Autor Wątek: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski  (Przeczytany 192672 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #170 dnia: Kwietnia 30, 2020, 23:56:30 pm »
Proszę o wyprzedażową 6 - Drzyzga Boyer Cebulij Szerszeń Bieniek Jendryk z kontaktami min 3 lata
A zapłacisz za karnet 500 pln bez możliwości zobaczenia meczu na żywo?
Wiem, iż nazwiska kuszą ale nie jest sztuką zadłużyć się po uszy a później żyć o chlebie i wodzie. Wiem, iż magia Asseco jako firmy, która śpi na pieniądzach działa na wyobraźnię ale ich możliwości finansowania także są ograniczone. A przy ogólnej padace w gospodarce to o innych sponsorów może być wyjątkowo trudno. Na dziś za wczesne skompletowanie składu wydaje się błędem. Nie potrzeba nam 3 atakujących, 5 przyjmujących itp. Potrzebujemy tylko 14. A kasa na zawodników, którzy są podpisani a nie zagrają ani minuty u nas to kasa bezpowrotnie zmarnowana. Nie jest może tajemnicą, iż Mistrzostwo okupiliśmy długami, które spłacaliśmy przez parę kolejnych lat. Głupio by było powtórzyć tą sytuację.

loy89

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #171 dnia: Maja 01, 2020, 08:35:07 am »
Kwoleka można już wykreślić z naszych zainteresowań powiedział w poranku z Polsatem że zostaje Warszawie. Prawdopodobnie na dwa sezony.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #172 dnia: Maja 01, 2020, 09:01:45 am »
A zapłacisz za karnet 500 pln bez możliwości zobaczenia meczu na żywo?
Wiem, iż nazwiska kuszą ale nie jest sztuką zadłużyć się po uszy a później żyć o chlebie i wodzie. Wiem, iż magia Asseco jako firmy, która śpi na pieniądzach działa na wyobraźnię ale ich możliwości finansowania także są ograniczone. A przy ogólnej padace w gospodarce to o innych sponsorów może być wyjątkowo trudno. Na dziś za wczesne skompletowanie składu wydaje się błędem. Nie potrzeba nam 3 atakujących, 5 przyjmujących itp. Potrzebujemy tylko 14. A kasa na zawodników, którzy są podpisani a nie zagrają ani minuty u nas to kasa bezpowrotnie zmarnowana. Nie jest może tajemnicą, iż Mistrzostwo okupiliśmy długami, które spłacaliśmy przez parę kolejnych lat. Głupio by było powtórzyć tą sytuację.


Taka jest moja intencja żeby zrobić wersje dobra 6 i tańsi rezerwowi budżet myśle ze byłby mniejszy niż przy równiej 14 oczywiście z ryzykiem druga 6 Woicki Domagała Buszek Depowski Krulicki Hain - czy to drogi zestaw nie wiem

ollo0

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #173 dnia: Maja 01, 2020, 10:58:23 am »
Kwolo zostaje w Wawie na twitterze pojawiła sie informacja ze Szalupa odrzucił oferte czyzby Boyer klepnięty rezygnacja z Tahta i szukanie 4 przyjmujacego Polaka

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #174 dnia: Maja 01, 2020, 14:18:13 pm »
Myślę że Giuliani jest w stanie namówić Bieńka do gry na wypożyczeniu w Resovii. Z tym Drzyzgą dajcie spokój.. gość jest dobry może nawet bardzo dobry ale będąc u nas miał mało dobrych spotkań. Dużo niedokładności. Komenda jest w stanie pokazać dużo. To że ten sezon mu nie wyszedł nic nie znaczy. Cała drużyna grała dno. W reprezentacji pokazał się bardzo dobrze. Nie bez powodu był powoływany.
Boyer Komenda Szerszeń Cebulij Jendrysek Bieniek Mariański

Taka szóstka jest bardzo możliwa i wygląda mocno. Do tego solidny zmiennik na przyjęciu i jest dobrze
Sovia forever!

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #175 dnia: Maja 04, 2020, 13:02:09 pm »
Ciekawe kiedy klub zacznie informować na temat nowych zawodników ?

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #176 dnia: Maja 04, 2020, 13:46:45 pm »
Zaczną od tych co odchodzą

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #177 dnia: Maja 04, 2020, 13:52:20 pm »
Pytanie kiedy zaczną, bo jakoś do dzisiejszego dnia nie ma oficjalnego info na klubowej stronie o nowym prezesie.

b4rt

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #178 dnia: Maja 04, 2020, 14:07:39 pm »
Jak na razie, to Marcin Lew (menadżer ds. PR i marketingu internetowego) ogłosił na swoim twitterze, że sam odchodzi: https://twitter.com/LewMarcin/status/1256997848455041025

ollo0

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #179 dnia: Maja 04, 2020, 14:31:48 pm »
https://nowiny24.pl/tak-moze-wygladac-sklad-asseco-resovii-w-sezonie-202021-wloski-trener-alberto-giuliani-ma-klopoty-bogactwa-zdjecia/ga/c2-14860365/zd/43163710
Klub nowych siatkarzy ma potwierdzać lada dzień! Czekamy na wieści!

Zdajemy sobie sprawę, że wymieniliśmy więcej nazwisk, niż rzeczywiście trafi do Rzeszowa. wiemy też o limicie obcokrajowców na boisku oraz o tym, że na pewno nie wszystkie zamierzenia transferowe naszego eksportowego siatkarskiego teamu uda się zrealizować. Choć kilka naszych wcześniejszych typowań potwierdza się także według ostatnich spekulacji i doniesień.