla tej nowej drużyny najważniejsze zadanie to będzie odzyskanie zaufania kibiców i dla niech samych zrobienie jak najlepszego wyniku (medalu)  =)

j_w_pan_p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 162
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 09, 2020, 21:29:05 pm »
Poważnie w tym (zeszłym) sezonie mieliśmy grać o medale ? . Skoro uważacie że w poprzednim składzie mieliśmy grać o medale, to teraz nie zostaje nic innego jak grać o MP i LM.
A nie mówiono tak przed sezonem? Mieliśmy wrócić na należne nam miejsce. A część trybun wręcz  twierdziła że brak medalu to będzie porażka. Pomimo składu, który nie upoważniał do myślenia o top 3.
Ja przed nowym sezonem nie mam jakiś wybujałych ambicji. Nowy trener powinien tak poukładać drużynę, że do PO powinni się zakwalifikować. A potem... zobaczymy.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2020, 21:32:43 pm wysłana przez j_w_pan_p »

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 10, 2020, 17:29:50 pm »
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768