Autor Wątek: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski  (Przeczytany 190792 razy)

ollo0

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #140 dnia: Kwietnia 28, 2020, 19:48:32 pm »
Maciej Trąbski podaje że trwają rozmowy miedzy Resovia o Boyerem i jak sam przyznaje szanse są realne na zatrudnienie atakujacego

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #141 dnia: Kwietnia 28, 2020, 19:50:32 pm »
Butryn i Szerszeń, to świetni zawodnicy na odbudowę klubu - walczaki po super sezonach. Najemnicy zza granicy i niby gwiazdy już niekoniecznie.. To już przerabialiśmy nie raz ;)

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 471
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #142 dnia: Kwietnia 28, 2020, 21:03:30 pm »
Mam nadzieję, że nie będzie żadnych Boyerów i Kovaceviców. Butryn ostatnie dwa sezony w PlusLidze zagrał na wysokim poziomie. Jest charakterny i domniemuje, że głodny sukcesów. To samo tyczy się Nicolasa. Już kupowaliśmy gwiazdy i wychodziło zazwyczaj średnio. Natomiast, gdy kreowaliśmy je , to i były sukcesy (Achrem, Grozer, Lotman ).

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #143 dnia: Kwietnia 28, 2020, 21:16:48 pm »
Jak jest temat zagranicznego atakującego to musi być też mocny temat polskiego środkowego. Bez tych dwóch elementów nie da się tego poukładać w sensowną całość. Dobrze jakby nie kontrakowali za dużo obcokrajowców. Bo limity mogą znów nas trzymać.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #144 dnia: Kwietnia 28, 2020, 22:09:39 pm »
Mam nadzieję, że nie będzie żadnych Boyerów i Kovaceviców. Butryn ostatnie dwa sezony w PlusLidze zagrał na wysokim poziomie. Jest charakterny i domniemuje, że głodny sukcesów. To samo tyczy się Nicolasa. Już kupowaliśmy gwiazdy i wychodziło zazwyczaj średnio. Natomiast, gdy kreowaliśmy je , to i były sukcesy (Achrem, Grozer, Lotman ).
Zapomniałeś jeszcze o Ivovicu, bo tego zawodnika również wykreowała Resovia

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #145 dnia: Kwietnia 28, 2020, 22:22:08 pm »
Mam nadzieję, że nie będzie żadnych Boyerów i Kovaceviców. Butryn ostatnie dwa sezony w PlusLidze zagrał na wysokim poziomie. Jest charakterny i domniemuje, że głodny sukcesów. To samo tyczy się Nicolasa. Już kupowaliśmy gwiazdy i wychodziło zazwyczaj średnio. Natomiast, gdy kreowaliśmy je , to i były sukcesy (Achrem, Grozer, Lotman ).

Z cały szacunkiem, ale porównywanie Butryna i Szerszenia do Grozera, Achrema i Lotmana (a szczególnie atakujących) na tych etapach karier, tzn gdy przychodzili/przychodzą do Resovii to..... Nie obraź się, ale bzdura.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 471
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #146 dnia: Kwietnia 29, 2020, 08:56:35 am »
Z cały szacunkiem, ale porównywanie Butryna i Szerszenia do Grozera, Achrema i Lotmana (a szczególnie atakujących) na tych etapach karier, tzn gdy przychodzili/przychodzą do Resovii to..... Nie obraź się, ale bzdura.

Spoko nie obrażam się, poprostu ja patrzę na to w ten sposób. Grozer przychodził ze słabszej ligi Niemieckiej (ok ma lepsze warunki fizyczne), Butryn natomiast jest drugi sezon z kolei czołowym atakującym mocnej PlusLigi. Biorąc  pod uwagę moment kariery i przejścia do nas to punkt dla Karola. Alek, faktycznie przychodził do nas jako czołowa postać mocnej wówczas ligi Greckiej, więc tutaj większe pole do popisu w temacie "kreowania gwiazd" jest przy Nicolasie, który w ostatnim sezonie był czołowym przyjmującym naszej ligi.

