Autor Wątek: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski  (Przeczytany 190775 razy)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1398
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #160 dnia: Kwietnia 30, 2020, 11:31:12 am »
Zdrowy i bez problemów fizycznych Fabian to był top: vide Final Four w Berlinie.

Być może jest ze mną coś nie tak, ale jeśli miałbym do wyboru meteoryt w postaci Boyera, który pogra rok i będzie szukał możliwości odejścia po sezonie, to wolę gościa typu Butryn, który z sezonu na sezon gra lepiej i pod opieką takiego trenera może zrobić jeszcze większy progres i niewykluczone, że zżyje się z miastem i może być zawodnikiem na lata.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #161 dnia: Kwietnia 30, 2020, 12:10:30 pm »
Drzyzga u nas już był. I wg. mnie nie sprawdził się na to co od niego się oczekiwało. Jak się go oglądało to "zęby" bolały. Mistrz Świata w wystawianiu dyszlem. Z przyjemnością będę go oglądał w innej drużynie, niż Resovia.

Drzyzga z zapuszczonym brzuszkiem i wystawiający dyszlem jest o klasę lepszy od Komendy i tych wszystkich wynalazków które przewinęły się przez Resovię od jego odejścia. Do Drzyzgi w optymalnej formie to całe towarzystwo nawet nie ma startu. Wierzę, że "pod Giulianim" Drzyzga będzie w optymalnej formie. Moim zdaniem jest to zawodnik dosyć trudny w prowadzeniu, który potrzebuje nad sobą autorytetu, a takim autorytetem jest nowy trener Resovii. Owszem, można sprowadzić zawodnika lepszego na tę pozycję, ale będzie to obcokrajowiec, bo lepszego Polaka nie ma. Nie będzie on pewnie tańszy, zablokuje pozyskanie w przyszłosci gwiazdy z zagranicy na inną pozycję i raczej trudno go będzie utrzymać na dłużej. Jak zostanie Komenda, to ja obawiam się, że sprowadzenie Boyera, Kovacevića i Leona w jednym pakiecie niewiele pomoże.

Nowy trener dobrze powiedział jaki jest cel na ten sezon: wygrać każdy kolejny mecz, a jak przegrasz to schodzić z poczuciem że dałeś z siebie 100%. W sumie to jest to czego My kibice oczekujemy od zespołu, a jaki końcowy wynik będzie to się okaże. Nie ma sensu od razu pompować balonika że walczymy o MP, nawet jeśli przyszedłby Boyer czy Kovacevic. Same nazwiska nie grają i trzeba z nich jeszcze zrobić drużynę o czym nie raz się już przekonaliśmy, chociaż oczywiście odpowiednie Nazwisko ułatwia sprawę.

Jeśli chodzi o skład to odpowiada za niego trener i z tego możemy się cieszyć. Jeśli on uważa że woli Boyer zamiast Butryna to jego decyzja oraz odpowiedzialność. Z poprzedniego składu zostaje tylko garstka zawodników: Komenda, Buszek, Krulicki/Kosok, Mariański? także nie możemy powiedzieć że trener miał zablokowane pozycje i nie mógł samemu decydować kogo chce. Aktualnie na rynku pojawi się wiele promocji i mam nadzieje tylko że nie przesadzimy z ilością obcokrajowców.

Masz rację, że trener buduje skład, ale też realizuje cele jakie postawi przed nim zarząd. Jeśli zarząd każe mu grać od razu o medale, to będzie grał. No i będzie musiał sprowadzać gwiazdy, żeby ten cel zrealizować. I właśnie tutaj ja mam inne zdanie - ten rok poświęcić na budowanie podstaw drużyny która w przyszłości będzie grała o MP. Jeść ostrożnie łyżeczką a nie chochlą, bo się można udławić.
A że mówił, iż celem jest wygrywać każdy kolejny mecz? A co miał kuźwa mówić, żeby nie wywierać presji na wyniki? Czy sądzisz, że po wyłożeniu ciężkiej kasy na takiego Boyera celem będzie wygranie kolejnego meczu? Daj spokój.....

