Autor Wątek: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski  (Przeczytany 190791 razy)

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 471
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #310 dnia: Grudnia 03, 2020, 12:01:50 pm »
Kurek też wolał być....

Dlatego dobrze, że już go nie ma u nas.

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #311 dnia: Grudnia 03, 2020, 13:14:03 pm »
Zapowiada się znowu rewolucja, zamiast ewolucji. Nie rozumiem zarządzania naszym klubem. Do tego ma przyjść ten co w barwach pasieki łapał się za genitalia w stronę kibiców na Podpromiu. 🤦🤦🤦

Też mi się to nie do końca podoba, ale jest nadzieja, że tym razem głównym architektem dobierającym zawodników jest Giuliani z którym podobno przedłużono umowę. W związku z tym łudzę się, że to już ostatnia rewolucja i w końcu się coś ustabilizuje w oparciu o naprawdę dobrego trenera.
Co do Zatorskiego to tak jak Ty również za nim nie przepadam. Prawda jest jednak taka, że jest to czołówka światowa, a w Polsce na tej pozycji jest on i dłuuugo, dłuuugo nikt. W związku z tym jakoś go "strawię" bo zawodnik jest od grania a nie od kochania. Na piwo z nim chodził nie będę. Prawda jest taka, że w dzisiejszym zawodowym sporcie coraz trudniej o zawodników identyfikujących się klubem i oddających mu serce. A identyfikujących się i dodatkowo prezentujących odpowiedzi do oczekiwań poziom to już całkiem ze świecą szukać. Niestety, taki Alek to trafia się raz na wiele lat. Tak więc niech ten Zatorski inkasuje comiesięczny przelew i robi swoje jak potrafi najlepiej, a na resztę przymknę oko....

Grzesiek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #312 dnia: Grudnia 03, 2020, 13:26:18 pm »
Ja nie strawie zatorskiego w Resovii,  i jak go zobacze w pasiaku to biore koszulkę Ignaczaka i wyma...e mu nią przed nosem w każdym meczu, niech już zostanie Potera albo brać Masłowskiego może okrzepl już troche

themiel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 101
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #313 dnia: Grudnia 03, 2020, 13:57:49 pm »
Ja nie strawie zatorskiego w Resovii,  i jak go zobacze w pasiaku to biore koszulkę Ignaczaka i wyma...e mu nią przed nosem w każdym meczu, niech już zostanie Potera albo brać Masłowskiego może okrzepl już troche

No to będziesz prawdziwy bohater, Zatorski po każdym meczu będzie pewnie płakał przez Ciebie;)

WykletYYRR95

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #314 dnia: Grudnia 03, 2020, 15:31:40 pm »
Witam.
Ja to bym widział u nas parę kwolek, Bednorz...Atak:Muzaj,Butryn, libero Potera, Zatorski

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #315 dnia: Grudnia 03, 2020, 16:09:22 pm »
Ja nie strawie zatorskiego w Resovii,  i jak go zobacze w pasiaku to biore koszulkę Ignaczaka i wyma...e mu nią przed nosem w każdym meczu, niech już zostanie Potera albo brać Masłowskiego może okrzepl już troche
Naprawdę Zatorski jest takim problemem? Niepamiętam dokładnie jak wyglądała ta kontrowersyjna sytuacja z jego udziałem, ale żeby być tak negatywnie nastawionym do jednego z tak naprawdę "grzeczniejszych" reprezentantów kraju to moim zdaniem lekka przesada. Może gdybym nie wiedział jak krewcy potrafią być niektórzy kibice na Podpromiu to bardziej uwierzyłbym w rzeczywistą chęć obrazy naszego klubu przez Zatorskiego. Nie podobały mi się gwizdy na Mikę czy innych naszych zawodników, ale nie zabronię przychodzić tym kibicom na halę. Ale nie dziwmy się, że gdy zawodnik przeciwnej drużyny usłyszy jakieś zaczepki czy okrzyki w swoją stronę to zareaguje. Bardziej lub mniej chamsko adekwatnie to tej zaczepki. To fakt, również ciężko byłoby mi zaakceptować niektórych zawodników w naszych barwach jak np. Plińskiego. Ale żeby się obrażać na zawodnika za jakiś jednorazowy gest pod wpływem emocji?
I nie łudźmy się że te pozostałe gwiazdy które są łączone z naszym klubem przychodzą z miłości do Resovii. Myśle że na pierwszym miejscu jest kasa, stabilność finansowa i ew. chęć walki o trofea w Polsce i może w pucharach.

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #316 dnia: Grudnia 03, 2020, 16:54:38 pm »
Naprawdę Zatorski jest takim problemem?

Tak. Zresztą nie tylko on. Oby te wszystkie doniesienia się nie sprawdziły- dla dobra Kibiców przede wszystkim.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 829
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #317 dnia: Grudnia 03, 2020, 16:56:12 pm »
Trener na 2 lata yes, yes, yes  ;D

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #318 dnia: Grudnia 03, 2020, 17:04:55 pm »
Super wiadomość  ;D
I jak ładnie się wypowiedział o tym wszystkim, aż serce rośnie  :)

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #319 dnia: Grudnia 03, 2020, 17:37:43 pm »
Tak. Zresztą nie tylko on. Oby te wszystkie doniesienia się nie sprawdziły- dla dobra Kibiców przede wszystkim.
Mów za siebie. Ty i ci którzy mają podobne zdanie nie są przedstawicielami wszystkich kibiców.