Natomiast, we wcześniejszym poście, chodziło mi o to, że Kovacevic czy Boyer przyjdą do nas z zamiarem przeczekania kryzysu wywołanego przez koronawirus, a przy pierwszej lepszej okazji dadzą nogę.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2020, 09:00:28 am wysłana przez Kiko1905 »

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 182
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #147 dnia: Kwietnia 29, 2020, 08:57:54 am »
Majer zapomniałeś dodać że Ivovica wykreował p Kowal. :D

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 358
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #148 dnia: Kwietnia 29, 2020, 09:34:31 am »
Trzeba przyznać, że Pan Kowal jest świetnym trenerem. Powtórki pokazywane przez Polsat to potwierdzają. Najlepsze lata Resovii. Gra na najwyższym światowym poziomie. Myślę, że trudno będzie osiągnąć podobny poziom. Szkoda. 

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #149 dnia: Kwietnia 29, 2020, 09:49:37 am »
Spoko nie obrażam się, poprostu ja patrzę na to w ten sposób. Grozer przychodził ze słabszej ligi Niemieckiej (ok ma lepsze warunki fizyczne), Butryn natomiast jest drugi sezon z kolei czołowym atakującym mocnej PlusLigi. Biorąc  pod uwagę moment kariery i przejścia do nas to punkt dla Karola. Alek, faktycznie przychodził do nas jako czołowa postać mocnej wówczas ligi Greckiej, więc tutaj większe pole do popisu w temacie "kreowania gwiazd" jest przy Nicolasie, który w ostatnim sezonie był czołowym przyjmującym naszej ligi.

Natomiast, we wcześniejszym poście, chodziło mi o to, że Kovacevic czy Boyer przyjdą do nas z zamiarem przeczekania kryzysu wywołanego przez koronawirus, a przy pierwszej lepszej okazji dadzą nogę.

Liga grecka nie była mocniejsza od polskiej.
Wszyscy ci trzej zawodnicy gdy do nas przychodzili mieli już solidną pozycję międzynarodową. Lotman i Grozer jako reprezentanci krajów, Achrem mocno zabłyszczał w europejskich pucharach. Każdy z nich mógł wtedy spokojnie podpisać kontrakt we włoskim "średniaku" i byłby tam graczem szóstkowym. Na miarę polskiej ligi można powiedzieć, że przychodziły europejskie gwiazdy, przynajmniej wschodzące. Sam sobie odpowiedz, czy o Butrynie i Szerszeniu można dziś tak powiedzieć. Lotman zresztą cały czas był moim zdaniem zawodnikiem mocno niedocenianym, jak to często bywa w stosunku do graczy defensywnych, którzy nie prezentują fajerwerków w rodzaju wbijania "gwoździ" w boisko, tylko wykonują czarną robotę. To co facet grał w przyjęciu i obronie to po prostu poezja. Szerszeń zdecydowanie ma papiery by być zawodnikiem tej samej a może nawet wyższej klasy (oczywiście nie o tym samym profilu), ale na dzień dzisiejszy jest o półkę niżej. Butryn (według mnie) do poziomu Grozera nigdy się nawet nie zbliży z prostej przyczyny - marnych warunków fizycznych. I nie daj mi przykładu Wlazłego, bo Wlazły jest/był tylko jeden. Owszem, Butryn miał bardzo dobry sezon, ale to jest i będzie tylko solidny ligowiec.

Co do reszty Twoich (że tak to nazwę) dywagacji, to w sumie chyba się zgadzam. Na tym etapie odbudowywania klubu, nie ma chyba sensu pchać się w gwiazdki które mogą traktować Resovię jako przystanek w kryzysie i jak to mówią, trzeba jeść łyżeczką.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2020, 09:52:08 am wysłana przez Resofan »