Autor Wątek: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski  (Przeczytany 190810 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #520 dnia: Lipca 01, 2021, 12:43:47 pm »
Nie twierdzę że inni byli bez formy ale to Grozer wygrał w pojedynkę praktycznie chociaż jasne że to gra zespołowa. Ostatni 4 mecz finałowy : Grozer 31pkt Nowakowski 7pkt , Akhrem 6pkt Lotman 4pkt Kosok 3pkt
Grozer był główną przyczyną sukcesu. Bzdury to Ty piszesz.
Grozer faktycznie punktował i kończył wiele ciężkich piłek, ale oprócz niego jeszcze ktoś musiał przyjąć, bronić, blokować i rozegrać. Same punkty to nie wszystko. Z tam tych czasów bardzo dobrze pamiętam świetną grę Lotmana w obronie i było to równie ważne jak później skończone kontry przez Grozera. W tam tych playoffach cała drużyna była w bardzo dobrej formie i wygranie ze Skrą, która miała mega skład było wielkim osiągnieciem.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 358
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #521 dnia: Lipca 01, 2021, 13:52:55 pm »
Szkoda, że na Ipli archiwum plus ligi nie ma już sezonu 2011/2012 . Uwielbiałam  to oglądać, szczególnie te mecze w Bełchatowie. To było coś niepowtarzalnego.
Wszystko dzięki Panu Andrzejowi Kowalowi i oczywiście wszystkim zawodnikom, bo każdy dołożył swoją cegiełkę. Świetny Lotman, Kosok, Nowakowski ,Igła, Grozer Tichaczek i Nasz Kochany Kapitan Achrem.  Dzięki Im za to.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #523 dnia: Lipca 02, 2021, 15:04:19 pm »
Zatorski też na 3 lata. Zdaje się że tym ruchem zamykamy skład, można podsumować Transfery.

Kochanowski, Zatorski - Top, nie dało się zrobić lepszych transferów
Deroo - gorszy sezon przez problemy zdrowotne, ale myślę że wróci do normalnej gry, w formie Top.
Kozamernik - wielkim fanem nie jestem, ale zawodnik jeszcze stosunkowo młody, może zrobić postępy, nie mniej w stosunku do parodysty z USA będzie duży skok jakościowy.
Bucki - Świetny zadaniowiec, ale jak trzeba będzie pograć na dystansie to może być problem.
Muzaj - moim zdaniem będzie totalne nieporozumienie. Gość po fatalnym sezonie klubowym. Sezon reprezentacyjny jeszcze gorszy, gra w LN momentami kompromitująca. Źle to wygląda. Mam nadzieje że Giuliani jakoś go odblokuje i doprowadzi przynajmniej do poziomu z Gdańska.

Na papierze skład wygląda świetnie, brakuje mi jednak w nim walczaków. Dero,Zatorski,Kochanowski grzeczne chłopaki. Kozamernik też na wulkan energii nie wygląda. Cebul też zbyt wielkiej waleczności nie pokazywał, o Muzaju szkoda w tym kontekście w ogóle pisać. Zostaje Drzyzga, troche słabo.
W końcu.

themiel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 101
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #524 dnia: Lipca 02, 2021, 15:40:33 pm »
Zibi jest wolny bierzmy walczaka  :D Też, jedyną obawę mam przy Muzaju ale zobaczymy co przyniesie sezon. Mam nadzieje że przede wszystkim będziemy mieli okazje ich oglądać na Podrpromiu.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #525 dnia: Lipca 02, 2021, 16:14:38 pm »
Mam nadzieje że przede wszystkim będziemy mieli okazje ich oglądać na Podrpromiu.

Może za 2 sezony...
W końcu.

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #526 dnia: Lipca 02, 2021, 17:03:43 pm »
Na papierze skład wygląda świetnie, brakuje mi jednak w nim walczaków. Dero,Zatorski,Kochanowski grzeczne chłopaki. Kozamernik też na wulkan energii nie wygląda. Cebul też zbyt wielkiej waleczności nie pokazywał, o Muzaju szkoda w tym kontekście w ogóle pisać. Zostaje Drzyzga, troche słabo.

Myślę, że kibice innych klubów PLS chętnie by się z Tobą na dylematy i wątpliwości zamienili. No może za wyjątkiem Jastrzębia, jeśli im Rosjanie nie "zwiną" Urnauta....

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #527 dnia: Kwietnia 26, 2022, 16:26:22 pm »
Coraz więcej informacji że Tammema w nowym sezone zagra w ciemnych z Radomia.
Szerszeń od dawna dogadany w Lublinie.
Co jest z tym klubem nie tak że puszczamy dobrych zawodników, już oswojonych z klubem i miastem, mających do tego ważne kontrakty?
W końcu.

PewnySiebie

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #528 dnia: Kwietnia 26, 2022, 16:42:35 pm »
Timo przed sezonem przedłużył na kolejne 2  lata szkoda ...

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 471
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #529 dnia: Kwietnia 27, 2022, 15:13:49 pm »
Nico sam podjął taką decyzję, w sumie to mu się nie ma co dziwić. Przez dwa lata nie pograł za wiele.