Autor Wątek: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski  (Przeczytany 191996 razy)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #390 dnia: Lutego 20, 2021, 16:19:14 pm »
Sezon w Suwałkach ma taki, że "pasuje" do niedawnego marazmu rzeszowskiego

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #391 dnia: Lutego 20, 2021, 18:55:37 pm »
Gdyby Alberto odszedł to Góral na bank będzie kusił Kowala.

Był kuszony, pewnie jest kuszony i będzie kuszony- dopóki nie wróci, wspomnicie moje słowa. :D

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 471
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #392 dnia: Lutego 20, 2021, 20:23:23 pm »
Na 3-maja mówi się, że Góral będzie mógł jeszcze kusić Kowala max do 5 lat.

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #393 dnia: Lutego 20, 2021, 20:25:50 pm »
Był kuszony, pewnie jest kuszony i będzie kuszony- dopóki nie wróci, wspomnicie moje słowa. :D

Weź człowieku nie strasz.....

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #394 dnia: Lutego 20, 2021, 21:23:26 pm »
Butryn to kluczowy zawodnik w tym sezonie, weźmy chimerycznego Muzaja który rywalizację na ataku Perugii przegrywa z przyjmującym.. jeśli zostaje Cubulij to co z Tahtem i Szerszeniem i czy zamiast Deroo nie lepiej powalczyć o Kwolka?
Sovia forever!

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #395 dnia: Lutego 21, 2021, 14:11:32 pm »
Butryn to kluczowy zawodnik w tym sezonie, weźmy chimerycznego Muzaja który rywalizację na ataku Perugii przegrywa z przyjmującym.. jeśli zostaje Cubulij to co z Tahtem i Szerszeniem i czy zamiast Deroo nie lepiej powalczyć o Kwolka?
Wg mnie Deroo jest lepszy od Kwolka, Cebulj z Szerszeniem zostają, Taht zagrał jeden dobry mecz, zobaczymy co będzie dalej, szkoda że od poczatku nie grał tak dobrze. Jesli chodzi o atakiera - zgoda. Z każdym kolejnym meczem wszyscy widzimy jak zaj...., niesamowicie szkoda odejścia Butryna. Z całym szacunkiem do Muzaja, w końcu drugi atakujący kadry, ale jednak nie wierzę że będzie grał lepiej od Karola, a juz na pewno nie da tyle na zagrywce. Padliśmy trochę ofiarą własnych działań, czyli zbyt wczesnych transferów. Wyciągnęliśmy Zatora i Kochana, ale tracimy Butryna. Ciekawe ile jest prawdy w tym, że chciano parę Muzaj - Butryn, tylko Karol nie chciał być tym drugim/walczyć o pierszy skład. No i ciekawe czy Tammema zostanie bo ile grał piach na początku sezonu to teraz spisue się bardzo dobrze.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #396 dnia: Lutego 21, 2021, 17:21:57 pm »
Wg mnie Deroo jest lepszy od Kwolka, Cebulj z Szerszeniem zostają, Taht zagrał jeden dobry mecz, zobaczymy co będzie dalej, szkoda że od poczatku nie grał tak dobrze. Jesli chodzi o atakiera - zgoda. Z każdym kolejnym meczem wszyscy widzimy jak zaj...., niesamowicie szkoda odejścia Butryna. Z całym szacunkiem do Muzaja, w końcu drugi atakujący kadry, ale jednak nie wierzę że będzie grał lepiej od Karola, a juz na pewno nie da tyle na zagrywce. Padliśmy trochę ofiarą własnych działań, czyli zbyt wczesnych transferów. Wyciągnęliśmy Zatora i Kochana, ale tracimy Butryna. Ciekawe ile jest prawdy w tym, że chciano parę Muzaj - Butryn, tylko Karol nie chciał być tym drugim/walczyć o pierszy skład. No i ciekawe czy Tammema zostanie bo ile grał piach na początku sezonu to teraz spisue się bardzo dobrze.

Karol chciał zostać i nie bał się rywalizacji z Maćkiem.  W takiej formie byłoby to dziwne. Ściągnięcie 3ech kadrowiczów  tanie nie było.  A budżet z gumy nie jest. Trzeba było szukać oszczędności. Ech, szkoda..... słów.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #397 dnia: Lutego 21, 2021, 19:32:39 pm »
Karol chciał zostać i nie bał się rywalizacji z Maćkiem.  W takiej formie byłoby to dziwne. Ściągnięcie 3ech kadrowiczów  tanie nie było.  A budżet z gumy nie jest. Trzeba było szukać oszczędności. Ech, szkoda..... słów.
Czyli klub nie był wstanie sprostać oczekiwaniom finansowym Karola i dlatego do Muzaja ściągnięto Buckiego który będzie zarabiał dużo mniej od Karola? Dobrze myślę? Bo gdzieś czytałem na jednym z forów że klub proponował pozostanie Karolowi, gdy Muzaj był już podpisany, tylko on nie chciał zostać. Jeśli to prawda że szukano oszczędności to rzeczywiście szkoda słów. Para Butryn - Bucki byłaby super. Para Muzaj - Butryn - petarda. Nie wiem o ile hajsu poszło ale jak już robimy gwiazdozbiór na następny sezon to trzeba było za wszelką cenę zostawić Karola. W końcu to prywatny sponsor a nie SSP. Chociaż pamiętamy sprawę Grozera, więc jak widać wszędzie kasa musi się dopinać. Pół żartem pół serio zostawiłbym Butryna gdyby miał być jedynym atakującym w drużynie, gość jest nie do zajechania i chyba kontuzje go omijają szerokim łukiem. No ale co zrobić, może kiedyś klub zmądrzeje w pewnych kwestiach.

Ps. Wg jeszcze innych plotek podobno temat Kwolka nie jest zamknięty , a przewijał się też młody Turek Bayram na 5 przyjmującego. Trochę kłuci mi się to z tymi oszczędnościami.
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2021, 20:30:12 pm wysłana przez SupporteRR »

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #398 dnia: Lutego 21, 2021, 20:36:41 pm »
Znając życie znowu zrobi się 14 z której każdy będzie na takim samym poziomie. Butryn przypomina Grozera ma wyraźnie mniejszy zasięg w ataku ale siła i sposób atakowania zbliżony. Wkurza sytuacja w której tracimy najlepsza zawodnika na rzecz... Olsztyna
Sovia forever!

tenmisza

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #399 dnia: Lutego 23, 2021, 14:57:36 pm »
Jeśli informacje/plotki transferowe się potwierdzą, to czeka nas wyjątkowo "gwiazdorska" plusliga w przyszłym sezonie. Atanasijevic, Kovacevic,Deroo, Boyer, Kozamernik, Rychlicki...? Skra podobno kusi Kwolka, ale zakontraktowanie Atanasa może być obciążające dla budżetu i nie będą mieli dla niego atrakcyjnej oferty finansowej. Uważam, że powinniśmy powalczyć o Kwola. Wiem, że na tę chwilę Deroo wydaje się być trochę lepszy, ale Bartek robi ogromne postępy i już jest z niego kawał gracza, a ma papiery na klasę światowa. Jest młody, perspektywiczny i można go zakontraktować na lata, bo to nie jest typ najemnika. W zeszłym sezonie było blisko, bo Bartek był numerem 1 na liście życzeń naszego byłego Prezesa, a i Pan Góral jest podobno jego fanem. Kwolek, Kozamernik, Kochanowski i Zatorski - to powinny być  transfery Reski na przyszły sezon.