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #162 dnia: Kwietnia 30, 2020, 12:25:19 pm »


A że mówił, iż celem jest wygrywać każdy kolejny mecz? A co miał kuźwa mówić, żeby nie wywierać presji na wyniki? Czy sądzisz, że po wyłożeniu ciężkiej kasy na takiego Boyera celem będzie wygranie kolejnego meczu? Daj spokój.....
Tak uważam, jak wygrasz każdy kolejny mecz to zostaniesz MP i tyle.
Poza tym ja chcę wrócić do czasów jak cieszyłem się każdym wygranym spotkaniem, czekałem na każdy mecz itd. Brakuje mi prostej radości z oglądania Resovii, a wynik to jest drugorzędną sprawa.



Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #163 dnia: Kwietnia 30, 2020, 15:23:55 pm »
Marcin pod Heynenem grał super, ja tam wierzę w niego, dobry trener, ułożona drużyna i pokaże na co go stać, tak samo jak Karol. Jeszcze idealnie by pasował Huber, bo w Skrze znów sobie posiedzi jak Bienio przyjdzie, szkoda że się nie udało.

loy89

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #164 dnia: Kwietnia 30, 2020, 16:25:51 pm »
Nie wiem czemu większość skreśla i mówi że nie włączymy się do walki o mistrza. Uważam zupełnie inaczej obecna sytuacja daje nam możliwość włączenia się do tej walki. Mamy spore możliwości finansowe przewijają się dobre nazwiska przy naszej drużynie trener z górnej półki co z tego że wymieniony cały skład. Jeśli chodzi o nasz klub to nie nowość gdy zdobywaliśmy mistrzostwa i medale w Pluslidze co roku było sporo zmian. Zresztą większość drużyn przejdzie sporo przetasowania. Reska powinna ściągnąć Boyera i Butryna lepszy gra i tyle. Prawda jest taka że wczesach kiedy PlusLiga była mocna zawodnicy pokroju Butryna byli zazwyczaj rezerwowymi. A Domagała no nie obrażam ale wszyscy mówią że utalentowany ale gdzie i kiedy ostatnio on ten talent pokazywał i grę. Tacy zawodnicy powinni grać i pokazywać się w słabszych drużynach i dopiero wtedy liczyć na transfery do mocnych ekip.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1398
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #165 dnia: Kwietnia 30, 2020, 20:12:25 pm »
Może warto rzucić okiem na to, co dzieje się w GKS Katowice?
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #166 dnia: Kwietnia 30, 2020, 21:02:38 pm »
Może warto rzucić okiem na to, co dzieje się w GKS Katowice?
Nie wart. Właśnie jest budowana trzecia szóstka a kto wie czy z rozpędu nie zrobią i czwartej. W ciężkich czasach powinno pilnować się budżetu. A my prawdopodobnie ruszyliśmy na zakupy bo zobaczyliśmy wielkie hasło Wyprzedaż.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #167 dnia: Kwietnia 30, 2020, 21:26:21 pm »
Proszę o wyprzedażową 6 - Drzyzga Boyer Cebulij Szerszeń Bieniek Jendryk z kontaktami min 3 lata

ollo0

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #168 dnia: Kwietnia 30, 2020, 21:36:41 pm »
Może warto rzucić okiem na to, co dzieje się w GKS Katowice?
tylko ze te najwazniejsze ogniwa czyli Firlej Janek Nowakowski I Kuba Jarosz zostaja odchodzi Szymurka który jest dogadany z JW

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1398
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #169 dnia: Kwietnia 30, 2020, 21:45:42 pm »
tylko ze te najwazniejsze ogniwa czyli Firlej Janek Nowakowski I Kuba Jarosz zostaja odchodzi Szymurka który jest dogadany z JW

A jak tak, to przepraszam.

Chociaż ktoś z dwójki Firlej-Nowakowski, to mogłoby być to.

Natomiast jeśli jest tak jak pisze A :) z tą wyprzedażą to tym bardziej nie ma tematu.
Na GKS warto patrzeć z tego względu, że takie zachowanie raczej nie przystoi w profesjonalnej? lidze siatkówki.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!