Autor Wątek: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski  (Przeczytany 191990 razy)

ollo0

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #150 dnia: Kwietnia 29, 2020, 17:04:02 pm »
Stephen Boyer może wylądować w Polsce w następnym sezonie. Francuski atakujący, któremu wygasa kontrakt z Calzedonia Werona, ma wiele propozycji od zagranicznych klubów, ale negocjacje z Asseco Resovia wydają się być na zaawansowanym etapie" - napisał włoski dziennikarz Alessandro Garotta na Twitterze.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #151 dnia: Kwietnia 29, 2020, 22:01:29 pm »
Stephen Boyer może wylądować w Polsce w następnym sezonie. Francuski atakujący, któremu wygasa kontrakt z Calzedonia Werona, ma wiele propozycji od zagranicznych klubów, ale negocjacje z Asseco Resovia wydają się być na zaawansowanym etapie" - napisał włoski dziennikarz Alessandro Garotta na Twitterze.

Nie ma się z czego cieszyć. Gość przyjdzie na przeczekanie. Zagra w sezonie ze 4 dobre mecze, weźmie pieniądze, jak dla pół drużyny.  Po sezonie uda się na z góry upatrzone pozycje, czyli do Rosji, Azji, a może  nawet do Włoch. A Asseco Ressovia, w oczach kolejnego siatkarza Butryna/Domagały straci na wiarygodności.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2020, 22:07:05 pm wysłana przez Slawko »

j_w_pan_p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 162
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #152 dnia: Kwietnia 29, 2020, 22:45:01 pm »
Masz rację Slawko. Pod warunkiem, że Butryn lub Domagała są już podpisani w Rzeszowie bo na razie to o nich słychać jedynie w doniesieniach medialnych.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #153 dnia: Kwietnia 30, 2020, 07:23:10 am »
Boyer byłby świetnym transferem. To czołowy zawodnik w Europie na pozycji atakującego. W wieku Grozera gdy ten przychodził do nas. Podobna charakterystyka gry , sam potrafiący pociągnąć drużynę. Porównywanie Butryna i Boyera nie ma sensu półka różnicy. Był już Polak Jarosz i Bartman oraz Schulz ,i co? Nic. Na większe granie obecnie żaden się nie nadaje. Przypomnę Schulz przychodził jako reprezentant Polski. Dajcie spokój z Butrynem m
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2020, 07:31:11 am wysłana przez maturban »
Sovia forever!

safrankowicz

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #154 dnia: Kwietnia 30, 2020, 07:57:58 am »
Nie ma się z czego cieszyć. Gość przyjdzie na przeczekanie....

W takiej sytuacji rozsądnym rozwiązaniem byłyby kontrakty minimum 2 letnie z takimi zawodnikami. Coś za coś, przychodzisz do klubu gdzie zarobisz w "złych czasach" ale zostajesz na dłużej nawet jak minął "złe czasy".

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #155 dnia: Kwietnia 30, 2020, 08:03:24 am »
Masz rację Slawko. Pod warunkiem, że Butryn lub Domagała są już podpisani w Rzeszowie bo na razie to o nich słychać jedynie w doniesieniach medialnych.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Myślę, że są podpisani obaj. Zdecydowana większość kontraktów jest już podpisana. Zawodnicy, ani kluby się nie chwalą, bo łączą ich jeszcze kontrakty z tego sezonu. A gdyby nie byli podpisani, to...... przypomina mi się wypowiedź Masnego o (nie)podpisaniu uzgodnionego z nim kontraktu przez Resovię. Niby wszystko w porządku, zgodne z prawem, a żal i rozczarowanie zostały.
My musimy odbudowywać markę, czyli  min.wiarygodność wśród polskich zawodników. A ten sezon nie jest sezonem, w którym mielibyśmy atakować szczyty. A nawet gdyby taka możliwość się wytworzyła, można to spokojnie zrobić z Karolem i Damianem na prawym.

W takiej sytuacji rozsądnym rozwiązaniem byłyby kontrakty minimum 2 letnie z takimi zawodnikami. Coś za coś, przychodzisz do klubu gdzie zarobisz w "złych czasach" ale zostajesz na dłużej nawet jak minął "złe czasy".

