Autor Wątek: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski  (Przeczytany 190788 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #560 dnia: Stycznia 07, 2023, 23:01:43 pm »
I Muzaj i Cebula grają z grubsza to co w poprzednim sezonie (Ceul gra nawet słabiej, zresztą Muzaj w serwiesie i bloku też).
Pozostawienie Cebulija bardzo mnie dziwi bo to obok swojego klegi z reprezentacji najsłabszy zawodnik 6, a jeśli chodzi o wpływ na gre to największy hamulcowy. Tu wystarczyło by ściągnąć takiego Tillie, albo doprowadzić Rossarda do dobrej dyspozycji i był by duży skok jakościowy.
W końcu.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #561 dnia: Stycznia 08, 2023, 10:18:45 am »
Ale mnie ominęło , chwilę nie czytałem a już sezon najwyraźniej się skończył bo już sezon transferowy w pełni a i laurki poszczególnych zawodników się pojawiły :)

Dawniej praktyką było , iż z transferami czekano do finału Pucharu Polski który był symbolicznym momentem do rozpoczęcia rozmów . Od kilku sezonów i to za sprawą Resovii nawet nie czeka się nawet do końca 1 rundy . Tylko poczekać aż transfery na kolejny sezon Resovia będzie robiła przed rozpoczęciem sezonu .

Ale skoro wszyscy grają w tą grę to jak w Wielkim Szu
Graliśmy uczciwie: ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem ? wygrał lepszy.

W siatkówce odkąd są menadżerowie to nie ma tajemnic . Oferty siatkarzy chodzą po biurkach prezesów i wszyscy wiedzą kto jest do wzięcia i ma ochotę na zmianę klubu . Dla kibiców to trudne , bo mimo wszystko oczekiwaliśmy inne zachowania.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 358
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #562 dnia: Stycznia 08, 2023, 10:52:15 am »
Ja też się dziwię, że Klemen zostaje, bo nie radzi sobie w ataku, wali przed siebie byle mocniej, teraz trochę czasem zaatakuje z głową ale to jeszcze za mało.
Jest wielu szczególnie Francuzów  w tym nasz Rossard, który gdyby grał więcej byłby dużo lepszy od Klemena.


alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 358
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #564 dnia: Stycznia 17, 2023, 15:03:29 pm »
Byłam sceptyczna co do Klemena ale widzę, że coraz mniej daje się blokować a też dobrze przyjmuje. Walecznością zaraził wszystkich Defalco. Super że przychodzi
Staszewski, świetny zmiennik no i ten 19 letni. Jak przychodzi ze szkoły w USA to na pewno będzie dobry, Oni świetnie szkolą i ogólnie Amerykanie grają bardzo dobrze.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #565 dnia: Stycznia 17, 2023, 15:36:15 pm »
no i ten 19 letni. Jak przychodzi ze szkoły w USA to na pewno będzie dobry, Oni świetnie szkolą i ogólnie Amerykanie grają bardzo dobrze.

???

Ok, znalazłem.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2023, 16:04:12 pm wysłana przez kael »
W końcu.

PewnySiebie

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #566 dnia: Stycznia 31, 2023, 16:43:22 pm »
Mauricio Borges ?

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #567 dnia: Stycznia 31, 2023, 16:46:00 pm »
Mauricio Borges ?

Podobno... Jeśli faktycznie Rossard wypada do końca sezonu a oni biorą tego ogóra to mamy transferową kompromitację sezonu.
W końcu.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 471
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #568 dnia: Lutego 01, 2023, 08:28:25 am »
Hmmm, ciekawe, czy wymyślił tego zawodnika trener, Kryspin czy wujek Kryspina ? Borges przyjęcie ma, ale w ataku dramat.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #569 dnia: Lutego 01, 2023, 09:05:06 am »
Na stronie PlusLigi już jest "wstawiony"  :o
https://www.plusliga.pl/teams/id/1401.html