Zdecydowanie tak.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2020, 08:09:59 am wysłana przez Slawko »

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #156 dnia: Kwietnia 30, 2020, 10:31:26 am »
Boyer byłby świetnym transferem. To czołowy zawodnik w Europie na pozycji atakującego. W wieku Grozera gdy ten przychodził do nas. Podobna charakterystyka gry , sam potrafiący pociągnąć drużynę. Porównywanie Butryna i Boyera nie ma sensu półka różnicy. Był już Polak Jarosz i Bartman oraz Schulz ,i co? Nic. Na większe granie obecnie żaden się nie nadaje. Przypomnę Schulz przychodził jako reprezentant Polski. Dajcie spokój z Butrynem m

W tym co napisałeś wszystko się zgadza, tylko z jedną uwagą: czy Resovia w przyszłym sezonie jest gotowa na (jak to określiłeś) "większe granie"? Ja mam poważne wątpliwości. Skład, kto by nie przyszedł, będzie praktycznie całkowicie zmieniony. Jeśli przyjdą duże nazwiska w rodzaju Boyera, to będą też duże oczekiwania. Niestety, przynajmniej na początku drużyny nie będzie tylko zlepek nazwisk który znów w pierwszych meczach dostanie parę razy "w papę" i doznamy tego samego co w ostatnich latach, bo wraz z porażkami przyjdą kłótnie, konflikty, jeszcze większa presja i zanim stworzy się drużyna, będzie już "po herbacie". Ja wiem, że Giuliani to dobry trener, ale to tylko trener a nie cudotwórca.
Moim zdaniem przynajmniej jeden rok trzeba poświęcić na budowanie trzonu drużyny. Szerszeń i Cebula rokują, że taki trzon mogą tworzyć. Niestety Komenda nie rokuje, a rozgrywający to kluczowy zawodnik. Jak Pan Prezes ma za dużo pieniędzy, to niech spróbuje sprowadzić Drzyzgę który jest wolny i w przeciwieństwie do gwiazd ze świata może zostać w Rzeszowie na dłużej niż rok. Ma 30 lat, na wysokim poziomie spokojnie jeszcze może pograć 5-6 lat a może i dłużej. Na Boyerów, Kovacevićów i Leonów przyjdzie jeszcze czas.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2020, 10:43:44 am wysłana przez Resofan »

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #157 dnia: Kwietnia 30, 2020, 10:45:32 am »
Nowy trener dobrze powiedział jaki jest cel na ten sezon: wygrać każdy kolejny mecz, a jak przegrasz to schodzić z poczuciem że dałeś z siebie 100%. W sumie to jest to czego My kibice oczekujemy od zespołu, a jaki końcowy wynik będzie to się okaże. Nie ma sensu od razu pompować balonika że walczymy o MP, nawet jeśli przyszedłby Boyer czy Kovacevic. Same nazwiska nie grają i trzeba z nich jeszcze zrobić drużynę o czym nie raz się już przekonaliśmy, chociaż oczywiście odpowiednie Nazwisko ułatwia sprawę.

Jeśli chodzi o skład to odpowiada za niego trener i z tego możemy się cieszyć. Jeśli on uważa że woli Boyer zamiast Butryna to jego decyzja oraz odpowiedzialność. Z poprzedniego składu zostaje tylko garstka zawodników: Komenda, Buszek, Krulicki/Kosok, Mariański? także nie możemy powiedzieć że trener miał zablokowane pozycje i nie mógł samemu decydować kogo chce. Aktualnie na rynku pojawi się wiele promocji i mam nadzieje tylko że nie przesadzimy z ilością obcokrajowców.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #158 dnia: Kwietnia 30, 2020, 10:46:07 am »
Drzyzga u nas już był. I wg. mnie nie sprawdził się na to co od niego się oczekiwało. Jak się go oglądało to "zęby" bolały. Mistrz Świata w wystawianiu dyszlem. Z przyjemnością będę go oglądał w innej drużynie, niż Resovia.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #159 dnia: Kwietnia 30, 2020, 11:17:36 am »
W tym sezonie w przeciwieństwie do poprzednich trener będzie miał zawodników do dyspozycji od początku przygotowań i będzie czas na zgrywanie i na taktykę.